Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Оболонь INFO - Оболонський район
Додано 14 лип 2024

Оболонь INFO - Оболонський район

@obolon_info
Кількість підписників: 3 894
Фото: 23,200
Відео: 3,110
Посилання: 13,300
Опис:
Новини Оболонського району та головні новини Києва 📌 ТІЛЬКИ ПО РЕКЛАМІ - @Anna_kol19 📍 Стосовно інформаційних приводів/ повідомлень звертайтесь до анонімного чат-боту - @DarDesOb_bot

👥 Кількість підписників

3 894
Середній/День:: +3
Середній/Тиждень:: +11
Середній/Місяць:: +345

👁️ Середній перегляд на повідомлення

635
Середній/День:: 698
Середній/Тиждень:: 701
ERR: 16.31%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 10
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 0.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Компанія-забудовник ЖК в Пущі-Водиці не сплатила більше 8 млн гривень пайового внескуЯк повідомили у Київській міській прокуратурі, в ході досудового розслідування був встановлений факт несплати забудовником коштів пайової участі до бюджету столиці після зведення малоповерхового житлового будинку на вулиці Миколи Юнкерова. Побудувавши будинок загальною площею понад 16 000 кв. м, забудовник не сплатив платіж у розмірі більше 8 млн гривень. При цьому сплачувати пайову участь на розвиток інфраструктури міста мають всі замовники будівництва, які розпочали його до скасування цього платежу з 1 січня 2021 року.З урахуванням цих фактів прокурори Оболонських окружної прокуратури звернулась до Господарського суду Києва з позовом про стягнення із забудовника коштів пайової участі.Додамо, що мова йде про ЖК Hvoya на вулиці Миколи Юнкерова, 37, зведений компанією ZIM Group (ТОВ "Зим Кепітал Груп"). Раніше цю компанію пов'язували із Анатолієм Войцеховським - творцем однієї з найбільших "будівельних пірамід" в Україні.
🦺 Дефіцит працівників в районних Керуючих компаніях присутній у всіх районах Києва.При цьому Керуюча компанія Оболонського району забезпечена кадрами на 66%, тобто дефіцит у 34% порівняно з іншими районами виглядає не так вже і критично.Загалом в столиці бракує приблизно половини працівників комунальної сфери. В окремих спеціальностях дефіцит комунальників сягає до 80%.📊 По районах статистика виглядає так:🔹Голосіївський - потрібно ще 391 працівник (майже половина штату);🔹Печерський - дефіцит близько 45%;🔹Подільський - фактично половина посад вакантні (435 вакансій);🔹Святошинський - бракує 479 людей;🔹Дарницький - мінус 464 працівники;🔹Дніпровський - найбільший дефіцит: 597 вакансій;🔹Солом’янський - 471 вакансія, з них 300+ двірників;🔹Деснянський - понад 400 вакансій;🔹Шевченківський - дефіцит ~30%, але по окремих професіях до 80%;🔹Оболонський - понад 400 вакансій, зокрема:- 21 слюсаря-сантехніка - це 17% від необхідної кількості працівників;- 18 електромонтерів - 30%;- 17 електрогазозварників - 45%;- 237 робітників із прибирання та утримання будинків з прилеглими територіями - 43%;- 10 трактористів - 48%;- 13 покрівельників - 40%.В столичних Керуючих компаніях та й в інших підприємствах комунальної сфери найбільше бракує: двірників, слюсарів-сантехніків, електромонтерів, зварювальників, покрівельників - саме тих, хто забезпечує базову роботу міста.Як висновок можна стверджувати, що ситуація системна - дефіцит кадрів є у всіх районах і напряму впливає на комфорт і безпеку мешканців.
В Оболонському районі м. Києва розпочав роботу фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб🚻Фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб є інформаційним радником для ветеранів, членів їхніх родин та сімей загиблих Захисників і Захисниць. Він допомагає інформаційно, заповнює документи, координує ветерана, спрямовує, представляє інтереси, роз’яснює права.З основними завданнями фахівця можна ознайомитися за посиланнямЯк зв՚язатись з фахівцем із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб:↗️На платформі е-Ветеран можна подати заяву за вказаним посиланням:https://eveteran.gov.ua/services/zaiava-shchodo-suprovodu-veteraniv-viiny-ta-demobilizovanykh-osibЩодо отримання додаткових роз’яснень звертайтеся за вказаною адресою: м. Київ, вул. Озерна, 18-А.↗️Години прийому: понеділок, середа з 9:00 до 17:00, п’ятниця - 9:00 -15:45. Обідня перерва — 13:00-14:00📲Конт.телефон: +380671409524 - відділ із супроводу ветеранів+380971168586 - Ткаченко Марина (фахівець із супроводу).
У клініці "Медіком" відповіли на звинувачення у загибелі пацієнта внаслідок влучення ударного дрона в їхню будівлю на Оболоні.У прес-службі приватної клініки "Медіком" у відповідь на запит порталу "Українська правда" спростували звинувачення у недбалості, яка призвела до загибелі пацієнта під час повітряної атаки в ніч на 5 січня. У медичному закладі послалися на внутрішні протоколи, які передбачають, що мобільні пацієнти мають спускатися в укриття самостійно. Інформація про це надається їм разом із договором.Також керівництво клініки повідомило, що її представників провели дві зустрічі з родиною загиблого, а також начебто не отримувало запитів щодо надання допомоги від його дружини. Також у закладі стверджують, що "готові до подальшої офіційної комунікації з метою підтримки сім'ї загиблого".Нагадаємо, що нещодавно дружина пацієнта, який загинув у стаціонарі клініки "Медиком" на вулиці Оболонська набережна, 9, звинуватила її персонал у тому, що її чоловіка своєчасно не розбудили і не провели до укриття.
Дружина пацієнта, який загинув в приватній клініці на Оболоні від вибуху дрона, звинуватила персонал у недбалості.На прес-конференції Наталія Смашна розповіла, що її 30-річний чоловік перебував у стаціонарі в клініці "Медиком" на вулиці Оболонська набережна, 9, з пневмонією в ніч на 5 січня, коли в Києві була оголошена повітряна тривога. За її словами, в той час персонал не розбудив чоловіка та не провів до укриття. "Ви навіть не дали шансу вижити моєму чоловіку. Була ніч. Він спав. Він навіть не знав, що є небезпека. Він просто згорів заживо", – сказала Наталія Смашна.Киянка також заявила, що в суді вимагатиме від "Медіком" компенсації та притягнення до відповідальності за недбалість персоналу. За її словами, вона зверталася до клініки з проханням компенсувати витрати на поховання, але отримала відмову. Нагадаємо, що цей трагічний випадок стався в ніч на 5 січня. Ударний дрон влучив у будівлю клініки "Медіком", внаслідок чого один її пацієнт загинув і ще троє людей отримали поранення.
Юридична маніпуляція чи помилка? Громада Оболоні оскаржує рішення суду щодо ЖК «Polar Park»​Представники громади Оболонського району готують апеляцію на ухвалу Оболонського районного суду. Йдеться про позов щодо незаконності поновлення оренди ділянки на вул. Калнишевського, 2, де ПП «Харон-Вестоіл» зводить ЖК «Polar Park».​Суть проблеми:Під час підготовчого засідання суд задовольнив клопотання забудовника про призначення експертизи. Позивачі переконані: це грубе порушення процесуальних норм, оскільки спір є немайновим і суто правовим. Питання законності рішень Київради має вирішуватися на основі аналізу документів, а не технічних досліджень, які лише відтерміновують фінальне рішення.​Нагадаємо, мешканці Мінського масиву з 2021 року виступають проти будівництва п’яти висоток на місці ТЦ «Полярний». Попри підтримку петиції мером та численні протести, забудовник продовжує роботи, а суд фактично підіграє стороні відповідача.​Громада налаштована рішуче відстоювати право на законне землекористування в апеляційних інстанціях.
⚡️🚇Через дефіцит електроенергії після нічного масового обстрілу на "червоній" лінії метро – тимчасові зміни руху поїздівПоїзди курсують між станціями:▫️"Академмістечко" – "Арсенальна" – інтервал 7-9 хвилин;▫️"Дарниця" – "Лівобережна" – "Арсенальна" – інтервал 12 хвилин. Зачинені станції: "Лісова", "Чернігівська", "Гідропарк", "Дніпро". Звертаємо увагу: наразі рух поїздів здійснюється за диспетчерським регулюванням, тобто у ручному режимі. Кількість поїздів на лінії визначають відповідно до наявних потужностей електроенергії в енергосистемі оператора.🟢 Нагадаємо, що "зелена" лінія наразі працює зі змінами, поїзди курсують між станціями: "Сирець" – "Видубичі" та "Осокорки" – "Червоний хутір". Зміни повʼязані з пошкодженням огорожі внаслідок нічного обстрілу столиці. 🙏Просимо пасажирів із розумінням поставитися до ситуації та враховувати зміни під час планування поїздок.Про відновлення роботи метрополітену у звичайному режимі повідомимо додатково.ПІДПИСАТИСЬЗАПРОПОНУВАТИ НОВИНУ @DarDesOb_bot
😔❗️Дуже багато дрібних аварій по Києву та області, енергетична система на межі: нардеп пояснив причину перебоїв зі світлом в столиціКоли подають електричну енергію, а в будинку немає тепла, відповідно люди вмикають всі ті засоби, які є в квартирі для того, щоб обігріти хоча б на певний період. Йде навантаження на ту чи іншу підстанцію. І підстанції або горять, або спрацює автоматика і вимикається. І через те ми можемо бачити перебої по Києву, де світло з'являється в якомусь мікрорайоні, або навіть в одному і тому самому мікрорайоні одні будинки зі світлом, інші без світла. — пояснив Сергій Нагорняк, народний депутат України від фракції "Слуга народу".🕯Люди теж працюють на межі, і працюють практично без вихідних, наголосив нардеп. Зокрема, Нагорняк нагадав, що вчора пішов з життя Олексій Брехт член правління "Укренерго".Він був координатором і Брехт координував відновлювальні роботи всіх аварій, які відбувалися внаслідок російських атак на енергосистему. Він був присутній на одній з підстанцій в Київській області. На жаль, стався прикрий випадок, поки що деталі озвучувати не можуть.
⚠️ КИЇВ: ПОВІТРЯ ЗАБРУДНЕНЕ. Ситуація по районах​За даними моніторингу, у столиці спостерігається значне погіршення якості повітря. Рівень забруднення в багатьох районах перейшов у «червону» (дуже шкідливу) та «помаранчеву» (шкідливу для чутливих груп) зони.​📊 Стан по районах (індекс AQI):🔴 Червона зона (Високий рівень небезпеки):Лівий берег (район Дарниці/Позняків): Найскладніша ситуація, показники сягають 159–165.​Південний захід (Борщагівка/Вишневе): Зафіксовано індекси 152.​Південно-східний напрямок (за містом): Показник 154.​🟠 Помаранчева зона (Шкідливо для здоров'я):Центр та Печерськ: Показники коливаються від 110 до 144.​Голосіївський район: Рівень становить 109–118.​Оболонь та Поділ: Ситуація дещо краща, але залишається на рівні 73–97.​🟢 Відносно чисті зони:​Поодинокі точки в Солом'янському та Голосіївському районах мають зелені індикатори, але це швидше виняток на загальному фоні.​💡 Рекомендації:🔹​Закрийте вікна у приміщеннях.🔹​Обмежте перебування на вулиці, особливо активні фізичні навантаження.🔹​Пийте більше води.🔹​Якщо маєте очищувач повітря — увімкніть його на максимум.​Бережіть себе! 🇺🇦
Дві ділянки тунелів метро в нашому районі вважаються проблемнимиУ ГО "Київська транспортна спільнота" повідомили про наміри КП "Київський метрополітен" оголосити тендери на дослідження проблемних ділянок тунелів. Виходячи із записів та клопотань колійників, поїздних диспетчерів та чергових станцій, такими ділянками є наступні перегони:🔹 "Героїв Дніпра" - "Мінська" в обох напрямках;🔹"Почайна" - "Контрактова площа" в обох напрямках;🔹"Голосіївська" - "Виставковий центр" в обох напрямках;🔹"Львівська брама" - "Палац Спорту" в обох напрямках;🔹 "Славутич" - "Червоний хутір" в обох напрямках.Нагадаємо, що в кінці грудня 2023 року заступник мера Микола Поворозник повідомив, що на ділянці між станціями метро "Почайна" і "Тараса Шевченка" просідають тунелі, тому міська влада готується до їхнього ремонту влітку 2024 року (на кадрі відео з цієї частини тунелю видно, що крізь панелі просочується вода). Обіцяний ремонт донині так і не провели, зате вже кілька разів виділяли кошти на корегування його проекту.