Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | На те, як «Динамо» має готуватись до ЛНЗ, могло бути два погляди:1️⃣ П...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
880 Охват/переглядів 2026-05-09 14:36 Повідомлення №6174
На те, як «Динамо» має готуватись до ЛНЗ, могло бути два погляди:1️⃣ Потрібні Буяльський, Ярмоленко і Караваєв, щоб якось зламати цей хороший компактний захист – бо з футболом Костюка проти таких суперників з моментами складно, це не Епіцентр з високою лінією.2️⃣ Потрібно врахувати помилки матчу першого кола зі Шовковським – і випустити тих, хто не допускатиме таких розривів у перехідних фазах. Тоді навіть самі гравці «Динамо» зізнавались, що «не добігали».***Костюк обрав другий варіант: Коробов, Шола, Волошин.І я б навіть сказав, що згоден з ним. Бо щоб атакувати і думати про компактний захист ЛНЗ, треба спочатку не програвати 0:2 до 15-ї хвилини після двох контратак.Ну і в підсумку вийшло так, що без м’яча дійсно без провалу, як восени. Але з м’ячем – обмаль гостроти, а після замін часу залишалось мало, Буя з Ярмолою не встигли.Звісно, можна все списати на травму Пономаренка, бо не вистачало його настирності (Герреро мовою тіла благав про заміну ще з 30-ї, не відійшов після скасування голу певно).Але бачу іншу глобальнішу проблему – в «Динамо» бракує збалансованіших гравців, з якими ця дилема мінімізується.А зараз ось так:Правий захисник: з крайності у крайність. Одна крайність – сила, швидкість і обсяги, але все погано у фінальній третині (Тимчик, Коробов). Інша крайність – хороший вклад в атаку, але біда у захисті (Караваєв).Центр поля: або креативні, але неінтенсивні і не зовсім ефективні у пресингу (Піхальонок, Буяльський). Або вертикальні, але не корисні проти компактного захисту (Михайленко, Яцик). Збалансований – лише Шапаренко.Вінгери: те саме. На баланс претендує хіба що Волошин, але в ідеалі потрібна суміш Ярмоленко + Шола. І не одна.***І це питання селекції. Щоб не думати: «блін, ось тут у мене 10 гравців виключно під один сценарій матчу, а ось тут – 10 виключно під інший сценарій».Тільки «селекція «Динамо» – це вже на цьому етапі звучить непереконливо. Особливо з Костюком, який за чутками бракував всі пропозиції взимку.***🤟 Vatras