Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - >_OLDFAG Mobile
Додано 14 лип 2024

>_OLDFAG Mobile

@oldfagtop
Кількість підписників: 571
Фото: 2,520
Відео: 134
Посилання: 218
Опис:
Контент про мобільний ретро геймінг Ми офіційний канал сайту з ромами для застарілих мобільних та портативних платформ oldfag.top Решту інформації, чат та посилання на інші наші ресурси шукайте тут: https://t.me/oldfagtop/506
Джерело

>_OLDFAG Mobile | Боже, як я ненавиджу те в що перетворили Андроїд, сучасні мобільні інт...

Логотип телеграм спільноти - >_OLDFAG Mobile >_OLDFAG Mobile @oldfagtop
263 Охват/переглядів 2025-05-05 07:54 Повідомлення №2874
Боже, як я ненавиджу те в що перетворили Андроїд, сучасні мобільні інтерфейси і загалом операційні системи. Вчора треба було скористатися диктофоном і сука скільки ж дозволів там треба було прожати, щоб нарешті його включити. Може штук 5. Я навіть не мав часу прочитати й запам'ятати які саме. І це ж не якась лєва апка скачана з Плей маркету, це ж блін стандартна прога! Тобто, у відповідальний момент, коли тобі треба швидко щось записати, нехай це й буде раз в сто років, ти замість запису мусиш в спєшці нажимати "Так" на кучі вікон. Дякую, що ще хоча б не заставляють читати договір і ставити свій підпис блін. Якщо я вже запустив диктофон, то може я по дефолту даю йому дозвіл до мікрофону, нє?) А пам'ятаєте як все було просто і зручно раніше? Ти включив програму і вона без лишніх виїбонів виконує свої функції. А тепер виходить, що після покупки нового смартфона потрібно по черзі запустити кожну програму, дати їм всім відповідні дозволи і лише тоді можна буде впевнено користуватися мобілою.