Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - NUSS
Додано 06 січ 2025

NUSS

@nusspavlo
Кількість підписників: 22 720
Фото: 8,950
Відео: 3,480
Посилання: 3,690
Опис:
Авторський т-канал Нусса Павла. У війнах перемагає не зброя. У війнах перемагають люди. Вірю в ЗСУ. Шаную ЗСУ. Підтримати канал можна за реквізитами: Mono:   4441111042308563 К.Н.Т: 068 113 85 90

👥 Кількість підписників

22 720
Середній/День:: +6
Середній/Тиждень:: +408
Середній/Місяць:: +3288

👁️ Середній перегляд на повідомлення

4 166
Середній/День:: 1,960
Середній/Тиждень:: 4,043
ERR: 18.34%

📊 Кількість повідомлень на день

1.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 1.3

Історія змін лого

Історія змін назви

NUSS 2025-03-06
NUSS PAVLO 2025-01-06

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 4,770 26-03-15 08:15
На тлі розпаду вже не просто монобільшості, а самої фракції «Слуга народу», близько 60 депутатів якої, за наявною інформацією, намагаються скласти мандати і залишити парламент, Зеленський традиційно вдається до популістичних погроз, які вже виходять за межі навіть авторитарної логіки.Президент заявив, що народні депутати «мають або працювати в парламенті відповідно до закону, або я готовий обговорити зміни в мобілізації, щоб вони могли відправитися на фронт».Нагадаю: народні депутати, це законодавча гілка влади. Україна є парламентсько-президентською республікою, і саме парламент формує законодавчі норми та визначає правила функціонування держави.Більше того, у системі стримувань і противаг парламент сьогодні має не меншу, а подекуди й більшу легітимність, ніж президент, адже саме він представляє народ через виборний склад.Функції верховного головнокомандувача та верховного комісара держави у визначених законом обставинах можуть виконуватися і спікером парламенту.Тому подібні заяви президента виглядають як відвертий політичний шантаж і натяк на спробу підриву конституційного балансу влади.Парламент має писати і ухвалювати закони та виконувати свою представницьку функцію.А президенту за сім років перебування при владі, окрім кіпішу щодо втрати контролю над власною партією, варто було б хоча б інколи відкривати сторінки Конституції.
👁 6,750 26-03-14 11:53
Сьогоднішня масована атака на Київ була не лише черговим воєнним злочином Росії, це було демонстративне тестування Кремлем рівня, якості та швидкості міжнародної реакції на нову хвилю терору проти України на тлі іранської кампанії.Після кількох тижнів відносної стриманості Москва накопичила достатній ресурс для нових масованих повітряних ударів. І тепер уважно спостерігає: чи буде відповідь Заходу жорсткою, чи знову все обмежиться «глибоким занепокоєнням».Якщо реакція США та ЄС буде млявою, це стане для Кремля прямим сигналом безкарності та фактичною індульгенцією для Путіна на продовження ракетного терору проти українців. Світ зараз проходить тест на рішучість. І від його результату залежить, скільки ще таких ночей переживе Україна. Дії України з надання допомоги Ізраїлю, зокрема підтримка дронів, роблять всю територію України законною ціллю для Ісламської Республіки відповідно до Статуту ООН, — голова Комісії з національної безпеки Ібрагім Азізі (КВІР). Тобто, Росія отримає подальшу підтримку від терористичного іранського режиму. Фото Яна Доброносова. Якщо матеріал був корисним, дякую за підтримку:4441111042308563Бережіть себе та тих, кого любите. 💙💛
👁 6,570 26-03-10 14:25
Зеленський фактично допомагає Орбану мобілізувати свій електорат.У Будапешті з’явилися плакати з усміхненим Зеленським і написом: «Не дозволяйте йому сміятися останнім». Очевидно, що такі сюжети вигадують російські політтехнологи, але без необережних заяв з Києва вони б просто не спрацювали.Після фрази Зеленського на Мюнхенській конференції про те, що Орбану треба «вирощувати армію, а не черево», ситуація для угорської влади стала навіть вигідною. Це подається як особиста образа прем’єра, а разом із ним — і всіх угорців.У країні понад 60% людей мають надмірну вагу. Тому для багатьох це звучить не як політична критика, а як зневага.У результаті виникає ефект співчуття до Орбана і бажання підтримати «свого» проти зовнішнього приниження. Саме так працюють політичні технології — створити відчуття, що країну ображають.Москва роками намагалася посварити Київ і Будапешт. Раніше це не вдавалося. Але дипломатія — це про обережність у словах, бо інколи одна фраза може зіграти проти власної держави.
👁 2,290 26-03-06 10:34
Насамперед я шокований позицією відповідача. Вперше сьогодні я почув, що справжня причина санкцій проти мене — це саме існування Порошенка в Україні як лідера опозиції. Фактично нам прямо кажуть: загрозою національній безпеці є не дії, не рішення, а саме факт мого існування. І ця загроза, за логікою влади, має бути безстроковою — протягом усього мого життя. Жодної іншої підстави ми за весь час процесу так і не почули. Але закон говорить абсолютно чітко. У статті першій закону про санкції визначено вичерпний перелік осіб, до яких вони можуть застосовуватися. Я є автором цього закону, і стенограма Верховної Ради це підтверджує: санкції не можуть застосовуватися до громадян України, резидентів України. Вони передбачені виключно для нерезидентів. Тому те, що відбувається сьогодні, — це не правова процедура, а політичне рішення. Водночас путін полює за мною. І підприємства, що належать до трастового фонду родини Порошенків, стали об’єктами ракетних ударів. У київську кондитерську фабрику «Рошен» влучили «Шахеди». У січні та лютому були удари по логістичному центру. Але держава водночас позбавляє підприємства навіть права захищати людей. Постанова уряду №1506 прямо дозволяє підприємствам критичної інфраструктури купувати і використовувати засоби протиповітряної оборони для захисту працівників і виробництва. Але в тому ж документі написано: це право не поширюється на підприємства, що належать підсанкційним особам. Тобто по цих підприємствах ведеться полювання, але захищати людей нам заборонено. І водночас нам кажуть про європейський вибір України. У документах Європейської комісії прямо зазначено: політичні санкції проти лідерів опозиції несумісні з принципом верховенства права. Є рішення Європейського суду з прав людини, яке підтверджує: не можна застосовувати безстрокові, позасудові й необґрунтовані санкції під приводом «потенційної загрози». Врешті-решт, пану Зеленському треба навчитися визнавати свої помилки. Тому я дуже сподіваюся, що після 13 місяців затягування цього процесу сьогодні буде ухвалено об’єктивне, правове і європейське рішення.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 4,690 26-02-24 10:00
Інформація про точний рік, місце та значення будівництва тунелю-бункера, який з'єднує Верховну Раду, Кабмін та Адміністрацію Президента в Києві, до сьогодні була закритою та не мала офіційного підтвердження, а про її існування знало обмежене коло людей, щоправда, до того, як він не почав активно використовуватися в нашій дні. Зазвичай такі споруди створювалися під час будівництва урядових будівель, у радянські часи (після 1950-х рр.) як частина системи цивільної оборони, і цей бунуер дійсно, надійний. Але pr - наше фсьо. Зеленський з притаманним йому виразом ліцца, як справжні членін і вошдь, розкрив його і показав. Для ЗМІ. Я розумію бажання влади використати будь-який антикриз для переорієнтації суспільної уваги з корупційних скандалів та катастрофічних кадрових рішень на теми з емоційним тригером, але демонстрація самого бункеру, в якому він зберігає свою недоторканість - дикість. 1. Він продемонстрував застарілі умови. Автентичні. Фактично, музейний експонат. Ті тюнінговані умови з усіма благами цивілізації, якими користується він - ні. Пролетаріат не зрозумів би. 2. Це провокація. Відвертий і зухвалий виклик, який наражає на посилення ударів по мешканцям Печерських пагорбів. Засуджую і не розумію. Огидно все це.
👁 7,330 26-02-23 11:42
Бачать Боги, не хотів зайвий раз коментувати чергове стендап-інтерв'ю поки що президента Зеленського, але бомбить... Дуже дратує і викликає огиду системне його ниття про «відсутність комфортних умов» під час війни, про життя в бункері, як два роки не ходить у кіно, в кафе, не бігає на свіжому повітрі, тощо... Це про емоційний тиск на аудиторію, спроба викликати співчуття там, де скалічене війною суспільство чекає підтримки й відповідальності.Бо поки хтось скаржиться на відсутність звичного комфорту, країна живе в реальності похоронів, окопів, ампутацій, розбитих домівок і безсонних ночей, нервових зривів, банкрутства, не рідко в голоді і холоді, під обстрілами. Мужики й дівчата на всіх лініях фронту точно не мають ні кіно, ні кав’ярень, ні «пробіжок на повітрі». Вони живуть в цих бігах на повітрі, в дощ і сніг. І вони не жаліються, вони воюють, а нація виживає, стиснувши зуби. Для контрасту варто згадати, як працював Порошенко. Його робочий день нерідко закінчувався о 2–3 ночі й починався о 8–10 ранку, десятки зустрічей і проектів на підтримку держави за власний рахунок, і ні разу від нього ніхто не чув нарікань. Порох очолював сильну команду, яка вибудовувала міжнародну коаліцію, посилювала армію, запроваджувала санкційний тиск і стримувала агресію Путін всіма можливими дипломатичними, військовими та економічними інструментами.Саме системна робота державної машини тоді не дозволила Кремлю реалізувати сценарій повномасштабного вторгнення у ті роки. Це була стратегія холодної витримки, а не емоційних скарг. І все це було без потужної практичної підтримки партнерів з ЄС і США. Лідер під час війни, це не людина, яка ділиться побутовими незручностями. Це людина, яка демонструє стійкість, дисципліну і силу. Бо вся Україна, не декорація для емоційних маніпуляцій технологів з Банкової. Боневтік? Та ні! Бозмусили не втікти. Апо це Вам ще розкажуть європейські лідери у своїх мемуарах. Запам'ятайте це.
👁 2,910 26-02-13 15:28
Читати вголос.Я завжди був дуже відкритий до речі. Ну, просто завжди. Просто не завжди вмикав камеру. І якщо ми з вами доходимо в житті до того, що довіра до людини залежить від того еее... чи вмикає він камеру, чи він частково там спілкується в соцмережах, то нажаль це так виходить, що якщо ти не займаєшся своїм маркетингом то довіра просто, ну довіра падає бо люди чогось не бачать, це соцмережи в яких багато плюсів тому що, ну просто світ в соцмережах, це нормально. Не можна просто баніть соцмережі як там в рашкє це роблять, чому, ну це просто ти відмовляєшся від світу, так, ти такий один на айсбергє, ну тобто, щось ненормальне з тобою відбувається тому відмовлятись від цього не можна, але і аналіз і аналітика повинно бути в вашій голові, людям треба довіряти, навіть якщо ви їх не бачите, або не знаєте. Треба вивчати перевіряти інформацію, багато різної дезінформацію, тощо. Я не вважаю, що президент більш відкритий або більш закритий через те що більше фотографій, я до речі завжди сприймаю спілкування, як ви сказали, з представниками громадянського суспільства, так у мене просто немає часу на.... мм... каву! На чаї, розумієте, так на там 300 блогів на одну добу, ну просто немає, ну просто світла не буде, ну можна конєшно бути класним блогером, ну тагда всьо. Ну я просто зараз в такій позиції...
👁 2,370 26-02-13 07:08
А тепер давайте без емоцій. Ок? Історія аморальної дискваліфікація Гераскевича це вже давно не про спорт.від учора це став про антикризовий менеджмент. Для влади. Щойно вибухає історія, і ми бачимо блискавичну реакцію колишній глава ОП Єрмака, який раптом включається в процес оскарження рішення МОК. Не кулуарно. Публічно. Демонстративно. В ролі фактичного адвоката спортсмена. І це при тому, що в спортивному світі ціла адвокатська каста, яка десятиліттями виточує свій професійний рівень... Потім, паралельно щ цієї новиною йде інша: президент Зеленський оперативно присвоює спортсмену Орден Свободи.Темп реакції показовий. Синхронізація ідеальна.Меседж прозорий: «влада зі своїми».І тут ключове питання: це спонтанність чи підготовлений сценарій?Бо виглядає як грамотно вибудуваний антикризовий план:•Єрмак із тіньового гравця в публічного захисника національних інтересів;•Зеленський у гаранта справедливості й покровителя українців, яких «утискають».Тобто антикризовий план для всіх двох. Для Єрмака демонстрація впливу та міжнародної суб’єктності.Для Зеленського емоційне укріплення лідерства.І це вже історія не про МОК.А про блискавичну реакцію владу на подію, яку використовують в якості антикризу. Ще раз зазначу професійний рівень цієї історії. Для уточнення:1. Позицію і принциповість Гераскевича - респектую. 2. Його дискваліфікацію вважаю аморальною, так само, як і аморально є використання цієї історії для антикризових заходів влади в інтересах дво людей і їх 5-6 «менеджерів».Раночку, котики.
👁 2,060 26-02-12 11:07
Чому Дискваліфікація Гераскевича - це не просто етична, але і безпекова проблема. Нам боляче. Боляче, коли світ відмовляється бачити загиблих українських дітей, яких вбила росія. Це вже не про гуманітарну катастрофу, це про геноцид, винищення майбутнього. Але світ робить вигляд, що війни в Україні немає, хоча раніше Олімпійські ігри зупиняли всі війни…Бо побачити війну - означає підважити цю одну з ключових ціннісних ідей Олімпійських ігор, які були завжди про чесні змагання, а не про право сили, яким є війна. Поза тим, цей крок Олімпійського комітету з дискваліфікації Гераскевича, засвідчив більшу проблему: світ взагалі воліє не помічати агресивну війну на знищення багатомільйонного народу в центрі Європи. Бо мова йде про агресора, який є ядерною державою.Насправді, політика ховати голову в пісок ніколи не приборкувала жодного агресора. Вона розпалювала його апетити. Саме це сьогодні і відбувається. Путін добре бачить страх світових лідерів і буде рухатися далі. Бо його війна була одразу оголошеною війною проти НАТО. І тому всі прогнози аналітиків про можливість агресіі росіі на одну з країн альянсу далеко не є фантастикою. Варто було б нагадати це членам МОК, які ухвалювали рішення по Гераскевичу. Бо це не лише про їхню етику, це також про безпеку їхніх близьких. І світу загалом.📝нардепка «ЄС» Вікторія Сюмар
👁 3,250 26-02-10 08:12
Від "бусифікації" суспільство нікуди не піде. У нас залишився тільки півтора року до закінчення мобілізаційного ресурсу, - нардеп - слуга Горбенко.Тобто, цей Горбенко фактично підтверджує тезу, що Зеленський - популіст, брехун, боягуз. Він днями визнав, що бусифікація - болючий тригер для суспільства.Але замість відповідальності дав доручення новому міністру оборони Федорову вирішити це питання, перекладаючи відповідальність на нього. Мобілізація - це зона прямої відповідальності Верховного Головнокомандувача, а не експеримент «на місцях». Зеленський мав займатися саме вирішеннями цих проблем, а не коментувати роботи мерів, жеків, МНС, тощо. Коли система дає збій, винен не виконавець, а той, хто її вибудував. Тобто, тримаючись за необмежену владу і повну монополію Зеленський. Виключно і тільки він. Все інше - недоїдяна ним мівіна на вуха виборців.P.S.Треба ввести принцип: людина не оновила військово-облікові дані, і все що є по фінансовій системі автоматично заарештовується , — нардеп ГорбенкоПідпишись на NUSS