Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Слуга Народу — Одещина
Додано 06 гру 2025

Слуга Народу — Одещина

@odeska_sluganarodu
Кількість підписників: 182
Фото: 3,020
Відео: 528
Посилання: 489
Опис:
Офіційний канал Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

👥 Кількість підписників

182
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +1
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

35
Середній/День:: 35
Середній/Тиждень:: 33
ERR: 19.23%

📊 Кількість повідомлень на день

3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.7
Середнє за день: 3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Продовжуємо наші захисні операції на визначених напрямках активних дій. Була сьогодні доповідь Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського по застосуванню далекобійних дронів проти російської нафтопереробки та експортних позицій. Зокрема, цієї ночі Сили оборони України діяли по напрямку НПЗ в Ярославлі – це близько 700 кілометрів від нашої території. Повертаємо війну додому, в Росію, і це цілком справедливо. Були й застосування по визначених цілях на тимчасово окупованій території України. Готуємо також інші прояви наших далекобійних санкцій та мідлстрайків у відповідь на російські удари по наших містах та громадах. Детально обговорили з Головнокомандувачем ЗСУ активність на фронті. Так, від початку 2026 року російські втрати на фронті вже склали більше ніж 145 тисяч осіб. Зокрема, знищеними – майже 86 тисяч осіб, важкопораненими – щонайменше 59 тисяч осіб, у полон взято більше ніж 800 російських військовослужбовців. У прикордонні Сумської області досягаємо визначених цілей. Продовжуємо знищувати російський особовий склад і техніку окупантів також на інших напрямках. Особливо хочу подякувати за влучність операторам наших дронів. Тривають і активні дії, за які варто відзначити десантників та штурмовиків. Дякую кожному українському підрозділу, який досягає результатів!
Разом з Андрієм Сибігою оновили наші європейські зовнішньополітичні завдання на час травня – червня. На рівні команди ведемо активний діалог із новою владою Угорщини, і є перспективи конструктивного перезапуску відносин. Міністр закордонних справ України та інші урядовці готуються до формату двосторонніх консультацій з Угорщиною. Розраховую на результати. Обговорили з міністром також роботу з європейськими інституціями для відкриття кластерів у переговорному процесі про вступ України в Європейський Союз: Україна зробила необхідні кроки, і важливо, щоб був чіткий графік процесів. Андрій Сибіга доповів і про комунікацію з міністеркою закордонних справ Грузії. Ми прагнемо нормалізації відносин та співпраці на основі взаємної поваги та взаємного посилення і готові робити кроки назустріч. Окремі завдання визначені щодо переговорів про закінчення російської війни та можливого представництва Європи в цьому процесі – поки ці завдання непублічні. Очікуємо, що Європа буде сильною, і зі свого боку робимо все, щоб загальноєвропейські позиції та інтереси були враховані так само, як і українські. Слава Україні!
🇺🇦 Символ незламності та шани: у селі Олександрівка з’явилася Алея ГероївПам'ять про подвиг українських воїнів тепер житиме у новому зеленому куточку Фонтанської громади. У селі Олександрівка було закладено Алею Героїв. На знак поваги до захисників, які віддали життя за свободу України, тут висадили 12 кущів калини — традиційного символу нашої мужності та коріння.До створення алеї приєдналися представники політичної сили «Слуга Народу»: голова Одеської обласної ради Григорій Діденко, депутат Одеської обласної ради Дмитро Ковбасюк, депутатка Одеської районної ради Лілія Томашевська та в.о. голови Фонтанської сільської ради Андрій Серебрій. Спільно з місцевими мешканцями та сім'ями військовослужбовців вони висадили молоді рослини, які облаштують це особливе місце пам'яті.«Ця калина — символ нашої глибокої вдячності кожному герою та знак того, що їхні імена назавжди вписані в історію громади. Пам'ять про них житиме крізь роки. Доземний уклін та вічна слава полеглим захисникам», — зазначив Григорій Діденко
Провів сьогодні нараду з керівниками ГШ ЗСУ, ГУР МО, СЗРУ та СБУ. Три ключові напрямки обговорення.Перше – визначаємось із цілями для наших подальших далекобійних санкцій проти Росії за цю війну та удари проти наших міст і сіл. Україна не залишить без наслідків для агресора кожен з ударів, які забирають життя наших людей. Ми цілком справедливо відповідаємо по російській нафтовій промисловості, воєнному виробництву й по тих особах, які безпосередньо вчиняють воєнні злочини проти України й українців. Вдячний нашим воїнам за відданість захисту українських інтересів та всім залученим українським структурам – за розбудову справді сильної системи наших далекобійних санкцій. Це те, що відчутно.Друге – продовжуємо фіксувати російські намагання більше втягнути Білорусь у війну проти України. Знаємо, що відбулись додаткові контакти між росіянами та Олександром Лукашенком, які мають на меті переконати його долучитись до нових російських агресивних операцій. Зокрема, Росія розглядає плани операцій за напрямками на південь та на північ від території Білорусі – або проти Чернігівсько-Київського напрямку в Україні, або проти однієї з країн НАТО – саме з території Білорусі. Україна володіє деталями розмови між Росією та Білоруссю. Україна, безперечно, буде захищати себе і своїх людей, якщо Олександр Лукашенко схибить та вирішить підтримати ще й цей російський намір. Доручив нашим Силам оборони та безпеки України посилити відповідний напрямок і представити план нашого реагування, який буде розглянутий та затверджений на Ставці.Третє – фахівці ГУР МО здобули документи, які свідчать про підготовку росіянами нових ракетно-дронових ударів по Україні, зокрема, як вони вказують, по «центрах ухвалення рішень». Серед них, зокрема, майже два десятки політичних центрів, військові пункти. Звісно, ми взяли до відома цю інформацію. Але варто зауважити спеціально для російського керівництва, що Україна все ж таки не Росія, і, на відміну від країни-агресора, де є чіткий автор цієї війни та його багатолітнє оточення, яке забезпечує його відірваність від реалій, джерелом захисту України є готовність українського народу битись за свою незалежність та свою власну самостійну державу. Українці заслуговують на свій суверенітет так само, як і будь-яка інша нація. Народ неможливо перемогти. Росії треба закінчувати свою війну та домовлятись про достойний мир, а не шукати, чим ще залякати Україну. Дякую всім, хто допомагає! Слава Україні!
Провів Ставку. Першим питанням була детальна доповідь наших військових по захисній операції, яка відбувалася цими днями, від масованого та фактично безперервного російського удару, що тривав майже дві доби. Це спеціальна терористична тактика росіян, які накопичували дрони та ракети протягом певного часу та свідомо вирахували удар таким чином, щоб його масштаб був значним та ускладнення для нашої ППО – найбільшими. Загалом у хвилях масованих атак за 13 та 14 травня росіяни використали 1567 дронів і 56 ракет різних типів. Відсоток збиття дронів у нас був 94%. Відсоток збиття ракет – 73%. Ключовий виклик – це балістика та прикриття тисяч тилових об’єктів інфраструктури й наших міст. Разом із військовими командувачами, міністром оборони, міністром енергетики та іншими залученими посадовцями детально обговорили наявні потреби наших сил захисту неба та збільшення постачання необхідного обладнання, зокрема радарів. Щодо цього були конкретні доручення Генеральному штабу Збройних Сил, Повітряним силам та Міністерству оборони України. Були доповіді й щодо влучань у різних наших регіонах: від Рівного та Франківська до Києва та Харківщини. Зараз у Києві досі тривають пошуково-рятувальні роботи на місці руйнування під’їзду житлового будинку, який був практично знесений з 1-го по 9-й поверх через цю російську атаку. Невідома доля майже 20 людей, які могли бути в цьому будинку. Станом на зараз відомо про сімох загиблих і 39 поранених тільки в Києві. Залучені всі необхідні сили ДСНС України, Національної поліції, комунальних та медичних служб. Вдячний кожному, хто допомагає на місцях ударів і рятує людей. Буду говорити детально і з нашими дипломатами щодо завдань, які є на сьогодні в пошуку ракет для ППО. Всі повинні зосередитись на антибалістичних системах та ракетах до них. Це пріоритет номер один, і від достатнього забезпечення наших сил захисту неба залежатиме, зокрема, і оцінка роботи української дипломатії в травні – червні. Доручив Силам оборони України та спеціальним службам запропонувати можливі формати нашої відповіді на цей російський удар.
Зараз у нашому небі більше сотні російських дронів, і протягом дня можуть бути ще хвилі дронових атак. Росія продовжує удари й робить це зухвало – цілеспрямовано проти нашої залізничної інфраструктури, проти цивільних об’єктів у містах. На жаль, після цих ударів є поранені та загиблі люди, мої співчуття всім рідним та близьким. Вчора протягом дня під ударом були 14 областей. Сьогодні вночі били по житловій та залізничній інфраструктурі на Дніпровщині та Харківщині, портовій інфраструктурі на Одещині, енергетиці на Полтавщині. На всіх рівнях наші воїни протидіють, і вже збито та подавлено тільки за цю ніч 111 дронів. Важливо стійко відбивати кожну атаку. Важливо підтримувати Україну та не мовчати про російську війну. Щоразу, коли тематика війни зникає з топів новин, це заохочує Росію бути ще більш жорстокою. Важливо, щоб наші дипломати максимально швидко реалізовували домовленості, яких ми досягаємо на рівні лідерів. Україні щодня потрібна спроможність захисту, і тільки спільною сильною активністю можна це забезпечити. Дякую всім, хто допомагає!
Росія сама обрала закінчити часткову тишу, яка зберігалась кілька днів. За цю ніч випустили по Україні більше 200 ударних дронів. Знову пішли авіабомби на фронті – понад 80, зафіксовано більше 30 авіаційних ударів. Ударні дрони збивалися на Дніпровщині, Житомирщині, Миколаївщині, Сумщині, Харківщині, Чернігівщині, в Києві та області. Є пошкодження об’єктів енергетики, багатоквартирних будинків, дитячого садочка, був удар і по звичайному цивільному локомотиву на залізниці... Відомо, що є поранені через ці удари. На жаль, є і загиблі. Мої співчуття рідним і близьким.Ми говорили про те, що будемо діяти дзеркально у відповідь на всі російські кроки. Росія повинна закінчити цю війну, і саме вона має зробити крок до реального, тривалого припинення вогню. Поки цього не сталося, санкції проти Москви потрібні та мають продовжувати працювати й посилюватися. Важливо, щоб не було послаблень і партнери не залишалися осторонь, а продовжували спільну роботу заради безпеки, справедливості та надійного миру.
Продовжуємо фактично щоденно бути в комунікації з представниками Сполучених Штатів. Сьогодні Рустем Умєров доповідав за підсумками зустрічей зі Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером. Важливо, що Америка залишається в дипломатії, і зокрема виступила посередником у питанні про обмін полоненими. На необхідному рівні тривають контакти, щоб погодити конфігурацію обміну. Списки передані, і ми розраховуємо, що американська сторона буде активною в забезпеченні реалізації цієї домовленості. Були обговорені в Америці й можливі формати зустрічей і перемовин на рівні лідерів для завершення російської війни. Окремо й детально Рустем доповів по контактах із країнами, які зацікавлені в Drone Deals з Україною. Вже близько 20 країн у роботі на різних етапах: чотири угоди вже підписані, і в рамках цих угод готуються перші контракти, з іншими країнами тривають підготовчі процедури для політичних домовленостей, які відкриють шлях бізнесу. Зараз Україні вже гарантовані перші енергетичні результати завдяки цим угодам – необхідний обсяг пального на українському ринку забезпечується. Будуть і вагомі фінансові результати. Окрім Близького Сходу та Затоки, Південного Кавказу та Європи, незабаром відкриємо таку нову безпекову співпрацю в рамках Drone Deals з іще однією частиною світу. Готуємо новини – позитивні для України. Слава Україні!
🕯️🇺🇦Пам’ятаємо. Перемагаємо. Захищаємо.8 травня — День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні ми схиляємо голови перед кожним, хто боровся проти людиноненависницької ідеології вісім десятиліть тому.Українці були в центрі того світового протистояння, заплативши неймовірну ціну за розгром агресора. Тоді світ об’єднався, щоб сказати «ніколи знову». Сьогодні ж ці слова набули для нас особливого, болючого, але рішучого сенсу. Те саме зло повернулося на нашу землю під іншим прапором, але з тією ж метою — знищити нашу свободу та ідентичність.«Будь-яке зло, що зазіхає на свободу народу, завжди приречене на крах. Натхненні подвигом наших предків, ми продовжуємо цей шлях боротьби. Пам’ять про героїв минулого — це наше коріння, а наша сьогоднішня стійкість — запорука миру для майбутніх поколінь», — сказав голова Одеської обласної ради від «Слуги Народу» Григорій Діденко. Вшановуємо ветеранів Другої світової та низько вклоняємося сучасним захисникам України. Вічна пам'ять загиблим!
‼️ Віталій Безгін: Скасування обмежень на виїзд за кордон для жінок-посадовиць давно чекали у громадахВідтепер працівниці органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств та інших визначених структур зможуть перетинати кордон без додаткових обмежень.Народний депутат, заступник голови партії «Слуга Народу» Віталій Безгін назвав рішення уряду абсолютно правильним та очікуваним у громадах.💬 «Це була наболіла проблема: працівниці громад, особливо у сільській та селищній місцевості, через ці обмеження мали суттєві перепони у своїй роботі», – зазначив Віталій Безгін.За його словами, питання зняття обмежень на виїзд за кордон регулярно порушували представниці регіональних команд партії під час зустрічей та обговорень на місцях.💬 «Важливо, що уряд чує місцеве самоврядування, чує інтереси наших однопартійок, які щодня працюють у громадах і відстоюють правильні державні рішення. Це важливий крок до більш ефективної взаємодії держави та місцевого рівня», – наголосив Віталій Безгін.