Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шалена бджілка Погомій Оксана
Додано 14 лип 2024

Шалена бджілка Погомій Оксана

@pogomiyOksana
Кількість підписників: 8 140
Фото: 2,710
Відео: 1,890
Посилання: 877
Опис:
ТВО голови Херсонського обласного осередку партії Європейська Солідарність
Джерело

Шалена бджілка Погомій Оксана | Херсон сьогодні.Довгочит мабуть буде.***Про дрони.На жаль цей напрямок...

Логотип телеграм спільноти - Шалена бджілка Погомій Оксана Шалена бджілка Погомій Оксана @pogomiyOksana
1 000 Охват/переглядів 2026-04-03 16:14 Повідомлення №5524
Херсон сьогодні.Довгочит мабуть буде.***Про дрони.На жаль цей напрямок розвивається, бо така сучасна війна.І якщо рік тому дрони на оптоволоконі це була дивина, то зараз їх в рази більше.Вони не мають радіосигналів.На них не діють РЕБ.Вони вбивають.****Сітки .Не панацея від таких дронів.Взагалі.От півгодини тому три штуки залетіли під сітку і полетіли вздовж вулиці.За 10 хвилин - одну машину спалили, другу сильно пошкодили.Третій дрон не спрацював і слава богу.*Паралельна реальність.Наші очільники засідають і розповідають про: десятки дронів які сітки зупинили..(а потім , на наступному засіданні про три тисячі дронових атак)150 км затягнутих сітками (мене беруть сумніви...)І буде ще ( вірю)Але! наприклад .Молнія сітку прошиває аж бігом...а цих молній зараз - пачками!***Шо робити?Спілкування з експертами видає наступну картину.Окрім дробовика єдиний засіб захисту - сіткомет.Штука вартісна але- треба щоб була у мобільних бригад, ДСНС, швидкої, поліції.У кого є досвід застосування - поділіться будь ласка.****Мобільні групи!Навчені!Оснащені !Багато!І так, можливо в них будуть і жінки!А я б хотіла бачити такі групи і з поліціянтів!(це якщо скажете що немає людей)**Реальність.Прийнято рішення що на Великдень! В комендантську годину! Не проводити службу і не святити паски.А в не комендантську- скупчуйтесь? Хто вас ,люди, рахує?(матюки)***Сафарі на людей продовжується.Потрібен захист А не картинка для Києва.#вкурвило#задовбали_фахівціПоки писала ще один скид