Віктор Уколов: Боротьба жаб і гадюк нас тільки б потішила, якби не спосіб. Не можна дозволяти владі позасудове зведення рахунків через санкції з громадянами України. Незалежно від поглядів.Маєте підстави - порушуйте кримінальне провадження і в суд.Санкційний механізм тільки для іноземців за кордоном, або для громадян, які втекли за межі країни.Тому Порошенко і попереджав - якщо він пропустить цю несправедливість і беззаконня щодо себе, як експрезидента, завтра цим батогом битимуть усіх, на кого вкаже "царьок" Зеленський.А Богдана, звісно, наздогнала карма - це він та його клієнт Коломойський зробили Зеленського президентом.
🗣🗣🗣Погоджуюсь. Санкції проти Порошенко й інших політичних опонентів та критиків Зеленського - це небезпечний прецедент. Коли влада підміняє суд санкціями проти своїх же громадян, це б’є не по опонентах, а по самій державі. Сьогодні санкції проти одного, завтра проти будь-кого. Закон або є для всіх, або це вже не закон.Зеленський не цар, і взагалі, мав би бути скромніше, враховуючи свою примусово-ситуативну легітимність.
Віктор Уколов Сьогоднішня друга порція плівок, оприлюднена на УП, виглядає, як добросовісне документування корупційних злочинів НАБУ. Звук голосів фігурантів був досить чітким і якщо Ткач щось називав "нерозбірливо" то мабуть лише для того, щоб не зашкодити слідству.Дійові особи Цукерман (представляє інтереси Міндіча) та Веселий (представляє інтереси Єрмака) цитую "терли", щоб призначити своїх людей у державний Сенс-банк, який націоналізували у росіян після 2022 року.Звичайно ж, щоб його пограбувати - наприклад видати кредити своїм структурам, які їх не повернуть. І так щоб Наглядова рада банку мовчала. За інформацією з телеграму Залізний нардеп, торік цій Наглядовій раді заплатили за мовчання офіційно 56 млн грн і невідомо ще скільки в конвертах.У цій навалі цинізму і корупційних злочинів легко загубити суть, а вона незмінна - державу обкрадають за допомоги бізнес-партнерів Зеленського і, згідно цих записів, голови Офісу президента Андрія Єрмака (Хірурга).До речі сьогодні ми дочекалися реакції президента: контракти в армії, демобілізація, зростання виплат - нечувана раніше щедрість ллється медовим потоком. І це добре. Нарешті влада почула вимоги опозиції, найперше - Європейської солідарності :-) Щоправда після величезного копняка (підсрачника), а тому - ГОЛОВНЕ НЕ ЗАБУВАТИ ПОДЯКУВАТИ САП І НАБУІнституції, створені у 2015 році за Порошенка, завдають удару по корупційній диктатурі, що народжувалась в Україні.P.S. Фраза Цукермана, що виглядає як їхнє головне гасло.
🗣🗣🗣Плівки лише зафіксували те, що і так всі розуміли: державу доять настільки жадібно і зухвало, прикриваючись владою, ніби в них ж спільним план з Путіним для знищення українців. Той б'є ракетами, ці ж - корупцією. Іронія в тому, що б’ють по них саме НАБУ і САП, інституції, які ця ж влада колись недооцінила, і які були створені за президента Порошенка.
На думці все оті 311 мільярдів. Для Міндіча і його Fair Point. Вчора прочитала розслідування Антикорцентру Межа про те, що розрекламована всіма пропагандистами Банкової ракета Фламінго виробництва Fair Point лише двічі вразила ціль згідно відкритих джерел. Ще раз - дві ракети долетіли до цілі. Це компанія, на яку от можна спустити за раз 311 мільярдів наших партнерів, які мали б йти на реально перевірену та ефективну зброю для захисту українських міст та враження легітимних цілей на території рф.Про цю тему незручно говорити. Чому? Бо, після таких наочних доказів відмивання мільярдів, підтримки від партнерів може стати менше. Але це про нашу ефективність в цій війні, ціна якої - існування України.Чи можна назвати «ефективним» наявність дебіторської заборгованості в 46 мільярдів за не поставлено у військо зброю? (Станом на кінець 2025 року, яка виникла переважно в часи керування Умєровим Міністерством оборони). Відповідь очевидна.Наш єдиний шанс - бути максимально ефективними, особливо в контексті витрачання ресурсів, які мають йти на забезпечення української армією зброєю. І ця система вже не може існувати без бодай парламентського контролю. Бо інакше вона перетворює військові бюджети в багатомільярдну чорну діру, а Україну - в вічний полігон... Бо надто великі заробітки в ідеально закритому середовищі.📝нардепка «ЄС» Вікторія Сюмар🇪🇺Слідкуйте за ЄС в Телеграмі!
📣 Володимир Горковенко:7 роковини виборів. Так, саме роковини! Бо знайти позитив на руїнах та цвинтарях можуть лише ті, хто немає мізків або ті, для кого Україна не його країна. У голові калейдоскоп думок, які важко зібрати докупи. З позитивного - ми все ще живіРівно 7 років тому українці обрали собі вирок, розвернули країну на 180 градусів, поставили величезний хрест на майбутньому своїх дітей та взяли курс у прірву, з якої ми навряд чи колись виберемось. Здобули!Рівно 7 років таки виграв путін. Бо російська пропаганда репетували "хто завгодно тільки не Порошенко". Вони отримали те, що хотіли завдяки "уставшим от вайни", які, на той час, не знали що таке сирени тривоги, блекаути, холодна зима та шахеди на голову. Саме ворог переконав, що в умовах війни саме час обирати за принципом "поржать і пожрать" тому що "какая разніца". Обрали! Не існує ідеальних лідерів. Є ті, хто може, а є ті, хто потужний лише язиком. Є ті, хто вчаться, а є ті, хто ніколи не підніметься вище рівня шкільних налаштувань. І, зрештою, є ті, хто вміє себе спалити заради країни, а є ті, хто спалює країну заради себе. Палаємо!Частина обмежених людей й досі бігають та в якомусь маніакальному екстазі радіють, що Порошенко програв. Хоча, по факту, програла країна. Програла не тому що "путін напав", а тому що нічого не було зроблено аби він не напав. І найгірше, ніщо не було зроблено аби врятувати людей. Сумно!Я не хочу, щоб переможець звітував. Бо там не буде правди, як її не було і 7 років тому. Єдине бажання котре з категорії нереальної фантастики - аби він виконав лише одну свою обіцянку: "якщо не закінчу війну має прийти інший". Тому що точно "хужє нє будєт"... Чекаємо!
Хохма... Реально смішно. Я 10 свого життя поклав за президентства Ющенка і 3 за президентства Порошенка для отримання автокефалію, і виявилося що я..... сіоніст, який сіє ненависть українців як народу. З коментарів. Ви йобу вдарили чи об мінорою обнулись? Досить. Я рефлексую не через недолугу правку до КПКУ за антисемітизм. Я реагую через спроби посіяти цю ненависть серед нас. Коли ви пригали наквартала під шалом термос і гєнпцід тараканів, ми боролися за цю Церкву не як церкву, а інституцію держави. Так заповів па Мазепа. Так заповітаа Христос, якого в Лівні ви руйнуєте. Я мовчав. Довго. Пле ви так і не визнали 32-33, а потім інші і далі 2014-2036 роками геноцидом українського народу всіх національностей, а ми - визнали і деякі обрали навіть президентом представником вашого плем'я. Плем'я. Бо це сказав це не я. А ваша одноплем'яниця. Так сому ж ми заслуговуєм на закон про антисемітизм, коли на чолі держави є єврей, і коли урчд6 та парламент стоїть на стовпах вашої ідентичності в Україні? Вибачте люди, які в пошуках досі , але це вже занадто... Миру Вам. До конкретності пост не має значення. Але душа болить за українців. От кого сьогодні ТРЕБА рятувати. Бо за статистикою & нація вимирає. Не ви. Ми. Лайків цей пост не набере! І знаєш, Володимир Олександрович чому? А тому...Слава Україні
✍ГОРКОВЕНКО: Адекватні люди вже кілька днів шоковані дописом премʼєрки Свириденко з подякую правоохоронцям за «порятунок людей» у Києві. Але для тих, хто там, на верхівці влади, хто не хоронить свої рідних та друзів, хто не здригається від кожного дзвінка чи повідомлення - 7 загиблих (один чоловік помер сьогодні у лікарні) це взагалі ніщо. У країні суцільних цвинтарів та 14% окупованих територій (з 2022) і де щодня відбувається десятки похорон - 7 жерт це навіть не статистика. Вони настільки відірвані від реальності, що не можуть зрозуміти: вбиства під час обстрілів та бомбардувань - це рулетку яку крутить наш хворий сусід та наша доля. А вбивство посеред міста, коли терориста можна було б спробувати зупинити - це вже помилка нашої системи. І цю систему потрібно перепрошивати, а не дякувати і не помічати катастрофічних наслідків цього збою… Але ж за останні 7 років нас привчили, що вони «нікому нічого не винні», що вони «мають право на помилку», а ми навіть не маємо права поставити питання…
ЧОМУ Я Б ЗНОВУ ОБРАВ ПЕТРА ПОРОШЕНКА ПРЕЗИДЕНТОМ 🇺🇦Тому що він жорстко протидіяв спробам Росії знищити незалежність України.Тому що він — лідер, який не боявся називати агресора агресором і протистояти Путіну.Під час його каденції був закладений фундамент оновленої Української держави.Саме тоді відроджувалася армія, відновлювалася боєздатність ЗСУ, формувався сучасний оборонний сектор.Він забезпечив широку міжнародну підтримку України. Йому довіряли тоді — і довіряють сьогодні, коли йдеться про ініціативи для завершення війни.Саме за його президентства було забезпечено виконання Угоди про асоціацію з ЄС і запроваджено безвізовий режим.Україна чітко задекларувала курс на ЄС і НАТО — без вагань і реверансів.Було створено інституції для боротьби з корупцією — НАБУ, НАЗК, Антикорупційний суд, ДБР.Було здобуто Томос і створено помісну Православну Церкву України.Було посилено роль української мови, культури, ідентичності.У складний час він запобіг хаосу і внутрішньому протистоянню.Забезпечив демократію, свободу слова і розвиток громадянського суспільства.І головне — він залишився лідером не на словах, а в справах.Попри роки тотальної пропаганди, він залишається тим, на кого покладають надію мільйони.Це не про персоналії.Це про відповідальність за державу.Історія завжди розставляє акценти.Павло Нусс#Порошенко #ЄС #Україна #NUSS @nusspavlo Вдячний і підтримку каналу та послідовність. 4441111042308563Бережіть себе та тих, кого любите.
Пам'ятаєте історію з використання інциденту - ввтоаварію за участі доньки опозиційного Володимира Ар'єва та телеведучої Наталка Фіцич, Ярина Ар'єва для тиску на батька? Так от, прокуратура вирішила “дотиснути” справу Ярини (вона на фото, березень 22-го) попри вирок суду, який чітко розставив крапки над «і» - 5 років, умовно. Але прокуратура за наказом вимагає апеляцію. Ключове, на чому варто звернути увагу, так це на вигадку про «наркотичне сп’яніння». Цей брєд був розбитий в суді. — свідки, включно з патрульним не підтвердили цей стан;— токсикологія чиста;— експертиза показала, що в крові Ярини жодних наркотикі не було в не може бути. Всі, хто хоч якось знайомий з цією родиною розуміють абсурдність цього звинувачення. Саме тому суд і змінив кваліфікацію. Бо фактів, нуль. Є лише бажання “приліпити” інцидент до конкретного політика конкретної політичної сили. Ідемо далі.1. Швидкість не перевищена — до 50 км/год.2. Аварія сталася в умовах блекауту 2022 року, на шо вплинуло безліч факторів. 3. Допомогу потерпілій надано одразу.4. Лікування оплачено. Компенсація, повністю закрита угодою.Тобто немає ані сп’яніння, ані перевищення швидкості. Натомість допомога і відповідальність.Але є й … апеляція.Чому? Бо прізвище Арʼєва. І тільки. І тут уже навіть не маскуються. Це не про ДТП. Це про батька Володимир Арʼєв. Про його позицію. Про його системну критику влади.Сценарій примітивний: тиснути через родину, дискредитувати, спробувати зламати.Але виглядає це вже навіть не як тиск. А як дрібна помста І найгірше, що вони навіть не намагаються виглядати переконливо. З одного боку, це чудово, що до членів фракції Європейська Солідарність немає з чим кинути пред'яву в використати її для збиття опонентів. З іншого, дуже, дуже небезпечним ж спроба використати будь-який кризовий момент членів родин незручних політиків. Все в стилі янека... Ярина, тримайся.
⚡️ Скандальний штрих до справи «Мідас», який багато що пояснює.За даними розслідування «Української правди», молодшу доньку ексвіцепрем’єра Олексія Чернишова хрестив архімандрит Даміан (Радзіховський) — священнослужитель, якого публічно називають особистим духівником родини Віктора Медведчука та Оксани Марченко.Це не чутки і не припущення. На фото з хрестин, оприлюднених журналістами, його чітко видно. Ба більше, цю інформацію підтвердив намісник Києво-Печерської лаври архімандрит Авраамій.І тут постає питання не лише про особисті зв’язки, а про середовище, в якому роками формувались політичні та бізнесові альянси.Поки країна воює, поки суспільство очищується від проросійського впливу, окремі персонажі з оточення влади, схоже, мають дуже показові дотики до людей із шлейфом Медведчука.Особливо цинічно виглядає те, що духівник родини кума Путіна, попри рішення судів і розірвання договору з УПЦ (МП), досі проживає в Нижній Лаврі.Занадто багато «випадкових» збігів.І занадто мало відповідей від влади.Суспільство має право знати, хто з ким пов’язаний — і наскільки глибоко ці зв’язки заходять у владні кабінети.
🎭 Президентська кампанія в Україні де-факто стартувала.На Банковій це чудово розуміють, тому в хід іде все: державний ресурс, оборонно-промисловий комплекс, символи війни, техніка, дрони, військова естетика. Все це заради формування образу «незламного лідера воєнного часу».Саме це фото говорить більше, ніж будь-які офіційні заяви. Софіти, ретельно виставлене світло, декорації, вивірена композиція, драматичний фон із технікою. І це не робоча зйомка, а політична сценографія. Майже кінематографічний кадр, в якому головний герой має виглядати єдиним гарантом стійкості держави.Втім, усередині країни подібна театралізація навряд чи здатна радикально змінити суспільні настрої. Люди живуть не в павільйоні, а під під тиском війни, бусифікації, економічної втоми та корупційних скандалів.А от для зовнішньої аудиторії це працює значно краще: образ шліфується, корупційний шлейф відходить на другий план, а замість нього світу показують сильного, впевненого, майже кінематографічного керманича.І де б не було зроблене це фото (в ангарі, на секретному об’єкті чи на кіностудії Довженка), головне тут не місце, а меседж: виборча картинка вже створюється.Питання лише в тому, чи витримає вона зіткнення з реальністю. П.С.Як показала практика, Зеленському взагалі не слід з'являтися на об'єктах ВПК України. Після його візитів неодмінно відбуваються прильоти з повітря.Підтримати мою діяльність можна ось тут 👇: 4441111042308563