Джерело
Peake-week Papers | Поки я волаю як ота Барбі з картини Мунка, а позаду мене все полихає, ...
8 360 Охват/переглядів
2025-12-22 16:27
Повідомлення №1502
Поки я волаю як ота Барбі з картини Мунка, а позаду мене все полихає, бо це ж завантажений дедлайнами десембер (див. минулий пост), все ж таки встигла читнуть ідеальний для книголюбів детектив!Емма Боварі начиталась книжок і вважала нудьгу помилкою світу, а не частиною життя. Дон Кіхот начитався книжок і створив сенс там, де його не було. А таємничий маніяк начитався книжок і вирішив вбивати людей, як у відомих детективах!І прекрасна ця книга не тільки тому, що Агату Крісті згадують всує ледь не на кожній сторінці, а за основу взяли мій найулюбленіший трилер (не буду спойлерити який, почитайте😏 реально, не знаю, що взагалі можна додати в цей жанр після ну ладно-ладно «Незнайомців у потязі» Патріції Гайсміт)А і тому, що головна ідея цієї книги — людина буквально начиталась книжок і зʼїхала з глузду! Ну хіба не прекрасно? А ще тут начитуються книжок і зʼїжджають з глузду агенти ФБР, які цитую «не виспались, бо всю ніч працювали над справою — читали «Таємну історію» Донни Тартт. Якщо якийсь маніяк почне вбивати за циклом «У пошуках втраченого часу» Марселя Пруста, ви знаєте, до кого відправляти агентів поліції🫡 Загалом, це прикольна книга для відпочинку і розваги якраз от для оскаженілої Барбі з картини Мунка в пекельному дедлайновому десембрі!🤘 Пішла далі джокерівськи посміхатись із скуйовдженим волоссям, а ви діліться улюбленими трилерами!🫶