Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Peake-week Papers
Додано 06 січ 2025

Peake-week Papers

@peakeweekpapers
Кількість підписників: 6 705
Фото: 1,610
Відео: 84
Посилання: 227
Опис:
Читаємо книжки разом, коли не впадло Нюдси надсилати сюди @aaliskaaa
Джерело

Peake-week Papers | Набір на березневий книжковий клуб стартував! Насолодились естетикою т...

Логотип телеграм спільноти - Peake-week Papers Peake-week Papers @peakeweekpapers
4 640 Охват/переглядів 2026-02-28 15:42 Повідомлення №1639
Набір на березневий книжковий клуб стартував! Насолодились естетикою тиші і самотності японського класика в лютому, а тепер поговоримо про глибоку і всеосяжну самотність в книзі Олівії Ленґ «Місто самоти». Це чудовий автофікшн про звʼязок мистецтва з особистим досвідом: рефлексії авторки наодинці в багатомільйонному Нью-Йорку поєднані з історіями відомих митців і їхньою самотністю вимушеною або ж добровільною. Саме з цієї книги і «1913. Літо цілого століття» почалось моє фанатичне захоплення мистецтвом, тому, якщо ви любите його, або ще ні, але хочете — це точно варто читати. На додачу до яскравих імен, ви відкриєте і неймовірні історії життя, які складно повірити, що відбувались насправді.А також традиційно з усіма бажаючими продовжуємо читати і обговорювати цикл Марселя Пруста, бо разом долати цю скелю цікавіше❤️А ще в клубі зʼявився інґліш-рідінґ-клаб, де бажаючі читатимуть разом Anna Kavan «Ice», в якій нічого не зрозуміло, але дуже інтєрєсно, і будемо разом розгадувати цей іноземний інтелектуальний ребус.У нас буде промокод на книгу, розіграш екземпляру з моїми примітками, спільний чатик, де будуть не тільки Ленґ і Пруст, а й собаки/коти, меми, полички, приколи, цілодобова психологічна підтримка і просто веселе спілкування «як у вас справи» і 25.03 о 19:00 зідзвонимось на онлайн обговорення.Є два рівня участі: Максимальний — чатик + приймати участь в обговоренні на трансляції — 800 грн (місця закінчились)Стандартний — чатик + дивитись трансляцію з обговоренням — 400 грн (є можливість сезонної підписки на 3 місяці за 1000 грн замість 1200)Для участі і з усіма запитаннями пишіть в ТГ @aaliskaaa