Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Слуга Народу — Одещина
Додано 06 гру 2025

Слуга Народу — Одещина

@odeska_sluganarodu
Кількість підписників: 182
Фото: 3,020
Відео: 528
Посилання: 489
Опис:
Офіційний канал Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

👥 Кількість підписників

182
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

35
Середній/День:: 35
Середній/Тиждень:: 33
ERR: 19.23%

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.7
Середнє за день: 3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

🔴рф атакувала житлові будинки та заклади освіти ОдещиниУ ніч проти 13 лютого регіон опинився під масованим ударом ворожих безпілотників. Російські терористи цілеспрямовано атакували цивільну, портову, промислову та енергетичну інфраструктуру. На жаль, внаслідок обстрілів одна людина загинула, ще шестеро отримали поранення. Стан трьох постраждалих медики оцінюють як важкий.В Одесі зафіксовано влучання у два багатоповерхові житлові будинки. Крім того, вибуховою хвилею пошкоджено скління у дитячому садку та гімназії, та зафіксовано падіння уламків на території санаторію та автосалону. Також суттєвих пошкоджень зазнала енергетична інфраструктура.Голова Одеської обласної ради від «Слуги Народу» Григорій Діденко наголосив:«Удар по житлових кварталах, дитячому садку та школі — це свідоме намагання залякати одеситів. Наразі через пошкодження енергетичної мережі частина міста тимчасово залишилася без світла та води, проте енергетики та фахівці «Інфоксводоканалу» розпочали відновлювальні роботи ще вночі».
⚡️В Одесі запустили сучасну когенераційну установку за підтримки НімеччиниНа одній із квартальних котелень міста офіційно ввели в експлуатацію нову газопоршневу когенераційну установку. Це обладнання стало доступним для громади завдяки плідній співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).«Сьогодні кожна додаткова одиниця генерації — це крок до повної енергетичної автономності наших котелень. Впровадження когенераційних установок дозволяє не лише економити ресурси, а й забезпечувати стале теплопостачання одеситам навіть у періоди нестабільності в енергосистемі. Ми щиро дякуємо німецьким партнерам за системну підтримку ЖКГ нашого міста», — зазначив депутат Одеської міської ради від «Слуги Народу», член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Олексій Асауленко.За попередніми розрахунками, завдяки роботі обладнання вдалося вивільнити електричну потужність, якої достатньо для стабільного енергозабезпечення цілого 100-квартирного житлового будинку.
Провів селектор по ситуації в енергетиці у регіонах України. Передусім вдячний усім ремонтним бригадам, енергетичним компаніям, комунальним службам, ДСНС України, які працюють справді ефективно та вчасно допомагають людям. Детально обговорили звіти із Сумщини, Харківщини й Полтавщини, де зараз найскладніше з електропостачанням. Не в усіх громадах проблеми вирішуються вчасно, і щодо цього мають бути висновки. Також є питання по містах Дніпровщини, зокрема по Кривому Рогу. Реакція влади на місцях на тривалі відключення та повʼязані із цим проблеми часто є запізнілою. Повітряні сили ЗСУ мають діяти теж значно оперативніше, щоб наростити, як це було вже визначено, можливості захисту Харківщини й інших областей, що межують із Росією, від «шахедів» та інших ударних дронів. Україна не має часу чекати, поки окремі елементи Повітряних сил налаштуються. У частині громад Одеської області вживаються додаткові заходи для підтримки людей, чиї будинки на електроопаленні. Важливо, щоб по кожному такому будинку була чітка відповідь місцевої влади щодо реального забезпечення людей. МВС України доповіло по отриманню від партнерів додаткового обладнання, а саме генераторів, які поповнять резерви для оперативного реагування. Вдячний кожній країні, кожному суспільству, які допомагають Україні – нашим містам та громадам. Бути з Україною – це бути захисниками життя. Слава Україні!
Провів щоденний селектор. Були сьогодні доповіді по ситуації в Києві та області, на Харківщині, Полтавщині, у Кропивницькому та області, також у Вінницькій області, на Дніпровщині, у Запоріжжі, громадах у прикордонні з Росією та поблизу фронту. Вважаю незадовільною роботу Повітряних сил у частині регіонів України, і обговорили з командувачем Повітряних сил та міністром оборони України, які рішення мають бути негайно імплементовані для більш ефективного збиття «шахедів». Були доповіді по відновленню енергетики та підтримці людей на Харківщині. Важка ситуація досі в Києві, де більше 1200 будинків у різних районах столиці – без опалення. Потрібно більше підтримки для людей із таких будинків. Доручив залучити цифрові інструменти для визначення та аналізу конкретних потреб людей і громад у режимі реального часу. Керівник Укрзалізниці доповів щодо наслідків російських ударів по логістиці: жодного дня такі удари не припинялись, і протягом цього січня було зафіксоване суттєве збільшення російських ударів саме по залізниці. Вдячний усім залізничникам за оперативне відновлення та збереження роботи залізниці. МВС України доповіло по залученню необхідних сил для відновлення та роботі пунктів підтримки та обігріву. Міністр енергетики доповів по графіку введення в експлуатацію обʼєктів когенерації. Премʼєр-міністр України доповіла по виконанню урядових програм підтримки, зокрема програми з тепловими пакунками – будемо збільшувати цю програму. Дякую усім, хто допомагає зараз нашим людям, нашим громадам. Слава Україні!
💡⚡️Енергетична безпека громади: підсумки чергової сесії Кілійської міської радиУ Кілійській громаді відбулася чергова сесія міської ради, під час якої було розглянуто 63 питання порядку денного. Головним та найбільш резонансним пунктом засідання став стан енергозабезпечення територіальної громади.До обговорення долучилися голова Ізмаїльської районної державної адміністрації від «Слуги Народу» Родіон Абашев та керівник Ізмаїльського регіону електричних мереж АТ «ДТЕК Одеські електромережі» Валентин Кравченко.«Енергозабезпечення — це питання номер один для нашої громади. Наша фракція бере на особливий контроль реалізацію цього звернення та буде системно моніторити кроки енергетиків і профільних міністерств щодо стабілізації ситуації», — наголосила депутатка міської ради від «Слуги Народу» Дар’я Можарова-Андрющенко. За результатами обговорення депутатський корпус підтримав рішення про направлення офіційного звернення до Міністерства енергетики України, НЕК «Укренерго», ДТЕК «Одеські електромережі»
Триває ліквідація наслідків російського удару в наших регіонах. Знову був прицільний удар саме по об’єктах енергетики: росіяни використали значу кількість балістики в комбінації з іншими ракетами – більш ніж 70 і 450 ударних дронів. Під ударами були Сумщина, Харківщина, Київщина та столиця, Дніпровщина, Одещина, Вінниччина. Станом на зараз відомо, що дев’ять людей поранено через атаку. Є пошкодження звичайних житлових будинків, енергетичної інфраструктури. У Києві були пожежі багатоповерхівок після влучань дронів, пошкоджений дитячий садочок. Всюди, де це можливо, залучені необхідні служби.Скористатися найхолоднішими днями зими для терору проти людей для Росії важливіше, ніж скористатися дипломатією. І це дуже чітко демонструє, що потрібно від партнерів та що може допомогти. Вчасне постачання ракет для систем ППО й захист нормального життя – наш пріоритет. Без тиску на Росію завершення цієї війни не буде. Зараз Москва обирає терор та ескалацію, і через це потрібний максимальний тиск. Дякую всім партнерам, хто розуміє це й допомагає нам.
🪖🎖На Ізмаїльщині посмертно нагородили захисника Івана СамокішаВ Ізмаїльській громаді посмертно нагородили бійця Національної гвардії України Івана Самокіша. Високу державну нагороду — орден «За мужність» III ступеня, вручив депутат Одеської обласної ради від «Слуги Народу», голова Ізмаїльської РВА Родіон Абашев. Нагороду за героя отримали його рідні.Іван Самокіш, уродженець села Кислиця, зустрів повномасштабне вторгнення на передових позиціях Донеччини. Довгі два роки гвардієць вважався зниклим безвісти, доки у березні 2024 року його особу не було ідентифіковано. «Іван Самокіш — символ відваги нашого краю. Попри юний вік, він свідомо обрав шлях захисника і зустрів ворога на найважчих напрямках. Ця нагорода — свідчення його неоціненного внеску у свободу України. Наш обов’язок — не лише зберегти пам’ять про його подвиг, а й підтримувати тих, кого він любив понад усе. Саф'янівська громада та районна влада систематично надаватимуть необхідну допомогу родині героя», — зазначив Родіон Абашев.
Жорстка атака ударними безпілотниками по Одесі. Понад 50 дронів випустили росіяни по місту, і головні мішені – енергетика та звичайні цивільні обʼєкти. Від цього удару пошкоджено пʼять житлових будинків, є значні руйнування квартир та підʼїздів. Станом на зараз відомо про десятки поранених людей, серед них є діти. Усі служби задіяні на місці, щоб допомогти. Рятувальна операція триватиме, поки не буде зʼясована доля всіх людей, які можуть бути під завалами. Один із російських дронів влучив по молитовному будинку християн євангельської віри.Були під ударами цієї ночі також інші регіони: Львівщина, Дніпровщина, Миколаївщина, Одещина, Сумщина, Харківщина. Росіяни цілились по енергетичній та іншій критичній інфраструктурі. Відомо, що є поранені люди. Загалом за ніч Росія випустила 165 ударних дронів по Україні, і близько 100 з них – це «шахеди».Кожен такий російський удар підважує дипломатію, яка все ж таки триває, та бʼє, зокрема, і по зусиллях партнерів, які допомагають закінчити цю війну. Розраховуємо, що Америка, Європа та інші партнери про це не мовчатимуть і памʼятатимуть, що для справжнього миру потрібен тиск саме на Москву – санкції, блокування російських операцій, блокування всієї інфраструктури російського танкерного флоту. Без тиску на агресора війни не зупиняються. Так само, як і без підтримки захисників життя. Стабільна підтримка нашого народу, наших воїнів, швидше виконання домовленостей потрібні. Дякую всім, хто це розуміє і допомагає!
#Звітуємо Звіт фракції «Слуга Народу» у Чогодарівській сільській раді про діяльність у 2025 рікВідповідно до ст. 16 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутати фракції «Слуга Народу» Чогодарівської сільської ради Березівського району звітують про результати роботи за 2025 рік. "Основна увагу нашої фракції була зосереджена на забезпеченні обороноздатності країни, соціальному розвитку громади та оперативному вирішенні запитів мешканців", — наголосив депутат Олександр Мартинюк. Упродовж звітного періоду депутати:🟢Відвідали 10 з 10 пленарних засідань (100%).🟢Підтримали 291 рішення, що стосуються життєдіяльності громади.🟢Взяли участь у всіх засіданнях профільних комісій (бюджетної та з питань комунальної власності).🟢Провели прийом 15 громадян, усі заяви опрацьовані та вирішені особисто депутатами.За ініціативи фракції «Слуга Народу» у межах Цільової програми підтримки ЗСУ та ТрО на 2025 рік було виділено 4 100 001 грн. Ці кошти спрямовані на критично важливе оснащення для наших захисників:🟢закупівлю БпЛА, квадрокоптерів, комплексів «АРДАЛ 920» та систем радіоелектронної боротьби (РЕБ).🟢фінансування інтелектуальних біспектральних систем та засобів протидії ворожим дронам.🟢придбання електричного навантажувача (2 т), LED-панелей та матеріалів для облаштування військових об’єктів.Також у минулому році депутати фракції ініціювали звернення до Голови Комітету ВРУ з питань науки і освіти Сергія Бабака. Мета ініціативи — захистити право дітей у громадах з низькою щільністю населення на якісну освіту шляхом створення академічних ліцеїв.
Енергонезалежність Одеси: в місті продовжує діяти програма компенсації за придбані генераториВ Одесі залишається актуальною міська програма співфінансування, яка дозволяє мешканцям багатоквартирних будинків отримати відшкодування за придбання альтернативних джерел живлення. Згідно з умовами, місто повертає 70% вартості обладнання, але не більше 200 тис. грн.Суттєвою перевагою є те, що право на компенсацію мають навіть ті ОСББ та ЖБК, які закупили генератори раніше — програма охоплює період з 25 лютого 2022 року.Депутат Одеської міської ради від партії «Слуга Народу» Олексій Асауленко зазначає:«Програма енергоефективності в Одесі — це реальний інструмент захисту наших осель від енергетичних викликів. Процедура отримання допомоги не є складною: представникам ОСББ чи ЖБК необхідно звернутися до своєї районної адміністрації. Я впевнений, що керівники райадміністрацій зроблять усе можливе, щоб допомогти мешканцям отримати цю вкрай необхідну підтримку» Такі заходи дозволяють забезпечити роботу критично важливих внутрішньобудинкових систем — насосів підкачки води та ліфтів — навіть під час тривалих знеструмлень.