Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Павлоград. Відгуки про заклади
Додано 14 лип 2024

Павлоград. Відгуки про заклади

@pavloplace
Кількість підписників: 6 663
Фото: 674
Відео: 115
Посилання: 2,500
Опис:
Тут все про заклади нашого міста ▫️ Надіслати відгук: @pavloplace_bot. ▫️ Наш чат @pavloplace_chat ▫️ З питань реклами: @pavloplace_reklama_bot. Посилання для друзів: https://t.me/+aToH8mDsFvozYTFi
Джерело

Павлоград. Відгуки про заклади | Добрий день! Хочу залишити свій відгук щодо ресторану «Смерекова хата»...

Логотип телеграм спільноти - Павлоград. Відгуки про заклади Павлоград. Відгуки про заклади @pavloplace
2 400 Охват/переглядів 2024-07-15 09:41 Повідомлення №962
Добрий день! Хочу залишити свій відгук щодо ресторану «Смерекова хата», що знаходиться на районі ПШС. 12.07. я зі своєю сімʼєю пішли до цього закладу .Після вечора там, залишилися наступні думки⬇️ 1. Обслуговування.Обслуговування неякісне. Так, як тільки ми обрали столик , нам принесли меню, але потім ,щоб замовити прийшлося чекати, пока на барі вона до розмовляли та підійшла до нас, офіціантка була не уважною та декілька разів потрібно було повторювати своє замовлення,бо їй чулося щось інше. До цього ж , нами було замовлено 2 графіна компоту , принесли спочатку один графін, потім нагадали за ще один графін, а потім в чеку побачили,що нам порахували 3 графіна компоту , хоча замовили тільки 2 та й винесли тільки 2. Неначе дрібниця , але дуже неприємно, та це , я гадаю,сталося знову ж таки через неуважність. Також, офіціанти в цьому закладі напевно думають ,що в їхні обовʼязки входить лише винос страв, а ось вже прибирання пустих тарілок,то вже на совісті гостей. Я позбирала пусті тарілки, які заважали, та поставила на сусідній пустий стол, для того,щоб помітили та нарешті їх забрали. 2. Кухня. По кухні все було ок, окрім оселедця. Чесно, при замовленні його , ми й гадки не мали, що він заморожений ,а потім на видачу , вони його розморожують у гарячій воді та подають гостям. не обізнана в цьому питанні, не знаю так в усіх закладах чи тільки в цьому … але навіть, якщо так всюди, то він хоча б повинен бути правильно розморожений,бо наш при спробі взяти його виделкою тупо розвалювався та на смак був «ну таке собі», про що сказали офіціантці. Так,нам його переробили та офіціантка з незадоволеним обличчям дала нам пораду,що «на будущее знайте,что селедка у нас размораживается и она такая и должна быть,но мы вам переделали».ВИСНОВОК. В цей заклад повертатися більш не хочеться. Обслуговування грає дуже дуже велику роль , але тут воно «хромає». Коли приходиш до будь-якого закладу хочеться «кайфанути» від страв та взагалі від атмосфери, але офіціанти не дали повноцінно це зробити, бо не дуже приємно спостерігати за цією байдужістю. «Смерекова хата» не заслуговує називати себе РЕСТОРАНОМ з таким персоналом.Автор: @imnaastyyaa#Смерекова_Хата🗣 Павлоград. Відгуки про Заклади | Підписатися🗣 Надіслати відгук