Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Павлоград. Відгуки про заклади
Додано 14 лип 2024

Павлоград. Відгуки про заклади

@pavloplace
Кількість підписників: 6 663
Фото: 674
Відео: 115
Посилання: 2,500
Опис:
Тут все про заклади нашого міста ▫️ Надіслати відгук: @pavloplace_bot. ▫️ Наш чат @pavloplace_chat ▫️ З питань реклами: @pavloplace_reklama_bot. Посилання для друзів: https://t.me/+aToH8mDsFvozYTFi
Джерело

Павлоград. Відгуки про заклади | Доброго дня. Анонімно ❤️Хочеться лишити відгук про заклад «Славна» в О...

Логотип телеграм спільноти - Павлоград. Відгуки про заклади Павлоград. Відгуки про заклади @pavloplace
2 000 Охват/переглядів 2024-07-23 13:30 Повідомлення №995
Доброго дня. Анонімно ❤️Хочеться лишити відгук про заклад «Славна» в Олімпії. Зайшли туди першого разу задля того, щоб скуштувати той вагітний чебурек. Першого разу все було дуже смачно. Але замовлення (чебурек і салат) готували пів години рівно, при тому що перед нами людей не було, але проблема не в цьому. Повернувшись до закладу вдруге замовили знов два чебурека. Спочатку винесли перший і він не піднявся взагалі. Дівчина (не впевнена чи вона офіціант, чи адмін) навіть нічого не сказала про те, що чебурек не схожий на те, що повинно бути. Якби я не знала як вони повинні виглядати, я б може і не зреагувала б. Але пізніше винесли другий чебурек, гарний, надутий, все як треба. На запитання до офіціантки що з першим вона відповіла, що ці два чебуреки готували різні повари. Запропонували переробити чебурек. Принесли перероблений, він на вигляд був гарний, але всередині просто сама олія! Він просто втопив у жирі і їсти його було неможливо. Скоріше за все вони його нашвидкоруч переробили, порушуючи рецептуру приготування. Звернувшись до офіціантки вдруге, щоб повідомити ситуацію, отримали відповідь «так вони ж в маслі смажаться!». Але чому один чебурек не втопив в олії і був ідеальний, а другий просто був весь в олії вона пояснити не змогла. Так і мʼясо всередині другого чебуреку було просто неможливо їсти, чи через кількість олії, чи може через інші обставини. Пішли розчаровані, так і не ївши другого чебурека. Висновок: в цілому їжа там добра і ціни демократичні, але дивіться який повар готує вам вашу їжу 😁 і чи відповідає вона стандартам.Автор: @Retkinua#Славна🗣 Павлоград. Відгуки про Заклади | Підписатися🗣 Надіслати відгук✉️ Замовити рекламу