Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго
Додано 06 січ 2025

66 ОМБр ім. князя М. Хороброго

@ombr66
Кількість підписників: 7 282
Фото: 1,960
Відео: 542
Посилання: 585
Опис:
Офіційний канал 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго. Наш ФБ: https://www.facebook.com/share/1AjVQZfbEH/?mibextid=wwXIfr

👥 Кількість підписників

7 282
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +36
Середній/Місяць:: +55

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 844
Середній/День:: 3,280
Середній/Тиждень:: 2,347
ERR: 39.06%

📊 Кількість повідомлень на день

0.8
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 0.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Нагрудний знак «Хоробрий в бою» — це не просто відзнака. Її вручають лише тим, хто дивився ворогу прямо в очі. Не формально, а тільки тим, хто був на передовій, хто вистояв і не зламався. Хоробрим і бойовим.Саме ці нагороди, за особистим розпорядженням командира бригади, були передані нашим воїнам, які нещодавно повернулися з полону. Сильні, втомлені, але не зломлені. Ті, хто пройшов пекло й зберіг у собі людяність, гідність і бойовий дух.Патронатна служба 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго приїхала, щоб підтримати їх у процесі реінтеграції — непростому, болючому, але дуже важливому. Бо повернення додому — це не просто фізична присутність, це нова боротьба за себе і своє місце в житті.Ці зустрічі були справжніми. Без пафосу, але з глибокими емоціями. В очах хлопців — стійкість і незламність, попри все, що вони пережили.Вони багато говорили про побратимів: запитували, згадували, хотіли почути знайомі голоси. Ми організували відеозв’язки з підрозділами — і це були моменти, які неможливо передати словами. Справжнє братерство, яке не зламав ні час, ні відстань.Біль, який вони тримають у собі, — глибокий. Але ще глибша — надія. І та фраза, яку ми почули від багатьох: «Нам нічого не треба. У нас усе добре», — звучала сильніше за будь-які промови.Ми поруч. Ми пам’ятаємо. І ми завжди будемо з тими, хто пройшов найтемніші випробування заради України.📲 Слідкуй за нами: Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Лиманський фронт! Майже 70 атак за тиждень відбили воїни 66-ї бригади!Росіяни не припиняють атакувати в зоні відповідальності 66 окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго.Тиск — постійний, ресурси противника — значні, але ми тримаємо оборону.За даними нашої розвідки, у ворожих штурмовиків один шлях — тільки вперед. У разі невиконання наказу — побиття чи навіть розстріл. Страх перед власним командуванням змушує їх рухатися до визначених рубежів за будь-яку ціну. Адже з обох сторін шанси ліквідації — майже однакові.Окупаційне командування на Лиманському напрямку фактично заборонило евакуацію 300-их. «Легкі» змушені продовжувати бій, а окупантам з ампутаціями доводиться самотужки повзти до так званих «місць збору», розташованих поза зоною ураження нашими дронами. Шанс на виживання після поранення майже нульовий — більшість гине від крововтрати.Вже понад рік противник з величезною чисельною перевагою тисне на Лиманському напрямку. Нам неймовірно важко. Але попри все — ми стоїмо, гідно виконуємо бойові завдання! Ми боремось!🎥 танковий батальйонПідтримай 66 ОМБр донейтом❗️А також підписуйтеся на наш телеграм-канал: https://t.me/ombr66🇺🇦 Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт| Бийся разом з Хоробрими
Росіяни тероризують цивільне населення — злочинці отримують відплату на полі бою!❗️Лиманський фронтПротивник продовжує щоденно тиснути в смузі відповідальності 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго, яка залишається для нього пріоритетною на Лиманському напрямку. Росіяни намагаються прорвати нашу оборону, періодично змінюючи кількісну складову таких атак — від штурмів малими піхотними групами до цілих відділень.Навіть після тижнів виснажливих боїв і серйозних втрат росіяни не мають проблем з поповненням свого особового складу. Місцями співвідношення ворожих військ у наступі проти наших оборонців може перевищувати 10 до 1.Основна мотивація окупаційних військ — ненависть до України та українців. У населених пунктах поряд з лінією бойового зіткнення противник почав займати будинки, де живуть цивільні, аби використовувати їх як «живий щит» від наших засобів ураження. Самих цивільних росіяни нерідко піддають жорстоким тортурам чи навіть розстрілюють.Попри вкрай складні умови й абсолютно неспівмірні з ворогом сили, воїни бригади Хоробрих продовжують гідно виконувати бойові завдання й щоденно докладають усіх зусиль для скорочення чисельності окупаційної армії.🇺🇦 Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт| Бийся разом з Хоробрими
Медики 66-ї бригади врятували тяжкопораненого воїна після влучання російського FPV-дрона. Репортаж зі стабпункту у Великодню ніч під час так званого «перемирʼя»!Тут, на стабілізаційному пункті 66-ї ОМБр імені князя Мстислава Хороброго, немає вихідних і свят — лише постійна боротьба за життя наших воїнів.Цьогорічне так зване «великоднє перемир’я» ворог цинічно проігнорував. Один із поранених — боєць суміжного підрозділу, який потрапив під атаку FPV-дрона. З уламковими пораненнями його доставили на стабпункт. Стан тяжкий, але завдяки професійним діям наших медиків його вдалося врятувати.Роботи на стабіку багато. Найчастіше надходять воїни з уламковими пораненнями від дронів та артилерії. Якщо ближній контакт — кульові ураження. Часто — мінно-вибухові травми.Але попри втому й безсонні ночі, медики залишаються на своєму фронті. Їхня сила — у витримці, знаннях і бажанні боротися за кожне серце, яке ще б’ється.Повний матеріал вже на нашому YouTube-каналі.Підтримай 66 ОМБр донейтом❗️А також підписуйтеся на наш телеграм-канал: https://t.me/ombr66🇺🇦 Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт| Бийся разом з Хоробрими
Літній табір для дітей військовослужбовців 66 ОМБр!Сьогодні діти українських військовослужбовців — також воїни. Через війну їм довелося завчасно дорослішати й, не зважаючи на юний вік, ставати надійним тилом і підтримкою для своїх батьків. І вони, як ніхто, заслуговують на відпочинок у колі однолітків, які розуміють їхні проблеми ти переживання.Для дітей віком 12-16 років БФ «Патронатна служба 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго» організовує літній дитячий табір! А це — спорт, активний відпочинок, різноманітні майстер-класи й дружня атмосфера.Для дітей загиблих, поранених, зниклих безвісти та полонених бійців 66 ОМБр — безкоштовно. Для дітей чинних військовослужбовців — 8 тисяч гривень (це половина реальної вартості, решту покриває БФ через донейти небайдужих).Табір відбуватиметься у три зміни:- 10–20 червня 2025;- липень (дати уточнюються); - 2–10 серпня 2025.Для участі необхідно заповнити коротку анкету — https://forms.gle/HiTWuiD2LuNp5iWV9Ви також можете допомогти з організацією відпочинку для дітей наших побратимів, задонативши на банку: https://send.monobank.ua/jar/7dH2M4cKjbУ разі виникнення будь-яких запитань, звертайтесь за номером телефону БФ «Патронатна служба 66 ОМБр»: +380631444186🇺🇦 Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт| Бийся разом з Хоробрими
Пам'ятаємо про кожного, хто зараз не в строю!Сьогодні воїни 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго отримують чимало привітань. Та найважливіші для нас — слова підтримки від наших рідних і рідних наших побратимів, які зараз не в строю: полонених і зниклих безвісти.Ми пам'ятаємо кожного й заради вас продовжуємо нашу боротьбу. Боротьбу проти підступного ворога, який не дотримується жодних конвенцій, саботує обмінний процес і всіляко приховує інформацію про наших полонених і зниклих безвісти.Сьогодні, як і завжди, у думках ми поряд з вами. Невідомість про наших побратимів — так само нестерпна для нас. І ми так само чекаємо повернення кожного — до своїх рідних і до нашої великої бойової родини.Дорогі наші рідні, щиро дякуємо вам за привітання! Пам'ятайте про те, що ви не самотні. У разі виникнення питань ви завжди можете звертатися до цивільно-військового співробітництва 66 ОМБр.Номер гарячої лінії: +38 (096) 130 1590Тільки разом ми сильні!🇺🇦 Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт| Бийся разом з Хоробрими
Від 150 до 230 росіян щодня наступають на Лиманському напрямку!Наша аеророзвідка фіксує таку кількість російської піхоти в зоні відповідальності 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго. За ними — інші підрозділи, які закріплюються в окопах і тримають оборону. Робимо висновок: у росіян немає жодних проблем із нестачею піхоти. Більше того, частину підрозділів вони перекинули з Куп’янського напрямку, аби й надалі підтримувати наступальний потенціал.Вісім полків, які стримує 66-та бригада, укомплектовані переважно контрактниками, які добровільно прийшли вбивати. У когось мотивація — гроші, у більшості ж — ненависть до нас, українців, як нації. Це результат багаторічної пропаганди, яку з дитинства нав’язували російські телеканали.Ми також фіксуємо високу дисциплінованість окупантів, які готові виконувати накази «за будь-яку ціну». Нам важко. Але ми чесно робимо свою роботу, навіть в умовах переважаючих сил противника — в живій силі, дронах та артилерії.Вірте в ЗСУ та 66-ту бригаду Хоробрих!📹 2механізований батальйон «Онуки Адольфівни» 🇺🇦 Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт| Бийся разом з Хоробрими
18+ Окупант-камікадзе. Вижив після прямого влучання FPV-дрона, але є нюанс!❗️Лиманський фронтРосіяни продовжують наступати піхотою в зоні відповідальності 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго. Понад половина бойових зіткнень припадає саме на ділянку фронту, де бʼються наші воїни. Це — понад 20 кілометрів ЛБЗ, а отже, роботи більш ніж достатньо.✔️Підготовку до масованого наступу на цьому напрямку росіяни розпочали ще в червні минулого року. Спочатку — прощупували наші сили й засоби піхотою та технікою. Згодом — регулярними штурмами малих груп намагалися виснажити наших оборонців. При цьому противник — ані тоді, ані зараз — не рахується зі своїми втратами, аби досягти єдиної мети: прорвати нашу оборону.🐴У завершальній фазі підготовки росіяни стягнули на Лиманський напрямок кваліфіковані екіпажі БпЛА та добре підготовлену піхоту, яка має мотивацію воювати.✔️Як наслідок — значна активізація штурмових дій ворога на нашому напрямку. Попри втому й абсолютно неспівмірні сили, ми продовжуємо гідно виконувати бойові завдання.Відео: 1 механізований батальйон «BARBARUS»🇺🇦 Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт | Бийся разом з Хоробрими
❗️Понад ПІВТИСЯЧІ росіян ліквідовано! Ще 672 – «триста». Лиманський напрямок!Такі шалені втрати російських окупантів лише вкотре підтверджують, що вони не збираються зупинятися й готові далі пачками вмирати на нашій українській землі. Такими цифрами ми можемо похвалитися завдяки воїнам 66-ї ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго за березень інтенсивної роботи.Також противник залишився без МТ-ЛБ, трьох БМП, восьми мінометів і чотирьох гармат МТ-12 «Рапіра». Важливо й позбавляти окупантів зв’язку – таким чином мінус 33 антени та 5 Starlink.269 збитих FPV-дронів лише підтверджують величезну інтенсивність застосування противником БпЛА в зоні відповідальності 66 ОМБр. Саме за підтримки дронів відбуваються їхні штурмові піхотні дії.Повну статистику дивіться в графіці.Загалом ситуація на Лиманському напрямку дійсно напружена. Противник цілодобово тисне, зосереджуючи основний удар саме там, де тримає оборону 66-та ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго. Для цього навіть залучили додаткові підрозділи, перекинувши з інших напрямків.Битва триває й ми робимо все, аби ліквідувати якомога більше російських виродків! Адже це саме те, на що вони заслуговують.🇺🇦 Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт | Бийся разом з Хоробрими
🇷🇺Вистрілив собі в голову! Черговий випадок самоліквідації російського солдата! ❗️Окупант відчайдушно намагався збити наш дрон зі стрілецької зброї. Натомість, після влучного скиду, отримав поранення — і сам пришвидшив свою смерть, вистріливши собі в голову. Для росіян здача в полон — єдиний шанс вижити, адже російське командування їх використовує як витратний матеріал. Але є низка причин, чому вони обирають самознищення. 1. Страх перед своїм командуванням – росіяни бояться репресій, загороджувальних загонів і покарання для їхніх сімей. 2. Пропаганда – їх переконали, що українці катують полонених, хоча насправді Україна дотримується Женевських конвенцій. 3. Паніка та відчай – загнані в кут, вони можуть обирати самогубство, бо не бачать іншого виходу. 4. Страх перед своїми – свої ж можуть вбити їх за спробу здачі, бо в російській армії панує атмосфера доносів і недовіри. 5. Відсутність інформації – вони просто не знають, як здатися правильно, бо це табуйована тема. Не всі мають доступ до каналів здачі в полон, які організовані українською стороною, тому просто не розглядають цей варіант.На відео працює БуАР у взаємодії з танковим батальйоном 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго.🇺🇦 Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт| Бийся разом з Хоробрими