Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - NUSS
Додано 06 січ 2025

NUSS

@nusspavlo
Кількість підписників: 22 720
Фото: 8,950
Відео: 3,480
Посилання: 3,690
Опис:
Авторський т-канал Нусса Павла. У війнах перемагає не зброя. У війнах перемагають люди. Вірю в ЗСУ. Шаную ЗСУ. Підтримати канал можна за реквізитами: Mono:   4441111042308563 К.Н.Т: 068 113 85 90
Джерело

NUSS | Я вже писав, що темою санкцій проти Богдана влада намагається використ...

Логотип телеграм спільноти - NUSS NUSS @nusspavlo
2 040 Охват/переглядів 2026-05-03 13:33 Повідомлення №24231
Я вже писав, що темою санкцій проти Богдана влада намагається використати цей трек в якості перебивки головної теми порядку денного - плівки Міндіча. Але це не зовсім так, точніше, санкції проти Богдана охоплюють значно ширшу проблему. Тему самих санкцій, як інструмент політичної розправи, бо після серії матеріалів про корумпованих людей з найближчого кола Зеленського Банкова раптом “прокинулась” і почала говорити мовою нацбезпеки. Дуже вчасно. Настільки вчасно, що це виглядає не як захист держави, а як банальна спроба заглушити незручні питання.Те, що відбувається зараз це небезпечна підміна, а точніше, знищення вертикалі, яка б мала бути неупередженою. Зеленський підмінив/захопив повноваження суду і став верховним суддею над всіма. Санкції починають використовувати не як інструмент проти ворогів, а як швидкий спосіб прибрати незручних. Учора це подавали як “разову історію”. Сьогодні вже нові прізвища. Завтрабудь-хто, хто стане проблемою.І тут головний ризик: коли такі механізми стають нормою, вони перестають бути винятком і перетворюються на систему. Систему, де рішення приймаються не в суді, а в ОПі. Класична і тотальна узурпація з ознаками тоталітаризму ( зелений пролетаріат хаває це норм і схвалюють санкції як інструмент сили). Але коли їх застосовують без прозорості і процедури, вони стають не захистом, а попередженням: не лізь.І от це найтривожніше. Зеленського треба зупинити з цим "гратися". Бо ЗеСталін стане не мемом...