Джерело
Овертайм із Сажком | Багато розмов, що Шахтар буде боляче битий в наступній ЛЧ - і це цілко...
864 Охват/переглядів
2026-05-08 14:54
Повідомлення №6165
Багато розмов, що Шахтар буде боляче битий в наступній ЛЧ - і це цілком можливоПроте, по-перше, жереб матиме суттєве значення: скільки топів попаде, скільки середніх команд, які зовсім не підходять стилістично, який буде розклад. Не чекаю ніяких великих звершень. Для українського футболу в його нинішньому стані будь-яке очко на етапі ліги ЛЧ - має бути святом. Якщо буде віддача та боротьба, як з Крістал Пелес, принаймні ми подивимося цікавий футбол.По-друге, якщо говорити в цілому про український клубний футбол, то треба дивитися не на Лігу чемпіонів, а на те, хто зможе потрапити до Ліги конференцій та як він там гратиме. Як показав Шахтар, там можна витискати непогані результати. Ліга конференцій - шлях для українського футболу підвищити рейтинг та кількість учасників єврокубків. Шлях для стабільного повернення в Лігу чемпіонів.Є тільки один нюанс - треба туди ще потрапити 😂Доки одна команда буде тягнути єврокоефіцієнт, а інші не здатні пройти навіть кваліфікацію найслабшого з турнірів (або адекватно там виступити), говорити про якесь зростання УПЛ немає сенсу. Й чекати навіть від Шахтаря перемог в ЛЧ - дуже наївно.