Джерело
Офіцер | Перед тим, як налагоджувати експорт дронів українського виробництва, п...
138 000 Охват/переглядів
2026-02-08 23:45
Повідомлення №6684
Перед тим, як налагоджувати експорт дронів українського виробництва, потрібно першочергово навести порядок на внутрішньому ринку, адже СОУ - це споживач номер 1 даного продукту, але там просто суцільний хаос і шлак…Наразі на складах купа всілякого непотрібного лайна, яке кодифікували та закупили через договорнячки з МОУ, підрозділи та бійці вкидають туди купи ОСОБИСТИХ коштів на розхідники та комплектуючі, щоб привести це все до ума і хоча б якось працювати ними. Нормальні ж дрони в дуже обмеженій кількості, а деякі підрозділи взагалі їх не бачать в очі(Ситуація така в принципі з усіма типами дронів і не маю рожевих надій, що найближчим часом цієї солянки не буде, адже мінусувати когось з кормушки точно не будуть. Зробіть так, щоб військо в основному мало 3-4 притомним моделі кожного з типів дронів, вибудуйте систему, щоб це працювало на постійній основі, а потім вже говоріть про який експорт, бо реально неможливо таке сприймати такі заяви, коли бачиш фактичний стан справ зсередини.p.s. і потрібно все-таки робити певну стандартизацію, щоб виріб відповідав вимогам періоду війни, в який застосовується, бо тут все змінюється доволі динамічно. Офіцер ✙ | Підписатись