Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Люда(и) і книги 📚
Додано 06 гру 2025

Люда(и) і книги 📚

@occasionalreaders
Кількість підписників: 505
Фото: 2,040
Відео: 101
Посилання: 218
Опис:
Тут мав бути крутий опис🫰 Зі всіма питаннями до @liudochkaa
Джерело

Люда(и) і книги 📚 | https://t.me/npzbvnkngchtn/20921Ну що сказати:1) я виросла на фентезі ...

Логотип телеграм спільноти - Люда(и) і книги 📚 Люда(и) і книги 📚 @occasionalreaders
164 Охват/переглядів 2026-01-16 10:41 Повідомлення №2224
https://t.me/npzbvnkngchtn/20921Ну що сказати:1) я виросла на фентезі і романтичній прозі, і мені сумно, що зараз ці жанри часто висміюють, бо вони недостатньо глибокі та розумні 2) рейтинг складали блогерки/блогери з тіктоку. це те, що вони читали протягом року і чим вони цікавляться. чи дійсно ці книги найкращі? для них - так. чи вважаю я ці книги найкращими? навряд чи.я не читала Томфорд (лише половину першої книги); мені дуже сподобались Божественні супротивники; я не можу продовжити Безсилу, бо вона мене не чіпляє; Волш - відкриття року; а Трон зі скла Маас я можу перечитувати щороку.однак я не буду сваритися з іншими через рейтинги і смаки 😔3) водночас я погоджуюсь, що хочеться більшої популяризації української літератури, бо в нас теж багатезно крутого фентезі, фантастики, нонфіку, мемуарів, тощо. я от для себе маю план на 2026 прочитати Деревʼянка, Дроня, Кузнєцову та Кідрука (перечислюю кожного, щоб не забути). визнаю, що 99% прочитаного це зарубіжна література і треба вже братися нашу 📚