Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Philfuck memes
Додано 27 жов 2021

Philfuck memes

@philfuckmemes
Кількість підписників: 345
Фото: 540
Відео: 21
Посилання: 17
Опис:
Страх і ненависть в жовтому корпусі Зворотній зв‘язок та ваші меми скидайте сюди: @Phillfuckmemes_bot Чатік: @philfuckmemesmyproblemes Мої пісеньки: https://youtube.com/channel/UC_BgGPqVFnyXEw9TM_lGJtw

👥 Кількість підписників

345
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: 0

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,050 22-06-22 19:04
*читати строго під where is my mind*Леді та джентльмени, підписники Philfuck memes, я довго пробував придумати якийсь перформанс на кінець паблосу, але за цей час нічого достойного в голову так і не прийшло. Ю сі, перед закінченням уніка ти думаєш, що обов'язково першим ділом агресивно повидаляєш папки з медіафайлами на телефоні, з полегшенням на душі почистиш хард від трьох сотень презентацій і документів, а потім будеш весь такий сидіти радіти життю напаленим. Ну останнє, по факту збулось, але я хочу донести трохи інший меседж. Незважаючи на всю злобу, втому, розчарування в філології і системі освіти, і ментальне виснаження університетом - це були історично-унікальні 4 роки життя, які замість сидіння в аудиторії, дали можливість займатись речима, які по кайфу заочно. Багато чого пережив, багато чого спробував і цей паблік в списку одних з найприємніших експірієнсів. Тому всім молодим, я офіційно бажаю знайти речі, які щиро подобаються і пректісити їх поза уніком, цінувати дрібні соціальні інтеракції з такими ж дедінсайд одногрупниками, а в подальшому досягнути свободу буття і гармонію зі Всесвітом.Протягом довгих років мемна сублімація була тим, що тримало мене наплаву при навчанні і я сподіваюсь, що воно тримало і вас. Дякую моєму кенту, який створив паблос в принципі, вам за предложку, коменти і репости. Ми зробили потужний мемний андерграунд в ІФі й навряд таке хтось повторить так само всрато як ми. Якщо захочете трохи більше такого ж вайбесу, я продовжую займатись музлом і постить мемеси в інсті , соу сабскрайб. Всім знову ж таки дякую, я вас люблюP.S. мб зроблю щось приколясне як диплом отримаю, якщо це ще комусь треба буде👌