Джерело
Петро Чорноморець | Хейт у соцмережах значною мірою запускають російські боти.Звісно, похо...
5 150 Охват/переглядів
2025-09-16 17:27
Повідомлення №760
Хейт у соцмережах значною мірою запускають російські боти.Звісно, походження ботів ще треба доводити. Але є мінімум дві групи причин так думати.1. Значна частина таких коментарів – від пустих сторінок майже без друзів. Іноді там взагалі 1-2 друга. Тобто майже напевно це боти.2. Хейт вигідний Росії з багатьох причин:- ламає взаємну довіру між нами і готовність до співпраці - критично демотивує мішені таких коментарів; люди часто припиняють щось робити тупо через коментарі - створює додатковий стрес, який виснажує всіх: і учасників, і спостерігачів. Тому загалом неважливо, який формальний привід дойобу. Часто ці коментарі абсолютно беззмістовні, просто висєри, які не мають стосунку до теми посту і до автора. В основному люди таке ігнорують. Але тут як із холодними дзвінками роботів: більшість людей їх не сприймають, але це настільки дешево, що поки хоча б один на 1000 дає результати – вони будуть вкладати гроші в це гімно.Якщо вам пишуть гімно, можливо це спеціальний робот генератор гімна. Якщо це усвідомлення вам допоможе – користуйтесь і любіть себе)А ми тим часом продовжуємо збирати на екскаватор для будівництва укріплень, щоби "Онукам Адольфівни" було де сховатися від обстрілу, відпочити і відновити сили. Банка: https://send.monobank.ua/jar/52tDzeCLKAПоловину суми донату можна зарахувати як оплату за навчання у мене.