Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Люда(и) і книги 📚
Додано 06 гру 2025

Люда(и) і книги 📚

@occasionalreaders
Кількість підписників: 505
Фото: 2,040
Відео: 101
Посилання: 218
Опис:
Тут мав бути крутий опис🫰 Зі всіма питаннями до @liudochkaa

👥 Кількість підписників

505
Середній/День:: -2
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -8

👁️ Середній перегляд на повідомлення

157
Середній/День:: 149
Середній/Тиждень:: 145
ERR: 31.09%

📊 Кількість повідомлень на день

2
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.1
Середнє за день: 2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 149 26-03-16 09:51
📗 Перший відгук від @tanasoza 🥹🫶Ми дочекались!Нарешті прочитала ті славнозвісні оповідання Юлії Нагорнюк у збірці. Я фанатка її гумору, тож якщо мене хтось спитає «щоб таке почитати, щоб відпочити тілом і душею?» тю, та моя відповідь була б «Діва, матір і третя»!Книга «Файні брюнети та інша нечисть» представлена збіркою шести гумористичних оповідань, де ми зможемо поглянути на стереотипні образи під іншим кутом.Юлія публікувала частину робіт на ао3, тож зараз ми маємо можливість помацати їх вживу ммммПройдемось по кожному окремо?Сутичка за трунуЧасто ваша ба бере до рук рушницю і святить кулі в церкві? Не думаю. Хоча, може в якось гаражі вже чекає на свій час труна, але точно без вампіра. Оповідання з такою назвою не може бути поганим, тож авторка обрала хороший початок для збірки. Тут ми знайомимось з першим файним брюнетом - вампіром, який, здається, нерівно дихає до внучки тієї бабці (окей, вампіри не дихають, але ви зрозуміли про що я)Чи вдасться Владіку завоювати серце Лесі? Чи дозволить це нахабство бабця? Кому у результаті належатиме труна? Читайте у наступному випуску (КУПУЙТЕ КНИЖКУ!!!)Чотири застілля та один екзорцизмНе знаю, як у вас, а мені часом хочеться зробити, як головна героїня – викликати демона з пекла, щоб він ходив на усі родинні збіговиська, як мій кавалер.Тут у нас історія про відьму Настю та чорта Деметрія, які мали невеличку угоду - вони грали пару перед своїми родичами. А що ви думали така проблема лише на землі? Та від цього і в пеклі страждають не гірше нашого.Тож ми маємо троп fake dating, який зближує людей, чортів… а далі самі здогадуйтесь що могло статисьДім Грому та КлючівНайпопулярніше в тіктоці оповідання про лорда з гострими вухами та механіка.Каюсь, мені не подобається тематика фейрі. Ну вот взагалі ніяк. Ксандор, лорд дому Грому, очікує на прихід з іншого світу нареченої, яка зніме прокляття з його народу, проте все пішло не так як гадалось. З порталу вийшла не прекрасна діва, а механік Віктор років сорока. У пророцтві нічого не пише про стать, тож юному лорду варто піти на різні хитрощі, щоб розтопити серце чоловіка з іншого світуФінал перекреслив усі мої страждання, бо у мене критичне мислення на рівні шестирічки.Без спойлірів, just for fact я впустила скупу сльозуСусідиЮлія Нагорнюк репрезентувала асексуальність у «Діва, матір і третя», а тут - аромантизм. Марта відчуває сексуальний потяг до нового сусіда. Дівчина не має бажання починати стосунки, укріплювати емоційний звʼязок, те, се, пʼяте, десяте, вона просто хоче цього гарячого хлопця з дредами. Ох це точно файний брюнет, але за канонами він - нечисть. Тож ставимо собі питання: чому вони не можуть просто провести разом ніч? Розгадка десь в середині між спробами зваблення і пошуками дурних дітей.Козацький тіндерУявіть ви молода дівчина, яка ходить на кринжові tinder dates, а на вашому плечі щось балакає старий козацюра. Так вже склалось, що Яся викликала дух предка-козака, який не повернеться у світ мертвих поки не допоможе своїй нащадці знайти кохання. Пан Яким цікавий персонаж, який швидко адаптується до нашого теперішнього його майбутнього. Він любить дивитися мелодрами та збирати плітки. Rest in peace пан Яким, Вам би сподобались Бріджертони 🙏 Скриплять петлі дверей між світамиЦе останнє оповідання у збірці. Розказувати, що у ньому я не буду, адже це один суцільний спойлер🤫 ПІДСУМОКЛюба згадка Тернопільщини автоматично робить книжку супер слейною. Якщо серйозно, книжку можна читати щоб підняти собі дофамін. У неї свій особливий стиль наповнений гумором, який є справді доречним та влучним.Юлія Нагорнюк «Файні брюнети та інша нечисть» 8/10#відгук #нагорнюк #файнібрюнетитаіншанечисть
👁 135 26-03-10 20:13
Я звісно вже почала четверту книжку про Бріджертонів, але спершу напишу відгук на третю — «Пропозицію джентльмена» 🌸Отож, спочатку в нас булиДафна та Саймон fake datingКейт та Ентоні enemies to loversТепер Бенедикт та Софі forbidden love/ПопелюшкаБенедикт — другий син сімʼї Бріджертонів; харизматичний, дотепний, красивий, все як треба. Однак суспільство сприймає його як «ще одного Бріджертона» та «ще одну вдалу партію».Софі — нелегітимна донька графа Пенвуда, яка зростала з мачухою та двома зведеними сестрами (ну справді Попелюшка). Дуже красива, як для служниці, та дуже розумна 👀🤔 Коротко про головне:чомусь в серіалі батька Софі зробили люблячим, коли в книзі він її просто прихистив, але ніяк не цікавився її зростанням і майбутнім;серіальні Бенедикт і Софі сподобалися мені більше. Можливо через те, що я лише нещодавно додивилася серіал і дуже звикла до акторів, але книжкові герої не викликали тих самих емоцій;Бенедикт у книзі показує більше злості, наглості, роздратування. У серіалі він ходячий котик;дуже сподобалась динаміка Софі та жінок з сімʼї Бріджертонів. Вони дуже швидко всі подружилися ще коли Софі була служницею.Ставлю 7 туфельок з 10 👠А от книга про Пенелопу і Коліна мені більше подобається! Це зовсім інша версія, ніж у серіалі🎀#відгук #бріджертони #пропозиціяджентельмена
👁 146 26-03-01 12:29
Прочитане за лютий ❄️#відгук від @revanya19 💗10 повних книг, одна надгризена 🍏📖 Джош Малерман «Пташини короб» 7/10Відгук тут📖 Ліз Томфорд «Відмотай назад» 8/10Заключна частина серії мені зайшла, знову ж таки адекватні герої, мають спільне минуле, класна ідея з музикою, соу було непогано. 📖 Франк Тільє «Незавершений рукопис» 10/10Відгук тут📖 Тейлор Дженкінкс Рід «Керрі Сото знову в грі» 7/10Як завжди, це написано легко, цікаво, захопливо. Багато хто писав в відгуках, що це дуже мотивуюча книга, але ні, точно не для мене. Мене дратувала Керрі.📖 Тесс Ґеррітсен & Ґері Бравер «Обери мене» 7/10Це однозначно найслабший сюжет Тесс, було дуже легко, передбачувано, дещо наївно, але стиль написання я впізнаю з тисячі.📖 Елла Мейз «Чарлі, кохання та кліше» 6/10Знову ромком і герої з спільним минулим, мені сподобалось, що персонажі зрілі, навчаються розмовляти між собою, але дивно, що почуття зароджуються ледь не одразу, а книжка збіса затягнута 😁📖 Ф. Дж. Вернон «Знайди мене» 5/10Відгук тут 📖 Шеллі Рід «Шлях ріки» 8/10 Відгук тут📖 Дженніфер Лінн Барнс «Інстинкт вбивці» 9/10Продовження історії про підлітків, з надзвичайними здібностями, яких завербували ФБР. Ця частина мені сподобалась навіть більше, ніж перша. Динамічно, цікаво, особисто, чекаю продовження.📖 Франк Тільє «Це було двічі» 10/10Написана значно складніше, ніж перша частина трилогії, інколи перечитувала кілька разів, щоб все зрозуміти. Але це було прекрасно, планую незабаром дочитати трилогію.📖 Фредерік Бакман «Ведмеже місто» 10/10Якщо прочитані мною книги Бакмана залишали приємний післясмак, то ця історія болюча, сумна, але все ж про людей, життя, помилки та наслідки, лайк.
👁 145 26-02-22 18:45
Damn, мені все більше подобаються книжкові Бріджертони 🤔 📔 Після історії Саймона та Дафни з їхнім fake dating на вас очікують enemies-to-lovers з Ентоні та Кейт.Ентоні — найстарший син, голова сімʼї Бріджертонів, який відповідає за всіх і все. Гульвіса, само собою, однак вирішує одружитися, виконавши свій обовʼязок віконта. Основна умова: жодного кохання! Кейт Шеффілд — старша сестра Едвіни Шеффілд, яку собі за дружину обирає Ентоні, керуючись лише обовʼязком, а не почуттями. Кейт звикла все життя бути номером два і навіть змирилася з ідеєю бути самотньою.Хочу коротко підсумувати сюжет:— дуже милі стосунки між сестрами та матірʼю;— Едвіна, няшка, з ввічливості відповідає на залицяння Ентоні, а сама тихенько спостерігає за постійними сварками Ентоні та Кейт;— а сварки то ого-го! Обоє з характером та дотепом, намагаються насолити одному якнайбільше, що справді кумедно читати.Тому так, дуже сподобалась ця частина, цей троп та ці герої. Ставлю 9 бджіл з 10 🐝І також я зрозуміла для себе, що серіал чудовий по-своєму. Окрім основної любовної лінії ми отримуємо ще багатецько історій інших героїв, більше сюжетних поворотів та звісно красиву картинку. Але і книги мені подобаються з початковим задумом авторки без кінозмін. Тому просто не бачу сенсу порівнювати💗#відгук #бріджертони #віконтякийменекохав
👁 385 26-02-06 17:22
🦋РОМАНТИЧНИЙ РОЗІГРАШ🦋Мій найдорожчий читачу, у тебе є можливість отримати романтичну новинкупрямо з маєтку Бріджертон:Усе було значно простіше... коли він був розпусним. А тоді Майкл Стерлінґ, найскандальніший ловелас Лондона, закохався так стрімко й безтямно, що ледь устояв на ногах. Закохався з першого погляду за вечерею з нагоди майбутнього весілля графа Кілмартіна, свого кузена, і Франчески Бріджертон — ЇЇ весілля. За 36 годин Майкл втратив Франческу назавжди. Минули роки. Тепер Майкл — граф Кілмартін, а Франческа — вільна. Але для неї він і досі лише близький друг і давній повірник. Аж до однієї небезпечної ночі, коли «подруга» невинно опиняється в його обіймах, а пристрасть б’є навіть найпотаємніші гріхи... 🧤Умови участі доволі прості:​Бути підписаним на канали:Люда(и) і книги 📚Марі між нами📚Поставити порядковий номер в коментарях під оригінальним дописом (1, 2, тощо). Але будьте уважними, щоб цифри йшли правильно.Поширити цей допис друзям або на ваші канали.Всі умови будуть перевірятися​⌛️Дата завершення розіграшу: 14.02 о 21:00 Щиро ваша, Леді Віслдаун📚
👁 152 26-01-31 11:21
Це був прекрасний і дуже плідний читацький місяць. Bookmory каже, що я читала 56 годин 21 хвилину (для мене це дуууже багато 🥹) ❄️ Анастасія Левкова «За Перекопом є земля» - 8,5/10 Досить пізнавальна, болюча й фольклорна книга. Чомусь думала, що вона автобіографічна, але ні.❄️ Тесс Ґеррітсен «Гра з вогнем» - 9,5/10 Знову ж таки зовсім інша Тесс. Сумна, болюча книга, але дуже сподобалась.❄️ Рейчал Кейн «Озеро спокою» - 7,5/10 Відгук тут❄️ Олена Пшенична «Там, де заходить сонце» - 9/10 Дуже тепла й щемлива книга про будинок для літніх людей, стосунки батьків і дітей та самотню старість.❄️ Еліс Фіні «Камінь. Ножиці. Папір» - 7/10 Насправді мені одночасно і сподобалась, і ні. Дуже противні персонажі (всі, мене дратували всі), але авторка так вправно взяла мене за ніс, поводила і кинула. Сюжетний поворот - суперський.❄️ Ендрю Мейн «Хованки з хижаком» - 3/10 Науковець, який може все: зрозуміти, знайти, вижити й ще й довести поліції, що вона ні на що не здатна, вибісив.❄️ Мері Кубіка «Хороша дівчинка» - 8/10 Класний трилер, фінал був непередбачуваний. Стокгольмський синдром, амнезія - напружено й цікаво.❄️ Ліян Моріарті «Девʼять незнайомців» - 2/10 Це як сни під температурою 40 градусів. Затягнута, місцями нудна. Одна з персонажок росіянка (і, звісно, в москві всі «усміхнені», свої почуття вона могла описати лише словом «тоска» 🙄). Ледве дочитала.❄️ Тейлор Дженкінс Рід «Дейзі Джонс і The Six» - 7/10 Класна книжка, щоб вимкнути мозок і просто кайфанути від історії. Формат інтервʼю не дуже зайшов, але загалом було цікаво.❄️ Ольга Фаль «Імена тих жінок» - 10/10 Відгук тут❄️ Фредерік Бакман «Тривожні люди» - 8/10 Перші 100 сторінок було нуднувато, дуже довго розкачувались. Але потім історія захопила з головою, і мені справді сподобалось.А яким був Ваш читацький місяць? 📚від @revanya19#відгук
👁 166 26-01-30 16:04
Я не писала відгук на «Сіндер», а вже дочитала «Скарлет», оце маєте 🤦‍♀️Тому давайте почнемо спочатку ⬇️«Сіндер», перша частина «Хронік Місяця» Марісси Маєр, розповідає нам про світ майбутнього, де існують кіборги, роботи-андроїди, літаючі машини та всі можливі технології, які ви можете уявити. Головна героїня, 16-річна дівчинка-кіборг Сіндер, є втіленням історії Попелюшки: вона живе з мачухою та двома сестрами, працює механіком та віддає усі гроші «родині», а за помічницю їй слугує робот-андроїд. Сіндер - сильна духом, витривала та вміє постояти за себе. Водночас дуже шкода, що і її сімʼя, і люди навколо ставляться до неї погано через її особливості, змушуючи відчувати сором.У світі майбутнього, як не дивно, панує чума, від якої досі не знайшли ліків. А ще однією складовою сюжету буде політика, де земні країни ворогуватимуть із місячною державною та її королевою 👀Ну а за головного героя у нас принц! 18-річний принц Кай, добрий, щирий та харизматичний. А ще в нього ламається особистий андроїд, якого має поремонтувати найкраща майстриня Нью-Пекіна!Мені дуже сподобалась взаємодія головних героїв, хоч її було і небагато, а також сам сюжет, який з кожною сторінкою все більше закручується: чума, політичні інтриги, Сіндер і Кай, а також лікар, який має свої плани на нашу головою героїню.5 кіборгів з 5 🦾«Скарлет», друга частина «Хронік Місяця», є продовженням першої книги.Історія Сіндер продовжується з того місця, де вона завершилася у першій частині, однак частину сюжету перебирає на себе дівчина (100%) на імʼя Скарлет, чия історія є втіленням «Червоної шапочки». Я не буду спойлерити сюжет, однак скажу, що цього разу мені було цікавіше спостерігати за новими персонажами! Скарлет піде на все заради порятунку бабусі;Вовк піде на все, щоб врятувати Скарлет;таємниці з минулої частини отримують свої відповіді;сюжет стрімко розвивається;сюжетні лінії героїв перетинаються, а самі герої обʼєднуються задля спільної місії.5 вовків з 5 🐺А ще я читала «Безсердечну» цієї ж авторки, однак це було не весело, а боляче 😣 #відгук #сіндер #скарлет #маріссамаєр
👁 143 26-01-26 21:51
Мене настільки вкурвила друга частина серії, що мушу поділитися думками 🎭💡Отож, «Книга Азраїла», перша частина серії «Боги і монстри», де загалом має бути 5 (або і більше) книг.💡Це темне фентезі з богами, надприродними створіннями та монстрами. А також із ноткою забороненої романтики. 💡Діанна, вродлива (а хто ні), дотепна, саркастична, та мега сильна головна героїня. Останньому пункту вона завдячує своєму перетворенню на монстра з легенд 👀💡Семкаїл, бог богів, старий тисячолітній дід з депресією, якому доводиться повернуться в соціум, щоб запобігти невідомій небезпеці.💡Мені сподобалась перша частина! Так, це 700 сторінок, однак я одразу вподобала сюжет, світ, героїв (і головних, і другорядних). А ще тут багато неочікуваних поворотів, таємниць, загадок, що змушує читати далі. Якісь мінуси згадувати не буду, бо я сіла, я прочитала 700 сторінок, я перейшла до наступної частини.💡Більшість сюжету це пригоди Діани і Семкаїла, і мені довподоби їхня динаміка. Вона нестримна і каже те, що думає. Він намагається звикнути до світу, де буває вперше, і виконати місію. Їхні стосунки починаються з дружби (далеко не одразу) і повільно перетворюються в щось, що вони самі ще не обмірковували. Вони стають одне для одного тим, кого давно потребували, і я тут про емоційний план 🥹🐱 А ОТ ДРУГА. Закрию все спойлером.Знову 700 сторінок.Окей, ми це подужаємо.Але знаєте, що відбувається перші 318 (це стільки я вже прочитала)?НІЧОГО, окрім постійного ниття Семкаїла як він кохає Діанну, і Діанна, яка заперечує це все.І так ПО КОЛУ.Він кілька сторінок її згадує, авторка вкидує флешбеки з першої частини, потім сама Діанна його динамить, і вони розходяться.Через 10 сторінок відбувається те саме. І через 20 теж. І через 50.Звісно на фоні у нас пошуки артефактів, битви, смерті, але сюжет начебто стоїть на місці. Я розумію, що має відбуватися далі, що мають зробити герої, АЛЕ ВОНО ВСЕ ТАК ПОВІЛЬНО ВІДБУВАЄТЬСЯ, що я вже не витримую.Я змушую себе читати далі, але ці дві курви на головних героях мене довели. Беру паузу. Якщо ви спитаєте, кого я більше звинувачую в затримці сюжету - Діанну 👿💕 Дякую, якщо прочитали до кінця! Я відчуваю себе краще після злісного відгуку на другу частину. А ви читали цю серію?#відгук #книгаазраїла #тронподоланихбогів
👁 164 26-01-16 10:41
https://t.me/npzbvnkngchtn/20921Ну що сказати:1) я виросла на фентезі і романтичній прозі, і мені сумно, що зараз ці жанри часто висміюють, бо вони недостатньо глибокі та розумні 2) рейтинг складали блогерки/блогери з тіктоку. це те, що вони читали протягом року і чим вони цікавляться. чи дійсно ці книги найкращі? для них - так. чи вважаю я ці книги найкращими? навряд чи.я не читала Томфорд (лише половину першої книги); мені дуже сподобались Божественні супротивники; я не можу продовжити Безсилу, бо вона мене не чіпляє; Волш - відкриття року; а Трон зі скла Маас я можу перечитувати щороку.однак я не буду сваритися з іншими через рейтинги і смаки 😔3) водночас я погоджуюсь, що хочеться більшої популяризації української літератури, бо в нас теж багатезно крутого фентезі, фантастики, нонфіку, мемуарів, тощо. я от для себе маю план на 2026 прочитати Деревʼянка, Дроня, Кузнєцову та Кідрука (перечислюю кожного, щоб не забути). визнаю, що 99% прочитаного це зарубіжна література і треба вже братися нашу 📚
👁 149 26-01-08 18:33
Я оце позавчора отримала книжку від Неба, а вже сьогодні її дочитала (і таке буває) 😘Готичне фентезі «Одне темне вікно» Рейчел Ґілліґ просто фантастичне:🌸Маємо атмосферний, трохи моторошний світ: люди живуть поруч із магічним туманом, який несе в собі інфекцію. Ця інфекція надає різноманітні магічні здібності, за які доводиться платити здоровʼям. І як не дивно, за наявність інфекції людей страчують.Туман одразу нагадав мені «Тінь та кістку» та «Кістки та зоряний пил» (які чудові назви!). 🌸Головна героїня, Елспет, у дитинстві перехворіла на інфекцію і та не пройшла безслідно, однак це вдалося зберігати в секреті аж 11 років. Мені вона дуже сподобалась: тиха, відчужена, звикла ховатися від людей і берегти власні таємниці. Однак це не заважає їй бути водночас кмітливою, гострою на язик та вірною своїм рідним.🌸Сюжет динамічний та загадковий. Елспет виходить втягнутою у політичні інтриги та пошуки магічних карт, які можуть знищити туман та вилікувати усіх інфікованих. Цим вона займатиметься з однією з найважливіших родин королівства 👁🌸Мені ще дуже сподобалось, як побудовані розділи — віршовані рядки на початку кожного з них, які є напряму дотичними до сюжету. Плюс у книзі є арти з персонажами, а це мій улюблений тип артів 😭🌸Фінал такий, яким і мав би бути, тож очікуємо на другу частину.Ставлю цій книжці пʼять кошмарів із пʼяти ❣️#відгук #однетемневікно #onedarkwindow