Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - NUSS
Додано 06 січ 2025

NUSS

@nusspavlo
Кількість підписників: 22 720
Фото: 8,950
Відео: 3,480
Посилання: 3,690
Опис:
Авторський т-канал Нусса Павла. У війнах перемагає не зброя. У війнах перемагають люди. Вірю в ЗСУ. Шаную ЗСУ. Підтримати канал можна за реквізитами: Mono:   4441111042308563 К.Н.Т: 068 113 85 90

👥 Кількість підписників

22 720
Середній/День:: +6
Середній/Тиждень:: +408
Середній/Місяць:: +3288

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 166
Середній/День:: 1,960
Середній/Тиждень:: 4,043
ERR: 18.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 1.3

Історія змін лого

Історія змін назви

NUSS 2025-03-06
NUSS PAVLO 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 12,700 26-05-28 13:44
Анал БезТабу. Сьогодні Рада провалила голосування за декриміналізацію порнографії, що ще раз раз зафіксував відсутність монобільшості, адже це насамперед провал монобільшості.Наприклад «Слуга народу» має 228 депутатів. Сьогодні 193 з них проголосували за ратифікацію угоди з ЄС щодо кредиту, але законопроект №12191 про декриміналізацію порнографії підтримали лише 173 «слуги». Це мінус 20 голосів. Тобто проблема була не у відсутності голосів у залі. Якби автори переконали власну фракцію, закон був би ухвалений, а так загалом він набрав 207 голосів.21 депутат від монобільшості не підтримав документі серед них експредставник президента у ВР Федір Веніславський. Ще троє представників «Слуги народу» проголосували «проти», зокрема Павло Халімон. А серед тих, хто не голосував, опинилася навіть Ольга Коваль, дружина автора законопроекту Ярослав Железняк.Безумовно в цьому провалі я вбачаю небажання забирати у силовиків інструмент тиску та заробітку на «справах» за 301 статтею.Останній пункт якраз і породжує розмови про корупційну складову, бо криміналізація часто використовується не для захисту моралі, а для вибіркового переслідування, шантажу та поборів. У фракції «ЄС» не голосували лише двоє депутатів. Решта були відсутні під час розгляду цього питання.
👁 2,090 26-05-25 13:45
Дайтє мнє карту, я сейчас покажу ...чому загроза наступу з Білорусі, це нова інформаційна ширма Банкової на фоні скандалу з «Династією».Очевидно, що саме цей кейс скандалу підштовхує Зеленського заговорити про можливу атаку на Київський і Чернігівський напрямки з боку Білорусі та Брянщини. Дуже вчасно. Горить.... Особливо після того, як НАБУ полізло в найближче оточення влади й запахло великою корупційною катастрофою для всієї вертикалі влади, яка цілком здатна покласти край апетитам Зе на оформлення другого терміну Трохи фактів. Для серйозного наступу на Київ у РФ зараз банально немає достатнього угруповання. Навіть у лютому 2022 року на столицю йшло близько 30 тисяч ударного контингенту, і це при фактичній неготовності влади, яка до останнього розповідала про «шашлики» та заперечувала вторгнення.Сьогодні ситуація інша. Північний кордон укріплений, фортифікації побудовані, мінні поля розгорнуті, ЗСУ мають досвід і готовність. Раптово помічена загроза з Білорусі виглядає не як військова аналітика, а як політичний PR із запахом паніки.Розрахунок примітивний: налякати суспільство, переключити увагу з корупційних плівок і змусити людей знову «згуртуватися навколо портрета». Саме того «портрета», про який так красномовно говорили на плівках Міндіча.І коли влада починає надто голосно кричати про зовнішню загрозу саме в момент внутрішнього скандалу, це майже завжди означає, що горить не кордон, хоч там дійсно велика проблема. Насправді ж горить електорально-пекельний котел.. Але, на перший погляд виглядає реалістично. А для закріплення, так би мовити, запросили пані Тихоновську до Києва.
👁 2,090 26-05-24 06:48
У контексті пекельної ночі...Звісно, головний винуватець війни - Путін та росіяни. Всі. Це правда.Але в парадигмі їхнього світогляду були спільники і в Україні, і якщо хочемо зберегти залишки нації для її відродження на основі української державності, ми про це маємо знати, говорити, робити висновки.Наприклад:Йде вже восьмий рік президентства Зеленського. За цей час він поставив сумний рекорд з невиконаних обіцянок серед усіх президентів України, і кожен з них так чи інакше, не встиг. Ок.Але Зеленський, це інше. Він всю свою кампанію збудував на популізмі і брехні. Всю на 100%.І йому також можна багато чого пробачити. Окрім фатальної для українців брехні. Про війну і її швидке завершення. Найголовніші є дві брехні, якими обурює він.Він обіцяв встановити мир, а натомість країна потрапила у найбільшу війну за час свого існування. Його тактика замирювання агресора призвела до протилежного результату – заглянувши в очі Путіну він побачив там холодний розрахунок і зневагу.Путіна переконали напасти результати виборів в Україні. До 2019 року ще ніколи в історії України ніхто не отримував 73,22% підтримки, маючи програму досягнути миру Росією ціною поступок та пообіцявши підтримати російську мову і засудити українізацію. І як результат, загроза зникнення нації, держави. Щодо відео. Офіційно: «Орєшнік» ударив у районі Білої Церкви на Київщини, — Юрій Ігнат із ПС.Нічне відео підтверджене.
👁 3,210 26-05-14 09:09
Кілька сотень місць падіння уламків та ураження житлових будинків і об'єктів інфраструктури. Київ, Київщина, Дніпропетровщина, Сумщина, Закарпаття, Львівщина, Одещина, Тернопільщина, Хмельниччина — більше доби ворог тероризував країну. Понад тисяча БПЛА, десятки ракет, балістика.Країна-терорист вчергове показала своє справжнє обличчя. Будь-яке перемир’я вона сприймає не як шанс покласти початок миру, а як перепочинок перед наступним ударом. Час для відновлення, накопичення ресурсів, перегрупування. А тоді — знову.Удар по цивільній інфраструктурі. По домівках. По дітях. По жінках. По людях похилого віку.Це не випадковість і не помилка. Це стратегія. Залякати. Знесилити морально. Посіяти паніку та зневіру. Зламати дух народу, якого не вдалося зламати силою.Але кожен такий удар ще більше породжує бажання помсти. Ненависть нікуди не зникає, лише посилюється.За кожне забране життя ворог заплатить. Цим щодня займаються українські Збройні Сили. Саме вони наша найміцніша опора та найсильніший перемовник. Тому слід посилювати їх, а не обкрадати.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 5,290 26-05-13 13:07
Знаєте, в чому головна іронія року? Ті, хто аплодував і підтримував санкції проти Петро Порошенко, сьогодні самі опинилися під тінню корупційних скандалів і кримінальних проваджень! От дивіться. Із тих, хто голосував у Кабміні за подання щодо санкцій проти ПП: 👆 Герман Галущенко, уже в СІЗО👆Олексій Чернишов, ходить на допити до НАБУ.Далі члени РНБО, які підтримали ці санкції: 👆Андрій Єрмак, ризикує опинитися в СІЗО. 👆 Рустем Умєров, уже фігурує в цих історіях із допитами НАБУ👆 Філіп Пронін, також стане об’єктом уваги антикорупційних органів.І тут постає питання: це випадковість чи закономірність? Бумеранг, відповім я. І закономірність. Бо якщо подивитися ширше, то майже всі ці люди так чи інакше фігурували в контексті так званих «плівок Міндіча», фігурують у справі «Династія» та були частиною системи ОП, яку дедалі частіше звинувачують у масштабному перерозподілі державних ресурсів і корупції під час війни.Тому сьогодні виглядає символічно, що люди, які намагалися політично знищити лідера опозиції через санкційний механізм, самі поступово стають «героями» антикорупційних розслідувань. І більшість з них - сядуть.
👁 6,490 26-05-12 13:42
Віктор Уколов: А ви розумієте чому Зеленський не є фігурантом розслідування НАБУ? Не тому, що не причетний, бо він захищений! Ні не цим броніком - його захищає президентський імунітет.Конституція України стаття 105:«Президент України користується правом недоторканності на час виконання повноважень.»Тому будь-який інший закон має набагато меншу силу, у тому числі Кримінальний кодекс, у тому числі закон про запобігання корупції і закон про НАБУ.Однак, на мою думку після закінчення повноважень - Зеленський автоматично стає фігурантом антикорупційного розслідування. Або якщо я не правий - це можна легко довести і я навіть вибачусь! Народні депутати проголосували за скасування депутатської недоторканності, а Президент може запросто попросити їх змінити Конституцію України - скасувати президентський імунітет.Між іншим я впевнений, що 300 голосів та таку справу обовʼязково знайдеться. Якщо Зеленський не винен - він так і зробить? :) N.P.: Під час війни влада має широкий інструментарій для обмеження доступу до інформації. Через гриф таємності, посилання на нацбезпеку, закриті рішення судів або нерозголошення в межах слідства. І це створює очевидний конфлікт: між реальною потребою захищати державу та ризиком використання імунітету, посадового захисту або воєнного стану як щита від політичної відповідальності.Але, на все свій час і місце. Далі буде...
👁 4,660 26-05-07 20:20
Вікторія Сюмар: Сталося очікуване: устами Ушакова росія вийшла з квазіпереговорів, які були ініційовані Дональдом Трампом.Цей процес по суті тривав від виборів та інавгурації Трампа, який обіцяв вирішити війну «за одну добу». Але російсько-українська війна не терпить жодних термінів та цифр… Згадую заяви про те, що угода «погоджена на 95%», і лишається лише питання Донбасу… Провал переговорів насправді був очевидним ще пару місяців тому. І спроба Трампа вирішити проблему ядерної зброї Ірану за венесуельським сценарієм була частково спробою перекреслити не реалізацію своєї обіцянки досягнути миру в Україні - успішною «маленькою війною» на Близькому Сході. Але виявилося, що розвʼязувати війни легше, ніж їх завершувати. Що далі? Ріст цін на пальне дає економічну можливість продовжувати війну. Росіяни поки закривали потребу в людях економічними чинниками - високою оплатою за підписання контракту (біля 30тисяч євро) та щомісячною оплатою 4 тисячі. Поки в них є ресурс економічно стимулювати мобілізацію, вони це робитимуть. Але варіант загальної мобілізації лишається у них в запасі. Українською перевагою можна вважати фіксацію лінії фронту завдяки розвитку технології дронів і НРК.На лінії фронту з кілзоною атакувати значно складніше, ніж оборонятися. Бо все живе вражають роботи. А без піхоти лінія фронту не може рухатися. Це якраз той фактор, який вимагати від агресора посилювати ресурси - людей і інноваційну техніку.В такому форматі війна може тривати до нового технологічного перелому, коли в когось не зʼявиться нова супер технологія. Напрямок не секрет - дрони з дистанційним управлінням, подальша роботизація, системи РЕБ. Стабільна лінія фронту практично перетворює це в полігон для випробування найновіших технологій. І це починає влаштовувати все більше гравців. Бо ринок сучасної зброї росте по експоненті. Україна розраховує на кризові процеси в середині росіі, росія - робить ставку на енергетичний та інфраструктурний колапс в українському тилу. Бо тил завжди тримає фронт і забезпечує його. Важка зима і чергова хвиля еміграції жінок і дітей - це чергова мета москви. Зрештою, якщо населення України драматично скоротиться, росія вважатиме це своєю перемогою.Та і технології створюють люди. І виграє той, хто зробить правильну ставку на людський капітал. Хто створить умови, горизонтальні звʼязки, довіру і здорову конкуренцію.Саме тому корупція в оборонці, система заборон і тд - це екзистенційна проблема.… тож, висновки такі: переговорна ілюзія закінчилась, війна переходить у фазу технологічного, економічного й людського виснаження, і Україна може перемогти лише як відкрита технологічна держава, а не як маленька копія російського авторитаризму.Бо маленька авторитарна країна ніколи не переможе велику авторитарну. А от маленька і технологічна - цілком здатна заморозити цей 12 річний конфлікт з ядерною державою.
👁 4,470 26-05-05 18:31
Телеграм канали з посиланням на розвідку женуть кількість ракет, які накопичила Росія: «Незважаючи на регулярні масовані атаки на українську інфраструктуру, запаси російської зброї не вичерпуються завдяки розширенню військового виробництва».Наразі у РФ:▪️"Орешник" — до 10▪️KN-23 — до 50▪️"Іскандер-М" — близько 200▪️"Кинжал" — до 100▪️"Циркон" — 230▪️"Оникс" — 690▪️"Калибр" — 460▪️Х-22/32 — 350▪️Х-101 — 120▪️"Іскандер-К" — 110Так. Розвідці треба довіряти. Безумовно. Але треба, колеги, враховувати факти і надавати їх і без цього уразливій війною аудиторії. Серед іншого, в загальну кількість ракет йдуть: •частина ракет, які у ремонті або з дефектами•частина лише «на папері», але не готова до застосування•частина зарезервована ВПК їх союзників. •частина суто на експорт. Тобто це не готовий арсенал для удару. Але їх багато. Дійсно багато. Кожен з Вас знає мене давно і дуже давно, і Ви знаєте на яких твердих і стійких позиціях я стою в інформаційній сфері нашої боротьби. Але треба і визнати той факт, що породження Зеленським і його оточенням безпрецедентної корупції в оборонному секторі і у виробництвах українських ракет в тому числі, надає ворогу перевагу у виробництві.З цим треба або змиритися або змінювати. Все. Для бажаючих підтримати, номер моно: 4441111042308563Бережіть себе та тих, кого любите.
👁 3,390 26-05-05 15:53
Адвокат Ігор Головань: Про санкції і злочинну організацію Після ознайомлення зі свіжим відео колишнього президентського навухошептуна, який зненацька втрапив у санкційну немилість, маю низку оціночних суджень та обґрунтованих припущень.Пан Андрій Богдан (якщо хто не здогадався, я його мав на увазі у попередньому абзаці) вважає, що незаконні санкції (а законними санкції стосовно громадянина України бути не можуть) застосовані до нього за "за системну дискредитацію вищого керівництва держави”, а конкретно за "розповсюдження серед журналістів "плівок Міндіча”.Президент Зеленський свої рішення суспільству не пояснює, тому в опублікованих Указі і рішенні РНБО про підстави застосування санкцій анічичирк.Але Богдан не дарма формував оточення свого вихованця. Тому є всі підстави припустити, що він знає, про що говорить.Згадаємо, що детективи Національного антикорупційного бюро України серед іншого підозрюють Тімура Міндіча створенні злочинної організації та керівництві злочинною організацією (ч. 1 ст. 255 Кримінального кодексу України).Якщо припустити, що Богдан має рацію, а підозра НАБУ небезпідставна, важко утриматися від невтішних висновків.Президент України Зеленський разом з секретарем та членами Ради національної безпеки і оборони України вважають розповсюдження ймовірних записів розмов ймовірних учасників і керівників злочинної організації нічим іншим, як дискредитацією вищого керівництва держави. І застосовують за це санкції.Тобто, в Україні діє злочинна організація, у склад якої входить вище керівництво держави. Ця організація використовує державні кошти та майно як власний “общак”.А правоохоронні органи і санкційний механізм використовуються для захисту інтересів злочинної організації.Що тут скажеш? Зробили разом.Не буду приховувати, що від обґрунтованого припущення, хто б міг очолювати таку злочинну організацію, мені стає моторошно.P.S. Поки писав цей короткий текст, ДБР повідомило про підозру ще одному колишньому близькому поплічнику чинного Президента. Чиновники ДБР не приховують, що людську мову розуміють не дуже. Однак за допомогою лінгвістично-психологічної експертизи второпали, що публікації народного депутата (припускаю Дубінського) у Telegram, Fscebook та YouTube шкодять державній та інформаційній безпеці України.Затикають роти власним поплічникам системно.Щоб усі боялись, щоб не насміхались.
👁 2,040 26-05-03 13:33
Я вже писав, що темою санкцій проти Богдана влада намагається використати цей трек в якості перебивки головної теми порядку денного - плівки Міндіча. Але це не зовсім так, точніше, санкції проти Богдана охоплюють значно ширшу проблему. Тему самих санкцій, як інструмент політичної розправи, бо після серії матеріалів про корумпованих людей з найближчого кола Зеленського Банкова раптом “прокинулась” і почала говорити мовою нацбезпеки. Дуже вчасно. Настільки вчасно, що це виглядає не як захист держави, а як банальна спроба заглушити незручні питання.Те, що відбувається зараз це небезпечна підміна, а точніше, знищення вертикалі, яка б мала бути неупередженою. Зеленський підмінив/захопив повноваження суду і став верховним суддею над всіма. Санкції починають використовувати не як інструмент проти ворогів, а як швидкий спосіб прибрати незручних. Учора це подавали як “разову історію”. Сьогодні вже нові прізвища. Завтрабудь-хто, хто стане проблемою.І тут головний ризик: коли такі механізми стають нормою, вони перестають бути винятком і перетворюються на систему. Систему, де рішення приймаються не в суді, а в ОПі. Класична і тотальна узурпація з ознаками тоталітаризму ( зелений пролетаріат хаває це норм і схвалюють санкції як інструмент сили). Але коли їх застосовують без прозорості і процедури, вони стають не захистом, а попередженням: не лізь.І от це найтривожніше. Зеленського треба зупинити з цим "гратися". Бо ЗеСталін стане не мемом...