Джерело
>_OLDFAG Mobile | До речі, є одна причина по якій я все ж надам перевагу ПСП-стайл порта...
323 Охват/переглядів
2025-03-25 15:04
Повідомлення №2849
До речі, є одна причина по якій я все ж надам перевагу ПСП-стайл портативці, а не DS-стайл відкривашці. Суцільний формфактор більш універсальний - ви можете його повернути і вам в такій позі буде зручно грати у вертикальні ігри, або емулювати ту ж Nintendo DS. З фліпом це буде не так зручно хоча чисто технічно реально. Як ви емулите NDS/3DS залежить від самої гри - якщо грі потрібні трігери - в портретному виді незручно буде в обох варіантах, тому для цього діла двосторонні кнопки-трігери для смартфонів маст хев. Виглядати ця імба буде як девайс з фільмів про Бетмена і, до речі, провернути такий мув ви можете з любим смартфоном чи планшетом. Особисто мені такі костилі заради гри в DS не потрібні, бо у мене ця приставка і так є, але, щоб пограти в парочку ігор з 3DSки - штуки помічні. Правда, на четвертий Ретроїд через його товщину воно ледве налазить. Та й загалом, по своєму досвіду скажу, що найзручніше емулити ДСку було на планшеті, бо неточність пальця компенсується розміром екрану.