Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Олександр Войтко «Свят»
Додано 18 гру 2021

Олександр Войтко «Свят»

@olvoitko
Кількість підписників: 2 993
Фото: 81
Відео: 39
Посилання: 358
Опис:
До 2014 був журналістом на «5 каналі», викладачем в «Києво-Могилянській академії», після - боєць добробату в АТО. Координатор «Спілки ветеранів війни з Росією». Зараз - 413 полк «РЕЙД» СБС. Переможемо! Зв‘язок - @Svyat_SM Моно 4441111046199919
Джерело

Олександр Войтко «Свят» | ​​Друзі, трохи про такий очікуваний контрнаступ 🙂Підготовка до нього т...

Логотип телеграм спільноти - Олександр Войтко «Свят» Олександр Войтко «Свят» @olvoitko
2 000 Охват/переглядів 2023-05-06 13:43 Повідомлення №126
​​Друзі, трохи про такий очікуваний контрнаступ 🙂Підготовка до нього триває, він обов‘язково розпочнеться, адже нам потрібно звільняти всі окуповані території в кордонах 1991 року і наших людей на них. Але не треба тиснути, аналізувати цитати, хто коли сказав, де ми будемо в цей час, і підганяти події. Думаю, в жодного українця не залишилося сумнівів у професіоналізмі вищого військового керівництва, а професіонали мають керуватися виключно ситуацією на полі бою й ухвалювати відповідні доцільні рішення. Це життя наших бійців.Коли підрозділи підуть вперед, не слід очікувати, що через кілька днів ми будемо в Севастополі, Луганську чи Донецьку. Згадайте кампанії зі звільнення правобережжя Херсонщини й Харківської області, вони були тривалими, розтягнутими в часі на місяці. Тут головне результат і результат був гарним, маємо зробити все, щоб він був гарним і цього разу.Російські окупанти відразу ж вкидатимуть тонни пропагандистських повідомлень, що контрнаступ захлинувся, вони всіх розбили, в нас нічого не вийшло і зараз вони ще всім покажуть, маємо не вестися на це й зберігати спокій та високий моральний дух у суспільстві.Для ілюстрації даю скрін з російського тг-каналу, як вони писали про початок контрнаступу на півночі Херсонщини в кінці літа минулого року, де діяв мій підрозділ. Всі ми добре пам’ятаємо, чим він в результаті скінчився для окупантів 😀 Ну а поки ще є час підтримати бійців донатом, щось їм привезти чи посприяти майбутньому звільненню територій іншим чином.Успіх майбутньої великої справи залежить від кожного з нас. Тож гуртуймося і вперед 😉https://t.me/olvoitko