Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Шалена бджілка Погомій Оксана
Додано 14 лип 2024

Шалена бджілка Погомій Оксана

@pogomiyOksana
Кількість підписників: 8 140
Фото: 2,710
Відео: 1,890
Посилання: 877
Опис:
ТВО голови Херсонського обласного осередку партії Європейська Солідарність
Джерело

Шалена бджілка Погомій Оксана | Винесу окремим постом цей коментар.І скажу свою думку.Ми - люди! І вим...

Логотип телеграм спільноти - Шалена бджілка Погомій Оксана Шалена бджілка Погомій Оксана @pogomiyOksana
5 480 Охват/переглядів 2026-04-09 08:34 Повідомлення №5547
Винесу окремим постом цей коментар.І скажу свою думку.Ми - люди! І вимагаємо поваги !До всіх нас!Тим більше за загиблих!"Після цих подій виникає дуже багато питань, а ще більше нецензурних слів!!!Один з епізодів, так званої "евакуації" тіла, відбувався на моїх очах!До журналістів у мене немає питань, тому що, коли мати відмовилась надавати коментарі і заборонила знімати, то вони більше не намагалися потрапити до квартири.Шок і обурення були після того як з'явилися "волонтери"!З самого початку прибуття "бригади порятунку", за яким спостерігали працівники, які закривали вікна, сусіди, у всіх виникло питання - що це було? Крики, шум, ажіотаж! Але при цьому - біжимо, коментуємо, знімаємо і на " адреналіні" забігаємо на місце трагедії!Не можу навіть сказати точно яка їх кількість зайшли до квартири з телефонами та ввімкнутими камерами! Була заборона на зйомку в присутності свідків! Але вже через кілька годин світлини розлетілися по всіх соціальних мережах! Після від'їзду "бригади" вже матері загиблого необхідна була допомога! Olga Chernyshova Викликала швидку, психолога та волонтерів, організувала прибирання в квартирі.Вже після евакуації знову прийшла поліція з питаннями: куди подівся труп, хто його забрав, де документи та чи була фіксація медиків??? Тому що вони знають процедуру і були здивовані таким фактом евакуації! Швидкі приїжджали на виклики, забирали поранених, надавали допомогу. Поліція, волонтери , які надавали першу допомогу пораненим та комунальні служби працювали без "феєрверків" та галасу на тій самій локації!Тоді виникає питання - для чого? .." Щоб світ не забував про Херсон"? В такий спосіб, ви серйозно???" (с)