Джерело
Павлоград. Відгуки про заклади | Добрий день, хочу залишити відгук про заклад «Челентано», що в центрі....
2 250 Охват/переглядів
2026-01-08 08:03
Повідомлення №3005
Добрий день, хочу залишити відгук про заклад «Челентано», що в центрі.Відвідали компанією, але, на жаль, враження залишилися дуже негативні.Столик був заброньований заздалегідь, однак по приходу нам повідомили, що він зайнятий, нас за нього посадили, але через кілька хвилин попросили пересісти. Через це був конфлікт з людьми які прийшли за цей столик.Обслуговування загалом залишало бажати кращого: замовлення чекали дуже довго, а про одну зі страв персонал узагалі забув, хоча в чек його внести не забули.Офіціантів потрібно було постійно звати, підходило три різних працівника, і ніхто не зміг нормально прийняти замовлення і виконати його.Тільки одні напої несли 40 хвилин, салат з телятиною чекали більше години, в результаті мʼясо було згорівше, порції маленькі, раніше були більші. Дуже шкодуємо що не зробили фото.В самому закладі погано працює витяжка, в приміщенні холодно.Вечір був зіпсований, бажання замовляти щось інше вже не було.Відчувається що адміністрація в цьому закладі відсутня.Більше туди не підемо, хоча раніше любили цей заклад.#Челентано🗣 Павлоград. Відгуки про Заклади | Підписатися🗣 Надіслати відгук