Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Офіцер
Додано 06 гру 2025

Офіцер

@officer_33
Кількість підписників: 190 680
Фото: 1,290
Відео: 725
Посилання: 5,110
Опис:
Особистий блог Старший лейтенант Сил оборони України Позивний «Алекс» Зв’язок з автором @unddeerr
Джерело

Офіцер | Союзники довго запрягають і зовсім не їдуть, а якщо бути точним, то на...

Логотип телеграм спільноти - Офіцер Офіцер @officer_33
162 000 Охват/переглядів 2026-05-13 21:54 Повідомлення №6853
Союзники довго запрягають і зовсім не їдуть, а якщо бути точним, то навіть і не запрягають)Вже пʼятий рік іде війна, вже було сотні різних чуток та інсайдів про те, що рашка та бульбарашка планують ніби дьоргатись в сторону деяких країн-членів НАТО, але таке відчуття, що всім там реально пофігу))Ладно ще картопляний, але з рашкою вже зовсім інша історія, бо, як би це не звучало, але тільки ми їх можемо собі дозволити називати бомжами, висміювати і тд, адже ми можемо з ними нормально боротися, і давати постійно п..зди, проте для інших країн - це противник з колосальним досвідом наймасштабнішого військового конфлікту в Європі з часів Другої світової.Але союзники навіть зараз все одно на своїй хвилі і їм то нормально, таке відчуття, що ніхто не поспішає масово переймати наш досвід, сподіваючись на свої потужні технології, які неодноразово розбилися об реалії нашої війни. Найбільш цікаве те, що якщо ми не вистоїмо - найгірший сценарій для Європи на 95% стане реальністю.++🫡🥲Офіцер ✙ | Підписатись