Джерело
66 ОМБр ім. князя М. Хороброго | Зник безвісти — це не крапка!Людина ще може бути живою, у полоні, без ...
3 700 Охват/переглядів
2025-06-20 07:05
Повідомлення №1790
Зник безвісти — це не крапка!Людина ще може бути живою, у полоні, без зв’язку, пораненою або десь заблокованою. У цьому статусі залишається простір для надії, пошуку, дій — юридичних і людських.Ще у 2022-му й навіть у 2023-му про зниклих безвісти майже не говорили. Війна була іншою. Сьогодні це вже не просто фронтова лінія зі спалахами артилерії — це небо, яке гуде, як вулик.Ворог став агресивнішим, цинічнішим і технологічнішим. Він не просто б’є — він полює. Поки українські позиції тримають ті самі втомлені, виснажені, але незламні обличчя, окупанти змінюють сили, накопичують ресурси і запускають у небо рої дронів.За кожним статусом «зник безвісти» — біль, невизначеність і безкінечне чекання рідних.Пошук може тривати довго й бути складним через непередбачуваність обставин на фронті. Але поки існує надія — не можна припиняти боротьбу. Навіть коли пече в грудях і здається, що все втрачено!У слайдах — короткий покроковий алгоритм дій.📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими