Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Люда(и) і книги 📚
Додано 06 гру 2025

Люда(и) і книги 📚

@occasionalreaders
Кількість підписників: 505
Фото: 2,040
Відео: 101
Посилання: 218
Опис:
Тут мав бути крутий опис🫰 Зі всіма питаннями до @liudochkaa
Джерело

Люда(и) і книги 📚 | Це був прекрасний і дуже плідний читацький місяць. Bookmory каже, що я...

Логотип телеграм спільноти - Люда(и) і книги 📚 Люда(и) і книги 📚 @occasionalreaders
152 Охват/переглядів 2026-01-31 11:21 Повідомлення №2275
Це був прекрасний і дуже плідний читацький місяць. Bookmory каже, що я читала 56 годин 21 хвилину (для мене це дуууже багато 🥹) ❄️ Анастасія Левкова «За Перекопом є земля» - 8,5/10 Досить пізнавальна, болюча й фольклорна книга. Чомусь думала, що вона автобіографічна, але ні.❄️ Тесс Ґеррітсен «Гра з вогнем» - 9,5/10 Знову ж таки зовсім інша Тесс. Сумна, болюча книга, але дуже сподобалась.❄️ Рейчал Кейн «Озеро спокою» - 7,5/10 Відгук тут❄️ Олена Пшенична «Там, де заходить сонце» - 9/10 Дуже тепла й щемлива книга про будинок для літніх людей, стосунки батьків і дітей та самотню старість.❄️ Еліс Фіні «Камінь. Ножиці. Папір» - 7/10 Насправді мені одночасно і сподобалась, і ні. Дуже противні персонажі (всі, мене дратували всі), але авторка так вправно взяла мене за ніс, поводила і кинула. Сюжетний поворот - суперський.❄️ Ендрю Мейн «Хованки з хижаком» - 3/10 Науковець, який може все: зрозуміти, знайти, вижити й ще й довести поліції, що вона ні на що не здатна, вибісив.❄️ Мері Кубіка «Хороша дівчинка» - 8/10 Класний трилер, фінал був непередбачуваний. Стокгольмський синдром, амнезія - напружено й цікаво.❄️ Ліян Моріарті «Девʼять незнайомців» - 2/10 Це як сни під температурою 40 градусів. Затягнута, місцями нудна. Одна з персонажок росіянка (і, звісно, в москві всі «усміхнені», свої почуття вона могла описати лише словом «тоска» 🙄). Ледве дочитала.❄️ Тейлор Дженкінс Рід «Дейзі Джонс і The Six» - 7/10 Класна книжка, щоб вимкнути мозок і просто кайфанути від історії. Формат інтервʼю не дуже зайшов, але загалом було цікаво.❄️ Ольга Фаль «Імена тих жінок» - 10/10 Відгук тут❄️ Фредерік Бакман «Тривожні люди» - 8/10 Перші 100 сторінок було нуднувато, дуже довго розкачувались. Але потім історія захопила з головою, і мені справді сподобалось.А яким був Ваш читацький місяць? 📚від @revanya19#відгук