Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Oleg Helgiv
Додано 06 гру 2025

Oleg Helgiv

@oleghelgiv
Кількість підписників: 654
Фото: 745
Відео: 69
Посилання: 28
Опис:
Без цензури.

👥 Кількість підписників

654
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: +6

👁️ Середній перегляд на повідомлення

421
Середній/День:: 371
Середній/Тиждень:: 411
ERR: 64.37%

📊 Кількість повідомлень на день

2.7
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 3.9
Середнє за день: 2.7

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 369 25-12-07 14:14
Обговорюють нову стратегічну доктрину Штатів, де Європа має взяти на себе головну роль в НАТО. В цей час ЄС застерігає Україну від угоди без серйозних гарантій США, інакше виникне стратегічний вакуум в регіоні. Так це ж ваш регіон в кінці то кінців, а не американський. Може ви подумаєте в ЄС про якісь гарантії безпеки. Мені здається американці їм прямо про це говорять.Пора європейцям показати однозначне бажання захистити себе фізично, а не розвернутися і тікати чи грати в ігри всіх наіпати. Тоді і американці будуть відноситися до них як до серйозних союзників, а не підлеглих, яких можна не питати.Коаліція нерішучих так і не стала коаліцією дій. Потрібно витягнути голову з дупи і подивитись тверезо. США більше не гарантує безпеку Європи. І це не фактор Трампа, а надовго. Україна фізично більше цю навалу ще роки тримати не зможе. Поки ЄС грається в плюралізм і безсильний консенсус. Горе переможеним - буде для всіх, а не тільки для українців, як дехто надіється. Якщо ЗСУ стануть частиною нової армії нападу Росії.Європі потрібно активніше входити в переговорний процес по мирній угоді, пропонувати свої гарантії, це будуть і гарантії для ЄС, тому що тоді з ними будуть узгоджувати їх, а не ставити перед фактом.Нейтралітету вже не буде ні в кого.