Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком
Додано 14 лип 2024

Овертайм із Сажком

@overtime_sazhko
Кількість підписників: 2 096
Фото: 3,570
Відео: 208
Посилання: 2,170
Опис:
Особистий блог заступника головреда Tribuna.com Олександра Сажка. Про український футбол - без цензури і з великою долею сарказму та дурних жартів Мій фб: https://www.facebook.com/alexandr.sazhko/ Моя інста: https://www.instagram.com/oleksandrsazhko/
Джерело

Овертайм із Сажком | Шахтар виграв УПЛ - і в цьому немає нічого видатного. Зробив, що мав, ...

Логотип телеграм спільноти - Овертайм із Сажком Овертайм із Сажком @overtime_sazhko
975 Охват/переглядів 2026-05-10 14:22 Повідомлення №6175
Шахтар виграв УПЛ - і в цьому немає нічого видатного. Зробив, що мав, захоплюватися нема чим.Якщо виступ в єврокубках дійсно якщо не вражає, то вийшов дуже міцним, бо там доводилося змагатися з командами, які в значно кращих умовах, ніж Шахтар. То в чемпіонаті України в команди Турана така перевага в ресурсах, що тільки впевнене чемпіонство дозволяє сказати - зробили свою роботу. Все інше було б поганим виступом. Було б ганьбою не виграти цю лігу. Як був ганьбою виступ минулого сезону.Відстань між Шахтарем та другим найкращим клубом ліги (хто б це не був) збільшується. На жаль, доводиться констатувати, що наступні кілька років гірники можуть програти УПЛ тільки самім собі - якщо розсипляться зсередини, що вже неодноразово бувало. Проте такі речі ми передбачити не можемо.Що можна бачити точно: Динамо стрімко деградує через поганий менеджмен та відсутність грошей у Суркісів; за ресурсом та репутацією у футболі, як би не розвивалися Полісся, ЛНЗ та Металіст 1925, вони ще дуже далеко. Ахметову знадобилося 6 років постійних вкладень після приходу в Шахтар, щоб взяти своє перше чемпіонство. Й ще 4-5, щоб вивести все це на рівень стабільних титулів й поступової переваги в протистояння з Динамо. Й тоді Ахметов витрачав шалені гроші, щоб пришвидшити вихід на такий рівень.Можливо, Шахтар зараз не такий міцний в порівнянні з конкурентами, як тоді було Динамо, але наздогнати його за 2-3 сезони будь-кому все одно буде важко. Бо у всіх немає досвіду, всі робитимуть помилки, й всі все ще досі мають суттєво менші бюджети за Шахтар.Тому, на жаль, настільки цікавої боротьби, як більшу частину цього сезону, ми у найближчий час навряд побачимо. В нас буде Шахтар - та всі інші, хто хоче пограти в єврокубках.