Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Oleg Helgiv
Додано 06 гру 2025

Oleg Helgiv

@oleghelgiv
Кількість підписників: 654
Фото: 745
Відео: 69
Посилання: 28
Опис:
Без цензури.
Джерело

Oleg Helgiv | В Києві напівколапс, після нового обстрілу росіян. Не повний пздц, але...

Логотип телеграм спільноти - Oleg Helgiv Oleg Helgiv @oleghelgiv
574 Охват/переглядів 2026-01-13 17:19 Повідомлення №6343
В Києві напівколапс, після нового обстрілу росіян. Не повний пздц, але відсутність світла, а в багатьох і тепла в морози - народ накриває не по дитячому. В соц мережах і спілкуванні, головні теми що робити, поради як вижити, хто винен питання не стоїть.По перше росіяни кончені пдрси, це не обговорюється. По друге наша влада. Криють матом всіх політиків і посадовців, кожен в залежності від уподобань чи партійної приналежності.Головне чого немає - пропозицій капітулювати, здатися. Може це моя бульбашка, але от такого все пропало немає. Міська влада і державна все таки намагається забезпечити мінімальний комфорт, відновлюють подачу світла і тепла. Транспорт ходить, все працює.А головне Сили Оборони в набагато важчих умовах тримають фронт і якось навіть стидно нити за свої проблеми, коли уявляєш як їм там,Прорвемося. В Бєлгороді і області блекаут, в Орлі ТЕЦ бомбанули, в Таганрозі завод по виробництву БПЛА, в морях танкери і вишки. Фронт воює, ми тримаємося. Не дочекаєтеся, бл.ді московські.