Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму
Додано 04 гру 2021

Оптимізація Оптимізму

@optimismoptimism
Кількість підписників: 211
Фото: 7,520
Відео: 1,600
Посилання: 1,730
Опис:
Журналіст, військовий. Ненавиджу русню. Люблю спалену русню. Тут особисті думки без претензій на інсайди
Джерело

Оптимізація Оптимізму | На 5-ий рік повномасштабки деякі нардепи почали ставити питання ефекти...

Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму Оптимізація Оптимізму @optimismoptimism
46 Охват/переглядів 2026-03-18 09:23 Повідомлення №14660
На 5-ий рік повномасштабки деякі нардепи почали ставити питання ефективності роботи військово-цивільних адміністрацій окупованих територій. Мовляв, крадуть, переплачують та проводять інші корупційні схеми. Щоправда, прізвищ тих, хто краде, не називають. А найбільшим злочином називають закупівлю майна на 25-30% дорожче за ринкову вартість. Тобто "злочин", який важко довести і за який ще важче притягнути до відповідальності. Тобто звинувачення ні про що і в порожнечу. Проте мене не полишає питання доцільності існування військово-цивільних адміністрацій окупованих територій, як явища. Щоб що? Які з їхніх функцій не можуть виконувати міністерства та місцеві органи влади? Навіщо існують Луганська обласна військово-цивільна адміністрація? Навіщо існують Сіверськодонецька ВЦА, Попаснянська ВЦА тощо? Навіщо досі існують ВЦА окупованих селищ?Видавати гуманітарку? Пхе! З цим краще впораються різноманітні ГО та БФ. Пиляти бюджети? Так це дублюючі опції міністерств. Захищати права ВПО? А оце навіть смішно! За 12 років жодної допомоги від ЛОВЦА я не отримав. Хіба що набув незабутній досвід від їхніх регулярних круглих столів та конференцій. Проте довелось мільйон разів доводити, що я не жираф і відстоювати свої права.Скільки бригад можна профінансувати, якщо банально зекономити на оренді приміщень для цих структур? На закупівлі обладнання для них?Скільки ще родин могли б отримати пільгові іпотечні кредити на економії премій працівникам цих ВЦА? Кляті ці питання задовбують.Я не рахую чужі гроші. Я, як платник податків, рахую свої гроші.