Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Сергій Стерненко🇺🇦 Волонтерські картки: 4441114454997899 моно 5168745030910761 приват ❗️Не ведіться на шахраїв, нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.

Статистика telegram каналу - @oltsyaka

Логотип телеграм спільноти - Про дівоче і робоче 2021-12-09

Про дівоче і робоче

Кількість підписників:
4083
Фото:
889 
Відео:
107 
Посилання:
502 
Категорія:
Блоги
Опис:
🦄Лайфстайл, який ми заслужили.🦄 На зв’язку з вами Оля, продакт менеджерка в компанії з Силіконової Долини, і гедоністка на мінімалках. А це мій авторський телеграм-журнал про кар’єру, косметику, шопінг і саморозвиток. Консультації/співпраця @Oltsya

Кількість підписників

День: -2
Тиждень: -4
Місяць: -18
Всього:
4 083

Середній перегляд на повідомлення

День: +1900
Тиждень: +1584
ERR: 48.98%
ERR (24): 46.53%
Середній за 30 днів:
2 000

Історія змін лого

Одине з зображень історіі логотипів цієї спільноти
2022-09-09
Одине з зображень історіі логотипів цієї спільноти
2022-05-24

Історія змін назви

Про дівоче і робоче
2022-08-27
Ольця радить всяку дічь
2022-05-24

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25

Стіна канала Про дівоче і робоче - @oltsyaka

А давайте без edge кейсів, бумласка.
Продуктова помилка стара як світ: думаємо про свистілки і перділки, аби покращити конверсію. А часто її можна збільшити за рахунок покращення базового існуючого функціоналу. Або ж сервісу - який навіть не про основний продукт.
Кейс номер один. Я маю польсьску картку. І, як виявилось, сервіси rozetka pay i liqpay просто відхиляють мої оплати в Україні. От хотіла на вихідних здійснити покупку в 2х українських брендів. Один бренд зв'язався з пеймент провайдером, аби внести мою картку у whitelist. Інший - не став розбиратись, гривень нема ну і прощавайте. В результаті: гарний продукт + чудесне позиціонування бренду (і смішні тіктоки) не дорівнює плюс один клієнт, який любе робити імпульсивні покупки і потім розповідає про них на доволі вже файнезну аудиторію.
Кейс номер два. Випадково потрапила на масаж в один салон. Мені не дуже зручно туди їздити і не завжди щастить знайти вільні години. Але вони поклали якусь таку класну подушку на кушетку, від якої мені не муляє. І я вперше встала з масажу не з пом'ятим перехнябленим обличчям. Вгадайте, куди я тепер постійно ходжу)
Зараз в мене в роботі одне цікавезне дослідження. І я чи не вперше відштовхнуюсь не від дослідження ринку чи конкурентів - а дивлюсь у психологію користувачів. Чому і нахіба вони приймають рішення віддати нам грошів? І де ми базово можемо цьому заважати?
Бо часом будуєш хитру фічу по останньому писку моди. А користувачу просто треба було подушку, шоб в лице не муляло.
Про дівоче і робоче
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
1100
25-01-22 16:07

Товариство, привіт!
Дякую всім, хто лишався на каналі і терпляче чекав нових дописів. Хочу вибачитися за довгу відсутність – на жаль, через вигорання та пов’язані з цим проблеми зі здоров’ям, мені був потрібен час, щоб відпочити та відновитися.
У новому році планую повертатися у більш ощадливому режимі, а також диверсифікувати свою консультаційну діяльність (про це дещо згодом).
Дуже прошу вашої підтримки – ідей, порад та пропозицій, щоб контент був справді корисним і доцільним.
Поділіться в коментарях, які теми, формати чи рубрики вам цікаві у 2025 році. Що зараз найбільше болить?
Мені важливо знати, чого саме ви чекаєте, аби надалі робити публікації, які вас мотивуватимуть брати нові кар'єрні та особисті висоти❤️
Обіймаю і до зустрічі! І маленький спойлер - готую наразі цікавий зріз по стану айті-ринку у Польщі.

Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
2000
25-01-13 17:28
Радянський новорічний радіоефір 1947 року неочікувано затих. Мертва тиша… Люди, прикуті до радіоприймачів, злякалися. Багато хто подумав, що знову почалася війна.
Ще за секунду до цього на увесь Радянський Союз лунали заборонені українські різдвяні колядки.
На свій страх і ризик їх виконував зірка оперної сцени з української Мар’янівки Іван Козловський. Він був учасником хору Кошиця, 10 років співав у хорі Михайлівського Золотоверхого монастиря… І був народним артистом СРСР.
Трансляцію із його колядками терміново зупинила радянська влада… І наказала вилучити усі платівки співака з магазинів Радянського Союзу.
У 1970-х Козловський спробував видати свої колядки на платівці. Але і цей тираж змусили вилучити. Хоча на той момент багато платівок вже розкупили.
Тому українські колядки — це не просто обрядові українські пісні, але й символ спротиву радянській системі. Нехай вони лунають у кожній оселі цими днями🎼
Якщо клікнути на фото, можна почути колядки Івана Козловського, або за лінком тут
2500
24-12-24 15:10
«Щоб по-справжньому побачити, потрібно зупинитися. Коли ви сидите, не рухаючись, споглядаючи гори або річку, ви ніби зливаєтеся з ними, стаєте частиною природи. Поступово шум міста розчиняється, і вас огортає тиша. Ця тиша починає дихати всередині вас, стаючи невід'ємною частиною вашого єства», — так описувала одну із технік заземлення у своїй книзі Марина Абрамович, найвідоміша художниця сьогодення.
Її біографічна книга «Пройти крізь стіни» дуже суголосна нашому українському часу. Тут перформерка описує своє становлення як мисткині, Балканську війну і складні стосунки з партнером. А найголовніше — техніки, які допоможуть пройти крізь ці самі стіни. І ось деякі з них:
🔻Абрамович радить концентруватися на звуках води, слухати її течію, прислухатись до її ритму. Вода символізує очищення, а споглядання річки чи моря допомагає заспокоїти розум.
🔻Дихальні вправи, особливо на природі, допомагають зосередитися на внутрішніх процесах і відчути єднання зі світом. Художниця радить глибоко вдихати та видихати, максимально розслабляючи тіло.
🔻Рекомендується проводити тривалий час у повній тиші та самотності, щоб відчути внутрішній спокій і налаштуватись на глибше сприйняття себе і навколишнього світу.
🔻Мисткиня пропонує ходити босоніж по землі, щоб відчути її енергію. Відчуття трави чи піску під ногами допомагає заземлитися" та відчути силу природи.
Сподіваюся, цей досвід стане вам у нагоді 🙏🏻
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
2300
24-11-04 14:59

Восени важче підійматися з ліжка та й взагалі шось робити продуктивне. Добре шо людство не втомлюється створювати різні допоміжні додатки, аби ми почували себе не зовсім овочами.
☀️Headspace/Svitlo
Апки для медитацій та практики майндфулнес, які допоможуть заземлитися, приділити більше часу собі та зарядитися перед довгим робочим днем. У Svitlo взагалі люблю можливість ділитися настроєм, щоб програма підбирала потрібну медитацію під нього.
☀️Habitica (Трекер звичок та завдань)
Гейміфікований трекер звичок, який перетворює вашу рутину на гру. Є щоденні завдання та квести, а мотивація дотримуватися досягнення цілей виникає завдяки ігровій системі винагород для вашого персонажа :3
☀️MyFitnessPal (Фітнес та харчування)
Подобається тим, шо тут зібрана величезна база даних продуктів з можливістю сканувати штрих-коди для швидкого введення. А ще цей додаток можна поєднувати з фітнес-трекерами та іншими додатками для синхронізації даних про активність.
☀️Forest (Таймер для фокусування та трекер екранного часу)
Фішка в тому, шо ви забиваєте на всілякі соцмережі та взагалі телефон як телефон поки «вирощуєте» віртуальні дерева. До речі, у розробників є партнерство з організаціями, що садять реальні дерева за активність користувачів.
☀️Screen Time або Digital Wellbeing (Моніторинг екранного часу)
Зручний додаток для любителів контролю: можна відстежувати час використання кожної соцмережі, ставити обмеження та сповіщення про перевищення часового ліміту.
І діліться своїми порадами підвищення продуктивності ⬇️

Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
2700
24-11-01 09:59

Не знаю, чи Міжнародний день Чорного моря відзначають, аби сісти у кутку і з ностальгією поплакати за Кримом, але сьогодні я дозволяю це зробити усім нам. Бо Крим, усі ці його кипариси та сосни; галька, яка масажує пальці ніг, крики «гарячаяяяяя кукурузззаааа!» та прозоре улюблене море, часом зі жменею медуз, – були колись невід'ємною частиною нашого дитячого або підліткового життя. І я дуже сумую за цими відчуттями, і за цокотінням цикад 💔
Добре, що є книга АнастасіЇ Левкової «За перекопом є Земля». Де можна сховатися у магічних мечетях, прогулятися вуличками Севастополя, послухати родинні таємниці і ще раз жахнутися болям депортації кримськотатарського народу і навіть лемків…
Ця книга ставить багато питань і до себе, показує важливість мови та культури, демонструє абсолютно усі причинно-наслідкові зв’язки наших аб’юзивних стосунків із росією. І все це — завдяки некартонним, живим героям, які так рідко зустрічаються нині на сторінках романів.
Тож хто читав вже книгу — запрошую до дискусії у коментарях, а хто ні — раджу придбати. І чекаю на ваші спомини про Крим, давайте ними вкриватися як теплою ковдрою у ці складні дні, коли все одно віриш, шо рано чи пізно ця краса повернеться додому 🙏🏻

Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
1500
24-10-31 09:28
Hemline index, або як довжина спідниці пов’язана з економікою
Нещодавно блогерка Джудіт згадала про теорію «Індексу подолу». За цим концептом, коротші спідниці символізують економічний підйом, тоді як довші — економічний спад. Ідея виникла у 1920-х роках у голові Джорджа Тейлора. Він помітив, що під час економічного зростання жінки показували більше ніг, а під час спаду подоли ставали довшими. Наприклад, у ревучих 20-х популярними були знамениті короткі «флаперські» сукні. Але під час Великої депресії 30-х ці сукні змінилися довшими.
У 1960-х роках, під час економічного зростання після Другої світової війни, з'явилися мініспідниці, що стали символом економічної свободи та оптимізму​. Але вже на початку 1990-х, коли Сполучені Штати стикнулися з рецесією, знову увійшли в моду довші спідниці — міді та максі. Це повторення показує, що мода, здавалося б, реагує на економічні цикли​. Проте деякі експерти вважають цю теорію занадто спрощеною і скоріше цікавим соціальним феноменом.
Клара Берг з Музею індустрії та історії підкреслює, що у післявоєнний період, попри економічний ріст, спідниці залишалися довгими, оскільки вважалися символом процвітання (тканини більше не потрібно було економити, як під час війни)​. До того ж зараз модні тренди можуть змінюватися набагато швидше завдяки соціальним мережам та інфлюенсерам. Гарний приклад — COVID-19, під час якого люди частіше вибирали комфортні та практичні речі.
А як реагує принаймні ваш гардероб на економічні спади та підйоми? 😂
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
1600
24-10-30 09:59
Місце, де ви не будете проти, якщо лист раптом перетвориться у зустріч 🔥

З ретельністю, з якою відшивають піджак по ваших мірках у найкращому bespoke ательє Nat створив 9 бізнес-suits, аби ваш новий робочий простір був ідеально припасований до характеру команди.
Old money для підписання важливих угод, а потім чілу в кріслі Люцера; Arty для найяскравіших креативів, а Etno - неспішних брейнштормів. Мій улюблений це, певно, Glossy, з хромованими та бордовими елементами та Etno, у якому, якщо чесно, більше личить ганяти карпатські чаї, аніж працювати🤣 Білим комірцям пасуватиме Black Tie, ну а новоствореним командам, які лишень приглядаються одне до одного - Minimalistic та Smart casual.
Гуртом до неймовірного фешн-простору отримуєте доступ до локації 24/7, клінінг та охорону, консьєрж сервіс, зони кухні зі снеками та напоями і швидкісний класний інтернет. Натхнення бонусом💅🏻Більше деталей - в інстаграмі Nat.
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
1700
24-10-28 15:01

Сезонні декори — окрема форма тримання кукухи зараз. Я от люблю все осінньо-святкове-гарбузове🍁 Шукати цікавезні прикраси для дому, дивитися тематичні рецепти смаколиків, а потім при свічках вдесяте переглядати Over the Garden Wall.
Якщо ж вам мало жахів на щодень, і хочеться моторошного вайбу, ловіть трохи лайфхаків:
🎃Гарбузи. Не обов’язково їх прям вирізати, можна купити у бабусьок на ринку різні — картаті, однотонні, маленькі й великі і просто поставити на кухні чи десь ще. Це додасть вашому простору яскравий акцент. Або замість гарбузів спробувати мандарини!
🕯Світло. Тут Юск чи Зара хоум можуть чекати навали. Бо саме в них купа добра — свічки електронні, свічки звичайні з підсвічниками та без. Ба навіть LED-стрічку можна замовити і прикрасити якусь частину стіни або викласти з неї привида.
🕸 Павутиння та павуки. Сподіваюся, ви прибираєте в хаті, бо може вам не треба йти за штучним павутинням у Мегамаркет 😂 Це така штука, що не завжди доцільна насправді. Але можна натягти на гарбуз, тоді виглядатиме гармонійно.
🥀Але більше за все я люблю сухоцвіти. Можна поставити букетики з калини, сухих гілок, ягід чи квітів. Паралельно зібрати листя та зробити гірлянду з неї, як тут.
🧙🏻‍♀️Також можна створити вайб, ніби ваш дім – царство відьми. Купити красиві пляшечки для зілля, розкласти старі букіністичні книги а-ля для заклинань.
👻Для імітації привидів достатньо старої тюлі. Розтягнути і прикрасити штучними павучками чи плямами для імітації очей – і топ!
🍕Смаколички. З нещодавнього побаченого захотілося повторити піццу з грибами. Дивіться, як легко та швидко можна додати потрібної атмосфери.
А ви взагалі як - будете переглядати моторошні фільми в ніч на 31ше? Чи й так вже вистачає

Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
2000
24-10-26 09:04

Привіт, булочки! Як у вас з плануванням цього тижня? Бо якщо є бажання професійно кудись завіятися і влетіти — у мене для вас є вже декілька безкоштовно-благодійних варіантів 😎
🔻24 жовтня
JavaScript Day 2024
Ukrainian Student Summit
AWS Notes. Chapter 3: Data Engineering
Вебінар «AI: твій помічник у вивченні англійської мови»
Воркшоп по Blender «Створюємо 3D-модель з нуля»
Upskill Soft Skill Conference
Зустріч “Practical Risk Management in Software Development”
Вебінар «Як новачкам увійти в світ афіліат-маркетингу?»
Зустріч Frontend Community у Чернівцях
🔻25 жовтня
Hardware For Recovery | Lviv Hackathon
Відбір стартапів до української делегації на Slush 2024
🔻26 жовтня
International Programming Proggy-Buggy Contest 2024
🔻27 жовтня
Благодійний бранч: «Розвиток особистого бренду»
🔻28 жовтня
Семінар «Як побудувати процеси, які насправді працюватимуть»
🔻29 жовтня
CocoaTalks #1 by CocoaHeads Ukraine
Open Day for Students by Genesis
Dynamic Talks | Navigating Legacy Systems: Challenges and Surprises in IT Projects
І можливо, на якихось івентах побачите знайомі обличчя — шерьте і так знайдетеся точно ❤️

Зображення до поточного посту у каналі "Про дівоче і робоче" - @oltsyaka
2400
24-10-22 07:26