Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Офіцер
Додано 06 гру 2025

Офіцер

@officer_33
Кількість підписників: 190 680
Фото: 1,290
Відео: 725
Посилання: 5,110
Опис:
Особистий блог Старший лейтенант Сил оборони України Позивний «Алекс» Зв’язок з автором @unddeerr

👥 Кількість підписників

190 680
Середній/День:: -97
Середній/Тиждень:: -573
Середній/Місяць:: -2991

👁️ Середній перегляд на повідомлення

144 143
Середній/День:: 130,000
Середній/Тиждень:: 150,000
ERR: 75.59%

📊 Кількість повідомлень на день

1.2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 142,000 26-05-20 20:34
Нинішня війна все більше і більше переходить з війни ресурсів, коли перемагає той, в кого їх більше, до війни інтелектів, коли перемагає розумніший, перемагає той, хто швидше зміг реалізувати та впровадити переважаючі інновації на сучасному полі бою, ефективність яких перевищує будь-яку кількість домінуючих ресурсів.Якщо 2024-2025 роки ознаменувалися активним зростанням безпілотного компоненту, то 2026-2027 роки принесуть автоматизацію всіх систем ураження та захисту, мінімізацію людського фактору в їх застосуванні. Вже зараз доволі непогано показують себе ударні дрони на ШІ, НРК та інші платформи, також його використовують і наступним етапом буде антидронова ППО.В передових підрозділах спостерігається вже зовсім інший підхід до застосування та збереження життя особового складу, в багатьох процесах залучення людського фактору значно зменшується або повністю виключається (людська діяльність виноситься на сотні кілометрів від ЛБЗ), що є хорошою тенденцією на майбутнє цієї війни, адже з обох сторін жива сила не безкінечна.Офіцер ✙ | Підписатись
👁 162,000 26-05-13 21:54
Союзники довго запрягають і зовсім не їдуть, а якщо бути точним, то навіть і не запрягають)Вже пʼятий рік іде війна, вже було сотні різних чуток та інсайдів про те, що рашка та бульбарашка планують ніби дьоргатись в сторону деяких країн-членів НАТО, але таке відчуття, що всім там реально пофігу))Ладно ще картопляний, але з рашкою вже зовсім інша історія, бо, як би це не звучало, але тільки ми їх можемо собі дозволити називати бомжами, висміювати і тд, адже ми можемо з ними нормально боротися, і давати постійно п..зди, проте для інших країн - це противник з колосальним досвідом наймасштабнішого військового конфлікту в Європі з часів Другої світової.Але союзники навіть зараз все одно на своїй хвилі і їм то нормально, таке відчуття, що ніхто не поспішає масово переймати наш досвід, сподіваючись на свої потужні технології, які неодноразово розбилися об реалії нашої війни. Найбільш цікаве те, що якщо ми не вистоїмо - найгірший сценарій для Європи на 95% стане реальністю.++🫡🥲Офіцер ✙ | Підписатись
👁 165,000 26-05-10 21:18
Штурмові дії противника - велика рідкість на даний момент.Навіть у величезної зграї довбо..бів є свій ресурс і він не є безкінечним; якщо ще пів року тому підари могли собі дозволити проведення, вже тоді без броні, але все одно регулярних штурмових дій, то зараз це величезна рідкість, якщо хіба якомусь з їх командирів не прийде в голову нєвєроятний план(таке буває))В силу дефіциту свиней вони відмовились від постійних штурмів, натомість обрали тактику просочування - максимально безпалівний і якомога глибокий захід крізь наші передові позиції, які вже не перший рік з обох сторін не становлять суцільної лінії.Не завжди це працює, так як противник не в змозі накопичити достатню кількість о/с для більш менш масових подібних дій, адже 60-70% всіх підарасів двухсотяться не доїхавши чи не дійшовши до ЛБЗ.Через нетривалий проміжок часу у противника буде більш яскраво виражена криза в наступальному потенціалі і загалом тактика їх ведення війни вичерпує себе, тому просування підарів зараз майже немає + свині дуже швидко дохнуть, я б сказав в промислових масштабах, що створює великі кадрові проблеми, точніше їх критична нестача.Офіцер ✙ | Підписатись
👁 151,000 26-05-01 04:57
🔼🔽Ротаціям таки бути?)Стосовно нового наказу Головнокомандувача про обовʼязкові ротації військовослужбовців, а саме про те, що вони не можуть перебувати на позиціях більше 2 місяців і тд, можу сказати лише, що це вже завідомо недієвий інструмент у вирішенні даного питання…В більшості нашумівших випадків про неадекватну кількість днів на позиціях має місце ситуація, коли ротацію особового складу провести було майже неможливо(або взагалі немає на кого міняти людей) і навіть вивід людей звідти - було тим ще казіно, тому командири до талого тримають там людей, щоб якнайдовше створювати видимість утримання рубежів, хоча часто така позиція відіграє роль СПшки і просто намагається максимально не палитись. В свою чергу такий наказ замість, здавалося б покращення життя, буде його навпаки, ускладнювати.Не зрозуміло як це все буде корелюватись один з одним, адже утримувати одні і ті ж позиції для командування і при цьому регулярно проводити ротації там, де це майже нереально і ніким робити - задача з великою зірочкою….Офіцер ✙ | Підписатись
👁 173,000 26-04-29 23:07
Положення сторін потроху змінюється.Буду обережним, адже передчасні похвали самого себе не приносити нічого хорошого, але останнім часом дивлячись на тенденцію бойових дій на своєму та більшості інших напрямків, починаю потроху десь далеко допускати можливість, що противник десь ось-ось надломиться і наступить той самий якщо не переломний момент(не сильно в аж таке вірю), то кризовий період для них так точно.Війна також змінюється, адже в 2026-му році по більшій мірі обстановка оцінюється вже не тільки присутністю піхотинця на території, а навіть за 15-20 км від ЛБЗ, можливістю наносити вогневе ураження безпілотниками по логістичних шляхах та районах зосередження противника.За останні 2 місяці темпи просування ворога значно впали, а на більшості напрямків вони взагалі відсутні, неможливе будь-яке застосування бронетехніки в наступальних діях(її навіть немає для такого); єдиний ресурс, за рахунок якого вони досі вивозять - жива сила, яку вони навіть не рахують і продовжують максимально халатно до неї відноситись і це вже занадто довго триває, що потроху починає обмежувати їх в свободі дій.Співвідношення втрат вже навіть неможливо виміряти, у противника вони просто колосальні, на 3 наших загиблих воїнів приходиться близько 50 забаранених підарів(і це виключно підтверджені засобами обʼєктивного контролю). Сподіваюсь, що тактика дій «по тупому» в них буде продовжуватися, бо нам це дуже вигідно.Офіцер ✙ | Підписатись
👁 150,000 26-03-28 22:01
Трамп може дуже багато розповідати про можливість проведення наземної операції в Ірані, але тільки сліпий або повний ідіот може не бачити потенційних вкрай негативних наслідків для влади США після можливого початку подібної ескалації. Америка ризикує повністю загрузнути не просто в черговому військовому конфлікті, бо це вже не буде щось по типу миттєвої успішної операції або бойових дій з вкрай слабкою інтенсивністю; їх може чекати доволі активна боячка з застосуванням Іраном найбільш масових та прогресивних засобів сучасного поля бою з допомогою рашки. Сукупність таких факторів не передбачає нічого іншого, окрім як непрогнозовані втрати і частковий upset армії США на полі бою, ну і відповідно колосальна соціальна напруга та невдоволення населення країни.Якщо Трамп все-таки ухвалить це рішення, то така фатальна помилка може перетворити його в політичний труп і навіть напевно прискорити кінець його каденції і тут лише питання в тому або він це розуміє і навмисно цього не робить і не робив з самого початку, або він тотальний ідіот, який чогось чекає і все-таки зробить цю фатальну помилку.Чесно кажучи, навіть поки не знаю який варіант розвитку подій для нас буде кращим.Офіцер ✙ | Підписатись
👁 129,000 26-03-01 23:19
Через те, що ми ведемо війну з однією з найчисленніших армій світу, саме бойові дії на території України не те, щоб не мали чогось подібного за останні роки, а взагалі - навряд чи щось зможе це перевершити в найближчі десятиліття, хіба WW3(якщо це взагалі не їі початок))Масштабність та кількість залучених сторін, технологій та засобів настільки велика, що з 2022-го року характер будь-якого іншого військового конфлікту просто нагадував дитячий садочок; жодна війна після 2022-го не внесла і не створила нічого концептуально нового, адже саме у нас задається тренд сучасної війни.Те, що відбувається зараз на Близькому Сході - просто зайве підтвердження, адже при співставленні цієї «нової війни» з нашою, приходимо до висновку, що на кожен засіб дії ми маємо досконаліший і більш адаптований засіб протидії і навпаки - маємо набагато ефективніші засоби ураження в своєму арсеналі)І після цього всього в мене досі лише одне питання: «Ті, хто свідомо не користується можливістю переймати досвід нашої війни в повному обсязі, вони дурні чи прикидаються?»Офіцер ✙ | Підписатись
👁 120,000 26-02-23 20:50
Не бачу ніякого сенсу, коли вже ось-ось розпочне свій відлік п'ятий рік війни, ставити за одиницю виміру успіхів на полі бою - відбиті квадратні кілометри територій, тим більше у співставленні з успіхами противника ми значно поступаємось, особливо коли СОУ ведуть оборонні бої по всій ЛБЗ і бої наступального характеру в оперативному масштабі малоймовірні найближчим часом в силу обстановки та особливостей даного етапу війни.Вибачте за прямоту, але краще вже буде пишатись наведенням порядку в організаційній структурі війська, в його забезпеченні необхідними засобами, призначення на посади дійсно компетентних людей, що в сукупності надасть можливості підрозділам продовжувати оборонний бій і навіть нарощувати засоби та ресурси, ніж намагатись при першій же нагоді озвучувати цифри площі звільнених територій, проте до звільнення цих земель ще дуже далеко, бо вони повністю розбиті, а мирне життя туди повернеться не скоро.p.s. реально звільнені та реанімовані до нормального життя лише ті території, які були деокуповані впродовж 2022-го року.Офіцер ✙ | Підписатись
👁 138,000 26-02-08 23:45
Перед тим, як налагоджувати експорт дронів українського виробництва, потрібно першочергово навести порядок на внутрішньому ринку, адже СОУ - це споживач номер 1 даного продукту, але там просто суцільний хаос і шлак…Наразі на складах купа всілякого непотрібного лайна, яке кодифікували та закупили через договорнячки з МОУ, підрозділи та бійці вкидають туди купи ОСОБИСТИХ коштів на розхідники та комплектуючі, щоб привести це все до ума і хоча б якось працювати ними. Нормальні ж дрони в дуже обмеженій кількості, а деякі підрозділи взагалі їх не бачать в очі(Ситуація така в принципі з усіма типами дронів і не маю рожевих надій, що найближчим часом цієї солянки не буде, адже мінусувати когось з кормушки точно не будуть. Зробіть так, щоб військо в основному мало 3-4 притомним моделі кожного з типів дронів, вибудуйте систему, щоб це працювало на постійній основі, а потім вже говоріть про який експорт, бо реально неможливо таке сприймати такі заяви, коли бачиш фактичний стан справ зсередини.p.s. і потрібно все-таки робити певну стандартизацію, щоб виріб відповідав вимогам періоду війни, в який застосовується, бо тут все змінюється доволі динамічно. Офіцер ✙ | Підписатись
👁 152,000 26-02-05 23:09
Сергій Дейнеко непогано так починає зливатися через ВЛК, прям йде впевнено по схемі Содоля; хоча у Дейнеко навіть дещо краще виходить, бо Содолю не висували підозри у контрабанді цигарок, там просто забили болт на всі звернення до ДБР))Напевно більшість суспільства не прикута великою увагою до всіх подій, повʼязаних з цією персоналією, адже для багатьох існують стереотипи про напів цивільні засади функціонування ДПСУ - і дарма. В складі цієї структури існує чимало підрозділів, які виконують бойові завдання на ЛБЗ, тому до певних кадрових рішень по командирам загонів, до їх діяльності і, в результаті до бойової готовності підрозділів, є безліч питань, адже цьому всьому причина - діяльність (або бездіяльність) керівництва Державної Прикордонної Служби України. Підрозділи так само як і ЗСУ виконують бойові завдання, несуть втрати в особовому складі, тому, повірте, цим людям є за що відповідати, окрім контрабанди цигарок, але всі вже знають як то все буде. В деяких загонах повний хаос, максимально некомпетентний офіцерський склад, коли деякі чинуші в структурі ДПСУ лише у званні полковника потрапляють на війну і отримують колосальні повноваження… загалом шкода лише людей, які випадком долі потрапили туди на службу.Не живу надіями та сподіваннями, а такі випадки я називаю «черговий зашквар легенди АТО», бо такі випадки доводять, що по людях треба судити по професіоналізму та компетентності, які вона довела за тривалий час, а не по тому, в яких подіях вона короткий час брала участь за волею долі.Подвиги та заслуги не відкривають ворота всюди - це хибний стереотип і це вже доведено купами подібних зашкварів навіть тих, хто проявив себе на цій війні після 2022. Офіцер ✙ | Підписатись