Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - >_OLDFAG Mobile
Додано 14 лип 2024

>_OLDFAG Mobile

@oldfagtop
Кількість підписників: 571
Фото: 2,520
Відео: 134
Посилання: 218
Опис:
Контент про мобільний ретро геймінг Ми офіційний канал сайту з ромами для застарілих мобільних та портативних платформ oldfag.top Решту інформації, чат та посилання на інші наші ресурси шукайте тут: https://t.me/oldfagtop/506
Джерело

>_OLDFAG Mobile | До речі, є одна причина по якій я все ж надам перевагу ПСП-стайл порта...

Логотип телеграм спільноти - >_OLDFAG Mobile >_OLDFAG Mobile @oldfagtop
323 Охват/переглядів 2025-03-25 15:04 Повідомлення №2849
До речі, є одна причина по якій я все ж надам перевагу ПСП-стайл портативці, а не DS-стайл відкривашці. Суцільний формфактор більш універсальний - ви можете його повернути і вам в такій позі буде зручно грати у вертикальні ігри, або емулювати ту ж Nintendo DS. З фліпом це буде не так зручно хоча чисто технічно реально. Як ви емулите NDS/3DS залежить від самої гри - якщо грі потрібні трігери - в портретному виді незручно буде в обох варіантах, тому для цього діла двосторонні кнопки-трігери для смартфонів маст хев. Виглядати ця імба буде як девайс з фільмів про Бетмена і, до речі, провернути такий мув ви можете з любим смартфоном чи планшетом. Особисто мені такі костилі заради гри в DS не потрібні, бо у мене ця приставка і так є, але, щоб пограти в парочку ігор з 3DSки - штуки помічні. Правда, на четвертий Ретроїд через його товщину воно ледве налазить. Та й загалом, по своєму досвіду скажу, що найзручніше емулити ДСку було на планшеті, бо неточність пальця компенсується розміром екрану.