Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму
Додано 04 гру 2021

Оптимізація Оптимізму

@optimismoptimism
Кількість підписників: 211
Фото: 7,520
Відео: 1,600
Посилання: 1,730
Опис:
Журналіст, військовий. Ненавиджу русню. Люблю спалену русню. Тут особисті думки без претензій на інсайди
Джерело

Оптимізація Оптимізму | А тепер поговоримо про дискримінацію з боку держави. Цей допис давно н...

Логотип телеграм спільноти - Оптимізація Оптимізму Оптимізація Оптимізму @optimismoptimism
35 Охват/переглядів 2026-03-16 06:50 Повідомлення №14643
А тепер поговоримо про дискримінацію з боку держави. Цей допис давно назрівав=====СБУ затримала представника НАБУ. У СБУ заявили, що на блокпості на в’їзді до Сум "було виявлено громадянина України", який "мав низку ознак, що передбачали його додаткову перевірку". У СБУ розповіли, що "чоловік є вихідцем із тимчасово окупованих територій, не назвав місце своєї роботи, на підтвердження особистості показав лише сторінку із "Дії", а під час аналізу його контактів було виявлено низку російських номерів". Водночас перед призначенням до НАБУ цей співробітник пройшов усі необхідні перевірки, зокрема перевірку на поліграфі в Управлінні внутрішнього контролю НАБУ, під час якої, зокрема, перевірялися питання щодо можливих зв'язків або співпраці з представниками держави-агресора чи колабораційними структурами========Одна з причин, чому з 2022 року я перестав показувати паспорт на блок-постах(а замість нього показую військовий квиток), що в мене досі Луганська прописка. Коли показую паспорт це завжди, підкреслюю - завжди, призводить до додаткових перевірок. У військовому квитку прописки немає.Просто смішно, коли в одній машині їдуть 5 чоловік, всі надають паспорти, і тільки на твої документи якась незрозуміла реакція і прохання постояти отут й почекати. Стояли, чекали. Перевірка тривала зазвичай недовго. Але щоразу.Ба більше того, не така прописка призводить до додаткових перевірок і в самій армії. Наче на мені клеймо. Інколи навіть доходить до смішного. Наприклад, в 2022, після 4-6 місяців після мобілізації, СБ вирішила мене і всіх побратимів та посестер, в кого родичі на окупованих територіях, перевірити на детекторі брехні. На той час ми вже мали доступ до багатьох документів нашої в/ч...Але найсмішніше, найогидніше і найдивовижніше у цій історії, що у Львові або Києві ждунів і зрадників серед місцевих не менше, аніж серед ВПО або в того, в кого родичі на окупованих територіях(наприклад, вибухівку у Львові, коли загинула поліцейська, заклала уродженка Рівненщини). Але їх додатково не перевіряють або перевіряють набагато менше. Така собі сегрегація за місцем народження. Мало того, що ти втратив дім. Мало того, що ти втратив все через війну. Мало того, що ти обрізав соціальні зв'язки. Мало тобі страждань - на тобі додаткові перевірки. На тобі додатковий біль. Тобі має бути соромно, що ти народився не там!..І ні, я не пропоную скасувати перевірки. Я навпаки пропоную їх посилити. І перевіряти всіх. Однаково! Незалежно від того, де в тебе родичі або де ти народився. А то в нас за Конституцією всі рівні... А де-факто ми пропагуємо дискримінацію.