Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Офіцер
Додано 06 гру 2025

Офіцер

@officer_33
Кількість підписників: 190 680
Фото: 1,290
Відео: 725
Посилання: 5,110
Опис:
Особистий блог Старший лейтенант Сил оборони України Позивний «Алекс» Зв’язок з автором @unddeerr

👥 Кількість підписників

190 680
Середній/День:: -97
Середній/Тиждень:: -573
Середній/Місяць:: -2991

👁️ Середній перегляд на повідомлення

144 143
Середній/День:: 130,000
Середній/Тиждень:: 150,000
ERR: 75.59%

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 150,000 25-12-29 22:13
Від Головнокомандувача ЗСУ прозвучали слова про те, що буде здійснена реформа бригад ТРО, за якою в кожній бригаді ТРО створять 2 батальйони безпілотних система та 2 батальйони піхоти. Наче і непогана задумка, проте нюанси лише в тому, що збільшення безпілотного компоненту даних підрозділів не прибере проблематику всієї системи, яка має три букви "Те"-"Ре"-"Оу", адже задачі та призначення підрозділів не змінюються з цим. По-друге, вже якщо і торкнулися питання поставлених завдань, то сподіваюсь, що при зменшенні піхотних підрозділів зменшать і зони відповідальності бригад та батальйонів. Якщо піхотні підрозділи і можуть зникнути, то ділянка, котру вони тримали - нікуди не зникне, а більше того - ляже на когось іншого, що буде в чистому вигляді перекладанням проблеми.Якщо втрати та прогалини в певних місцях будуть якимось чином поступово компенсовані та нівельовані, то концепція досить твереза та зрозуміла і за рахунок неї можливо поповнити безпілотний компонент СОУ та побороти проблему з ТРО, яка являє собою не особовий склад підрозділів, а прогнившу систему та завалену 3,5 роки тому концепцію Сил ТРО.Офіцер ✙ | Підписатись
👁 129,000 25-12-25 21:50
По інформації щодо захоплення командного пункту одного з батальйонів 102-ої бригади ТРО.Дуже гучно сказано, що противник зміг прорватися до такого обʼєкту і захопити його, звучить як щось дійсно нереально, виходячи з умов сучасної війни. Командні пункти батальйонів зараз в основному розташовані мінімум в 10-15 км від ЛБЗ, в залежності від напрямку, і постає питання: чи дійсно мав місце такий стрімкий ривок сил та засобів противника, щоб в настільки короткі строки подолати таку відстань(або загалом кардинально змінити обстановку), заставши зненацька все ОКП та змусивши весь штаб тікати. Як би не було прикро за Гуляйполе, але ситуація тут загострювалась вже давно і нічого раптового чи різкого на полі бою не відбувалось, тим більше щоб не встигнути згорнути командний пункт батальйону(що можливо зробити за декілька годин). З такими темпами просування ворога, штаб - це не той організм, який як правило сидить до талого і готується до штикових атак)Нікого не виправдовую, просто здається все дуже дивним або хтось капітально забив болт на нормальну евакуацію ще давно🙂Офіцер ✙ | Підписатись
👁 130,000 25-12-13 19:11
«Потужне» оптоволокно.Вчергове хочу зачепити тему оптики, котру виготовляють разом з дронами комерційні виробники і відповідно закуповує держава для постачання у військо; останнім часом в основному заходять на підрозділи здоровенні дрони на 13-15 дюймів і котушка всього на всього на 15-20 км.Виходячи з середньої віддаленості позиції наших пілотів від ЛБЗ, близько 5-7 км, 80% відпрацювання йдуть по передньому краю, а типовими цілями є піхота або укриття. Ну і уявіть, шановні виробники, як така здоровенна дура буде ганятися за ворожим піхотинцем або пролітати у вікна будинків чи між гілками посадок?)Не кажу, що встановлення оптики на такі дрони позбавлене сенсу, проте якщо оптика, то тільки котушки 23-40 км, з відповідними батарейками.Тому вчергове повторюю: підрозділам потрібні власні майстерні по виготовленню оптики та дронів, адже держава і виробники не в повній мірі розуміють чи хочуть розуміти потреби війська і закуповують оце все * є навіть в бригадах унікуми, котрі за єБали усвідомлено купують подібне *.Офіцер ✙ | Підписатись
👁 127,000 25-12-11 19:44
Чергове «топове» рішення стосовно комплектування підрозділів: відтепер через СЗЧ можливо потрапити виключно у штурмові або десантно-штурмові війська.Потужна концепція, коли людям, навіть не вдаючись в деталі цієї схємки, дають зрозуміти, що після СЗЧ їм світять виключно штурмові підрозділи, котрі в основному виконують функції пожежників🫡Про таку «доцільність» розподілення ресурсів я взагалі мовчу, коли по всім напрямкам комплеткування ставлять постійно одні й ті ж підрозділи, діяльність та специфіка яких, взагалі не є домінуючою в нинішніх реаліях застосування підрозділів СОУ на полі бою.Піхота - це база, на якій в будь-якому випадку тримається вся ЛБЗ, але в мене таке відчуття, що всупереч реаліям, де існує домінування оборонних дій СОУ на полі бою, хтось наполегливо хоче проводити наступальні операції)Висновки:1. Угробили можливість переведення/відновлення на службі через СЗЧ - done2. Зайвий раз наголосили на некомпетентному підході до комплектування війська - donep.s. сумніваюсь, що через таку двіжуху багато чого перепадає в підрозділи ДШВ🇺🇦🥲Офіцер ✙ | Підписатись