Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Oleg Helgiv
Додано 06 гру 2025

Oleg Helgiv

@oleghelgiv
Кількість підписників: 654
Фото: 745
Відео: 69
Посилання: 28
Опис:
Без цензури.

👥 Кількість підписників

654
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

421
Середній/День:: 371
Середній/Тиждень:: 411
ERR: 64.37%

📊 Кількість повідомлень на день

2.7
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 3.9
Середнє за день: 2.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 398 26-01-27 11:37
Ми справедливо обурені вимогою Трампа надати гарантії безпеки від США після вирішення територіального питання. Читай передачі Росії не окупованих територій Донецької області. Гарант нашої безпеки, вимагає передати іншому гарантує нашої безпеки, наші території, за нові гарантії безпеки.Але проблема в тому, що інших пропозицій чи гарантів ми не маємо. Коаліція Охочих з Європи готова направити своїх солдат за пару сотень км від фронту і то тільки після перемир'я стабільного, і обов'язково з гарантіями США.Самі собі ми зможемо надати гарантії, тільки після закінчення війни і відновлення потенціалу.Тому все і буде на переговорах крутитися навколо обговорення деталей. Всі тягнуть час сподіваючись, що ворог не зможе продовжувати війну і все само собою вирішиться. Хто довше протримається в останньому раунді. Чи правильна стратегія. Невідомо. Покаже час. Але поки українці морально не готові до передачі територій без бою, влада на це не піде. Тому що це фактично капітулювати без програшу в війні. Не пробачать.
👁 533 26-01-24 13:51
Якісь домовленості між Трампом і Путіним безумовно є. Не прямі союзники, а складніші відносини. В формі зобов'язань не заважати.Росія не заважає США в Західній півкулі. Тому ППО російське в Каракасі раптом не спрацювало і Мадуро здали, про що говорять навіть китайці.А США не допомагає, але і не заважає Росії в Україні реалізувати свої цілі, якщо зможуть. Удари росіян змістились з будинків на енергетику, цивільних стало гинути менше, Трампа не дістають журналісти і він ці удари не бачить.Так США продають Україні зброю тому що їм це вигідно і потрібно зберегти лице Трампу. Полювання за російськими танкерами і санкції проти російської нафти в Вашингтоні не пов'язують з Україною, а з захистом своїх інтересів. Про що вони повідомили Кремль.Мінус в рамках цих домовленостей, американці тиснуть на нас, на переговорах, по виходу з Донецької області. Плюс, якщо росіяни не зможуть добитися окупації цмх територій терором цивільних і наступом на фронті то допомагати чимсь більшим, ніж позиція посередника, США їм не будуть. Настане час домовлятися по факту. Головне українцям протриматися зиму, як сказав Кіт Келлог. Потім ситуація зміниться на нашу користь.
👁 574 26-01-13 17:19
В Києві напівколапс, після нового обстрілу росіян. Не повний пздц, але відсутність світла, а в багатьох і тепла в морози - народ накриває не по дитячому. В соц мережах і спілкуванні, головні теми що робити, поради як вижити, хто винен питання не стоїть.По перше росіяни кончені пдрси, це не обговорюється. По друге наша влада. Криють матом всіх політиків і посадовців, кожен в залежності від уподобань чи партійної приналежності.Головне чого немає - пропозицій капітулювати, здатися. Може це моя бульбашка, але от такого все пропало немає. Міська влада і державна все таки намагається забезпечити мінімальний комфорт, відновлюють подачу світла і тепла. Транспорт ходить, все працює.А головне Сили Оборони в набагато важчих умовах тримають фронт і якось навіть стидно нити за свої проблеми, коли уявляєш як їм там,Прорвемося. В Бєлгороді і області блекаут, в Орлі ТЕЦ бомбанули, в Таганрозі завод по виробництву БПЛА, в морях танкери і вишки. Фронт воює, ми тримаємося. Не дочекаєтеся, бл.ді московські.
👁 500 26-01-11 09:05
Вночі, знову зазнала атаки критична інфраструктура різних областей України, в багатьох проблеми з світлом і опаленням.В морози, росіяни зробили ставку на терор цивільних, раз не виходить прорвати фронт військових.Але з'явились відео і повідомлення про блекаути чи дрон в будинок на Росії. Мільйонні втрати на війні, їх суспільство не хвилює - це найманці і зеки. Економічні проблеми з-за санкцій, ударів по НПЗ та підприємствам діють, але не критичні. Росії допомагає Китай, Білорусь і ще багато хто в тому числі і наші партнери.Потрібно те що вони роблять в Україні і від чого не допоможе ніхто. Щоб війна прийшла додому до критичної більшості. А це тільки симетрична відповідь на атаки і удари. Тоді буде масове невдоволення війною, яке Кремль не зможе ігнорувати.Європейці, після того як загроза війни стала реальною для них, перестали нас вчити гуманізму. А Трамп і США цинічно заявляють хай навоюються. Так що тримаємося хто в Україні. Кінець зими буде важким. Але є і гарна новина. Скільки там тієї зими залишилось. Весна вже скоро.
👁 423 26-01-03 06:21
Логіка призначень Буданова головою ОП і можливого Малюка головою РНБО не в середині країни, а зовні. Підсилення переговорної позиції.Головна наша проблема і поразка на даний момент - те що Кремль зміг переконати Трампа і його оточення, що Росія все одно переможе, не дивлячись на спротив чи успішні операції українців. І Білий Дім, для збереження підтримки України, вимагає віддати Донецьку область і піти на інші поступки.Буданов і Малюк на переговорах в США замість Умєрова і Єрмака - це люди, які не скомпрометовані, а головне мають достатньо інформації про слабкість росії та не раз самі її демонстрували світу. Вони повинні спробувати переконати в цій слабкості оточення Трампа, щоб вони донесли цю думку до президента США. Віткофф куплений, але з зятем Трампа Кушніром, по відгукам, можна працювати, він займає нейтральну позицію спостерігача.Чи це можливо? 50/50. Але чому не спробувати. Зараз переломний момент війни, де нас на переговорах змушують віддати те що рашисти не змогли завоювати, і всі методи гарні. Не все крутиться в світі навколо майбутніх виборів в Україні, як думають наші політики, які вже з головою в них, поки фронт тріщить і до цих виборів ще потрібно дожити.
👁 398 25-12-26 10:19
Чи політик Зеленський. Людина яка від імені України веде переговори.Від того, що мені чи вам Зеля особисто не подобається, ми не можемо заперечувати об'єктивну реальність. Коли він прийшов до влади це була технологія. Як і Трамп чи тіп що в Румунії набирав більше всіх голосів на президентських виборах, тільки його вчасно спинили. Але він ним став Чи людина з мутним оточенням і підозрами в корупції не може бути політиком? Тоді Меркель не політик, Трамп теж, не кажучи про всіх постсовкових діячів. Зелю приймають в кращих домах Лондона і Парижа і це факт. Він веде переговори з світовими лідерами. То ж він однозначно політик. І якщо опозиція хоче перемогти ЗеКо на виборах, які все одно колись будуть, то потрібно ставитися до нього серйозного. Зеленський ще домовиться з Західними лідерами, за якісь поступки чи майбутні вигоди і вони його підтримають, а Трамп відправить Ді Венса в Україну за нього агітувати. Коломойський теж думав, що клоуна поставив ручного і зараз на кічі сидить і в суд возять автозаком. До противника потрібно ставитися серйозно, якщо хочеш його перемогти. Це стосуєтбся і війни, і політики.
👁 392 25-12-24 18:10
План з 20 пунктів, який представив Зеленський українцям - це не юридичний документ, не договір, взагалі ніщо. Це декларація про наміри.Переговорники з США, ЄС, України, після консультацій, знайшли точки дотику. Причому Білий Дім виступав як контрагент Кремля, представляючи їх вимоги.Тому всі ці сотрясіння про те що нас здали чи навпаки ми перемогли - це ні про що, поки не буде якогось документу з чіткими формулами дій і відповідальності. А його не буде, тому що будь який договір про мир, розроблений НАТО і Україною, навіть об'єктивно вигідний Росії, але представлений не Росією, як виконання їх вимог, а Україною і Заходом, Путін і росіяни сприймуть як поразку. В Кремлі цей план відхилять і продовжать війну.Всі показали готовність до миру крім Росії. Тепер м'яч на стороні Трампа, як гаранта договороздатності його "друга" Ху.йла.Але це вже після свят. Зараз всі підуть на канікули. Так що можна дарма не сперечатися, хто тут самий патріотичний патріот і як ми будемо воювати до перемоги в соцмережах.Святкуйте, хто має таку можливість - не під обстрілом і не на фронті.Світло переможе темряву, чому свідоцтво диво Різдва. І ми переможемо, але не так як уявляємо собі. З святом.
👁 453 25-12-23 20:24
По обстрілам можливі ще в найближчий час. Вони копили ракети і дрони під похолодання. Звична тактика росіян - удари по цивільним і об'єктом критичної інфраструктури.Але похолодання йде і на Росії. І якщо ми не скористаємося цим для справедливої помсти то будемо чи лопухами, чи нас тримають за руки дорогі партнери тому що Кремль їх залякав. А те що Сили Оборони України, які розносять НПЗ, склади з БК, підривають стратегічні бомбери на аеродромах, підводні човни в бухтах, а генералів в Москві - не здатні трансформатори і котельні обнулити, не вірю.Це не тільки морально правильно, а і стратегічно.Чим більше буде небезпеки для їх міст, тим більше вони будуть вимушені діяти як ми - знімати ППО з фронту і військових об'єктів та перенаправляє на захист міст і цивільних об'єктів.Кремлю на людішек плювати, але допустити замороження населення вони не можуть. Підрив віри в царя, різка економічна криза і як наслідок можливий бунт. Навіть звичний - на колінах, він не потрібен і його боїться Путін.Нашому головному миротворцю Трампу пофіг. Ми теж, як росіяни, скажемо, що промахнулись.
👁 376 25-12-11 17:38
Навіщо Україна Трампу і чому він весь час грозиться вийти з переговорів і не виходить.Тому що Трампу потрібні дві речі - слава і гроші. І шлях до них в Україні. Слава - премія миру. Гроші дійсно великі, він може отримати тільки від Путіна як контракти, доступ до ресурсів Росії і заморожених російських активів.Але сам по собі Трамп нагуй не потрібен Путіну, скільки він не буде ставити перед ним американських солдат на коліна. Санкції навчились худо-бєдно обходити, технології і підтримку надають китайці. Торгівля з ЄС та іншими країнами все одно йде енергоресурсами, з США оборот пару мільярдів на урані. Все. Аргументи закінчились. Ядерною зброєю і армією Ху.ла Трамп не залякає, всі знають що Трамп на війну не наважиться навіть з Венесуелою. Трамп може зацікавити Путіна тільки своїм впливом на Україну. Змусити нас піти на російські умови. В свою чергу тиснути на Росію Трамп може тільки через Україну. Ви не згодні - Атакамс на Бєлгород чи танкер в морі потоплений. Прямі, швидкі санкції. Але наші цілі і Трампа різні, хоч ми і вимушені діяти тандемом. І про це не потрібно забувати і непублічно саботувати відверто проросійські умови Трампа. Що більш менш успішно і робиться. Йому пох, а нам далі потрібно ще і після війни жити.І пам'ятати. Благодійності в політиці міжнародній не буває. В кожного свої інтереси. Не захистиш себе - з'їдять, причому часто друзі разом з ворогами. Ну це ми вже зрозуміли.
👁 371 25-12-09 20:04
Словесний понос Трампа з черговими наїздами на Європу і окремо Україну радує. Це показник що його прекрасна пісділ з Путіним, яку намалював Віткофф - конкретно буксує.Непублічно проти частина найближчих радників і Рубіо, проти більшість Конгресу, навіть республіканці, тому що проти більшість їх виборців американців.Над Трампом вісить фактор часу при обмеженій можливості впливу на нього. Після Нового Року стартує передвиборча компанія в Конгрес, виходять всі дедлайни по його погрозам і обіцянкам. Ні Україну, ні ЄС продавити на капітуляцію не вдалось. Перестати продавати зброю Україні він не може по внутрішнім причинам, а значить не отримає зовнішнього хабаря від Путіна. Ну і премія миру скрилась в тумані.Тому цей черговий приступ словоблуддя - взяти на понт. Але українці вже такого натерпілися і наслухалися за роки війни , бачили стільки зрад від "братів", партнерів, союзників, що нам пох. В нас шкіра стала як в бегемота. Так що хай пиз.дить. Не нервуйте. Навіть у такому викривленому форматі позиції сторін потроху зближуються. Кількість пунктів в угоді російській, яку лобіюють Віткоффі Трамп потроху зменшується. Процес іде.