Джерело
PRO atom | Надрукували ми роздуми наших колег щодо шмигельського і якось так нена...
2 660 Охват/переглядів
2026-02-20 05:50
Повідомлення №616
Надрукували ми роздуми наших колег щодо шмигельського і якось так ненавʼязливо вийшли ще на нових поцінювачів законодавства. Якось так запамʼятався нам юрій гончаров, а його начальник сам собою намалювався. сергій самойлик виконавчий директор фіззахисту, колишній прокурор, фахівець з правознавства - законник одним словом. Але його дружба з дмитром басовим, якого він змінив на посаді не дає можливості обʼєктивно розглядати ситуації. І для того щоби задовольнити своєму протеже який відпочиває вдома з браслетом на нозі самойлик продовжує знущатися над працівниками НАЕК. Ніхто не може згадати щоби службові перевірки тривали більше 3 місяців. А тут нонсенс: людина почала боротися за свої права і відмовилась звільнятися, а фактів для звільнення її немає. Вот і переносять всі терміни з серпня 2025 року все далі і далі. І ось вже до березня можна людину не пускати на робоче місце. А потім збирати дані про не вихід на роботу в надії що може ще щось знайдеться за що можна хоч догану оголосити. Не робиться такий безпрєдєл по відношенні до жіночки. Може вже юристи подивляться що ж це коїться в дирекції? А може вже керівник покаже пальцем на двері самойлику та його друзям? РС. Пані, яка зверталась до нас, ми розпочнемо свою допомогу, а не тільки висвітлення якщо ви та ваші друзі підкажуть нам про інші «подвиги» цих бандитів.PRO⚛️atom