Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Королівська Правиця
Додано 14 лип 2024

Королівська Правиця

@pravytsa
Кількість підписників: 681
Фото: 575
Відео: 44
Посилання: 342
Опис:
You can view and join @pravytsa right away.
Джерело

Королівська Правиця | Отже, Ізраїль та США бомблять Іран, вбили тамтешнього аятолли Хоменеї....

Логотип телеграм спільноти - Королівська Правиця Королівська Правиця @pravytsa
482 Охват/переглядів 2026-03-01 08:11 Повідомлення №998
Отже, Ізраїль та США бомблять Іран, вбили тамтешнього аятолли Хоменеї. Але чесно кажучи, я налаштований песимістично. Вбили одну свиню — на її місце прийде інша.Для того,щоб війна вважалася легітимною згідно доктрини "справедливої війни" потрібен добре обдуманий план. Приклад з Венесуелою показує,що зміни режиму не відбулося. Дай, Бог, щоб це змінилося. Трамп не отримав схвалення конгресу і не видно особливої співпраці з іранською опозицією. Був момент, коли масово перси вийшли на вулицю, але момент упущено.Звичайні, іранці теж вважають себе заручниками режиму в оточенні недалекоглядних сусідів. Мовляв, є приклади Сирії, Лівії, Афганістану, Іраку. Їм теж обіцяли свободу, а залишили хаос, іноземну окупацію чи громадянську війну. Можна згадати позитивні приклади після ДСВ. Як Японію чи Європі допомагали при відбудові американці. При тому,що до війни це були досить розвинені держави із індустріальною базою і відповідними кадрами. Як і Трампа, ізраїльські еліти теж не можна вважати якимось розсудливими. Їх дії у Палестині підштовхують до протилежних наслідків і визнання незалежної Палестини. З такими стратегами далеко не заїдеш...@pravytsa