Не без Ші зновуРелізнулася нова збірка візуальних новел MiaStories Together. Як кожні поважаючі себе розробники, вони позиціонують свою новелу як №1 на ринку, а історії називають неповторними та найкращими. Однак ми не будемо прискіплюватися до постів, а поговоримо про їхню "унікальність".Синонім до гри простий — штучний інтелект. Фони, кат-сцени, персонажі — все це зроблено за його допомогою. І хоча це не перше використання ШІ на ринку українських новел, саме ця гра повністю на ньому побудована. Окремої уваги потребує історія про Україну (зокрема Маріуполь і початок повномасштабного вторгення), де написано деякий текст російською для "передачі атмосфери". Без субтитрів, неначе ми всі за засадою її знаємо. Використання російської без субтитрів у грі про Україну — це не "атмосфера", це знецінення. Дякуємо хоч за попередження. Загалом, якщо ти не очевидець трагедії чи воєнний журналіст, то не варто братися за реалізацію цієї ідеї. Така тема є не тільки болісною для всіх нас, але також потребує особливої уважності. Звичайна людина легко може викривити абсолютно все. І ні, це не принесе користі, а тільки погіршить ситуацію.Подібні ситуації ми зустрічаємо не вперше. І, на жаль, зменшення їхньої кількості говорить не про більшу підтримку українського контенту, а лише про зменшення розробки візуальних новел. Проте кожна з них повинна бути висвітлена.Додатково скажу за свій копірайтерський шок, бо в цій грі звідусіль кричать, що це "найкраща вн у вашому житті"P.S Тут є історія про кулінарію, ресторани, мафію та Сицилію. Справді, дуже оригінальний сетинг, особливо на ринку українських візуальних новел☝️(це сарказм)
Нора закривається назавждиІ причина навіть не в мунчай. Його навіть немає серед причин.Як ви вже могли зрозуміти, то я зараз активно допомагаю і далі працюватиму у проєкті Вічно Наклюканого, тобто, у розробці нової гри. Це вже займає багато часу, а далі буде ще більше.Окрім цього в мене активно пишеться книга та йде навчання. Майже всі мої сили кидаються ще й на це. Тому, на жаль, у мене банально не вистачає часу на фанство. Наразі ні мунчай, ні Нора не є моїми пріоритетами. Та я хочу йти окремо від мунчай та Мари чи НОР. Я її залишаю в минулому та з цього часу прошу не називати мене цим псевдонімом, який зв'язаний з мунчай. Моє ім'я — Саша або Цвітнева. Саме під ними я буду працювати надалі.Дякую за час. Можливо, це когось може засмутити, але сліз у мене немає. Я їх просто виплакала всіх ще при написанні посту про відпустку. Проте не думайте, що я вас залишу зовсім без файлів.Програма якою я користуюся — Asset Studio. Вона на комп'ютер. Для витягування файлів необхідна ОС Андройд. Якщо ви маєте патреон, то ще при виході оновлення на нього можете спокійно діставати файли, але завжди пам'ятайте, що необхідно чекати до виходу загального оновлення! Інакше вас просто заблокують на патреоні, а 6 доларів це не хухри-мухри.Якщо хтось зацікавиться, то прошу написати в коментарях, я вам повністю допоможу (просто можу змінити нік у телеграмі🫠)Також хочу попередити, що я повністю залишаю мунчай позаду. Так, я його видалила і Лева не дочекалася.Дякую вам за час разом❤️🔥 Слідкуйте за оновленнями на моїх інших соціальних мережах. Залишаю їх нижчеНовий телеграм канал, націлений на навчання та письменництвоТік-ток акаунтІнстаграмP.S. КАНАЛ НЕ ВИДАЛЯЮ. ТУТ НЕ ТІЛЬКИ МОЇ РОБОТИ, А ЩЕ ІНШИХ ЛЮДЕЙ
Я попросила видалення моїх текстів із гри.Передусім хочу пояснити свою позицію і чому зі свого боку вирішила піти на цей крок. Але для цього треба повернутися в момент мого звільнення.Однією з причин мого звільнення стало питання передачі авторських прав у дуже нестабільний період — тоді вже двічі було перенесено внутрішній реліз, й не зовсім було зрозуміло на якому етапі відновлення. Згідно з прикладом договору, який я тоді отримала, я мала передати всі авторські права назавжди, без можливості претендувати на будь-який відсоток чи оплату. Водночас мені зазначили, що договір ще можна обговорювати.На той момент я вже кілька місяців перебувала у стані тривоги й невизначеності, тож не бачила сенсу в подібній передачі прав: по суті, я мала віддати тексти просто так, навіть не знаючи, чи вони будуть використані взагалі. Згодом, після довгих обговорень і ще низки причин, я таки звільнилася, але ми поновили іншу форму домовленості: я мала безоплатно передати виключні права на кілька років, після чого вони стали б не виключними (тобто я також могла ними користуватись). До цієї домовленості також входили важливі умови: пошук нового сценариста для продовження «Ген Темпа» за моїм сюжетом, створення окремого чату з іншими членами команди для узгодження фінальних серій, тобто фактично я ще залишалась залученою до завершення історії.Ці домовленості відбулися в листопаді. Відтоді минуло понад пів року. За цей час я не отримала жодних оновлень: ані щодо релізу, ані щодо подальших планів, ані самого договору. Не було підтвердження домовленостей, комунікація повністю зникла.Із часом я зрозуміла, що більше не готова бути в цьому процесі. Бути в стані очікування — при тому, що ця домовленість у першу чергу потрібна була не мені. Нагадаю, я не отримувала б із цього жодної вигоди, але мала б низку зобов’язань: написання посерійника, перевірка чужих серій, контроль за розвитком сюжету.Окремо хочу сказати, що ще під час роботи над грою було кілька непростих ситуацій і конфліктів, які залишили по собі певну втому й напруження. З різних причин процес співпраці був емоційно виснажливим, і саме сукупність усіх факторів — затягування домовленостей, нестача комунікації, а також попередній досвід — призвела мене до фінального рішення. Я зрозуміла, що більше не готова перебувати в такому стані невизначеності.Особливо прикро було приймати це рішення, розуміючи, як багато людей чекали на продовження історії й щиро любили «Ліс» і «Ген Темпа». Я безмежно вдячна кожному й кожній, хто читав, творив, писав відгуки, підтримував. Цей період назавжди залишиться в моєму серці. І все ж я щиро вірю, що одного дня повернуся до цих історій — просто, скоріш за все, у вже зовсім іншому форматі.Дякую, що були зі мною.
Цікаві факти для райтерів, які хоча б раз замислювалися над авторським правом.Дисклеймер: якщо я написала щось не так, а ви також знаєтеся на авторському праві, то дуже прошу мене виправити✨Чи захищаються фанфіки авторським правом?✨Так, згідно зі статтею 20 Закону України "Про авторське право і суміжні права", будь-які адаптації, переклади та інші похідні твори підлягають охороні. Це означає, що ваша версія історії (нові сюжетні лінії, додані персонажі, оригінальні діалоги) є авторським твором і захищена законом.Але є одне "але"...За статтею 15, автор оригінального твору має виключне право дозволяти або забороняти використання свого твору, зокрема його переробку. Це означає, що без дозволу автора комерційне використання фанфіку є незаконним. Якщо автор чи правовласник офіційно не дозволив створення та продаж фанфіків, їх монетизація порушує авторське право.✨Чи можна публікувати фанфіки взагалі?✨За статтею 14, автор оригінального твору має право на недоторканність твору та зазначення авторства. Це означає, що, викладаючи фанфік, потрібно чітко вказувати, на основі якого твору він написаний. Саме тому на платформах типу AO3 у фанфіках зазначають "Фандом" – це допомагає дотримуватися авторського права. Так, якщо ви не зазначаєте, то це порушення закону (а ще вас проклинатимуть усі читачі, які по фандому шукають фанфіки)✨А що, якщо без комерції?✨За статтею 21, допускається вільне використання твору в особистих цілях, але без комерційного поширення. Це означає, що некомерційне публікування фанфіків (наприклад, на AO3, Ukrfiction, Аркуш) є законним, доки автор або правовласник не висуне претензій (а вони дуже рідко висувають, бо фанфіки працюють для них як безкоштовна реклама, тому краще таке не забороняти. Проте ми маємо поодинокі вийнятки).Висновок:✅ Фанфіки – абсолютно законні, якщо вони розповсюджуються безкоштовно і автори не мають претензій.❌ Продаж або монетизація фанфіків – незаконна, якщо немає офіційного дозволу.Тож пишіть і публікуйте фанфіки спокійно, але не продавайте їх!
Нацвідбір все ближче та ближче, але й ми не стоїмо на місці та вже готуємо для вас останню частину нашої рубрики, що буде цієї п'ятниці.Що цього разу придумала наша команда адмінів та адмінок?Для пісні гурту "Molodi" спочатку був вибраний інший кандидат, але одна з адмінок переконала нас у тому, що краще Єремія – вона ідеальна претендентка. Далі цитата: «Її Море – це її мрії, її шлях.І вона доклала купу зусиль, щоб попри все дійти до свого "довго і щасливо"».Щодо наступної пісні "Wind of change", то рядки про майбутнє дуже нагадали мені саме Мирославу. Вона йде до своєї мети, незважаючи ні на що.Пісня Маші Кондратенко про сильну духом людину, яка не ламається, попри труднощі на своєму шляху. Магда ж переносила всі перешкоди, що підносило життя, стійко та хоробро.Що ж, сподіваюсь, вам відгукнулись наші думки стосовно пісень та персонажів. До зустрічі наступного разу!#колажі #Ліс #Сирин #Єремія #Мирослава #Магда☽Берете матеріал із каналу - відмічайте нас☾Із питаннями звертатися до @panimara
🌟 Станьте частиною команди Moon Chai Story! 🌟Ми раді оголосити відкриття програми амбасадорів Moon Chai Story! Якщо ви обожнюєте наші історії і хочете бути серед тих, хто допомагає розвивати гру, то це ваш шанс! Як амбасадор, ви зможете стати частиною нашої команди та отримувати чудові нагороди за вашу активність.💫 Хто такі амбасадори?Амбасадори — це наші найактивніші гравці, які створюють контент, розповідають про улюблені моменти гри та допомагають поширювати магію Moon Chai. ✨Як стати амбасадором? 1. Створіть відео в TikTok з вашими улюбленими моментами з гри (скріншоти, сторітелінг або будь-які креативні ідеї). 2. Додайте хештег #MoonChaiStars. 3. Наберіть більше 3,000 переглядів на відео. 4. Заповніть заявку та додайте посилання на ваше відео. ⚡️Бонуси та нагороди:Амбасадори зможуть отримувати промокоди на місячне каміння, місячне сяйво, Moon Premium, унікальні досягнення всередині гри та ексклюзивне оздоблення профілю. Також, у вас буде можливість відвідувати фестивалі в складі команди Moon Chai і отримувати призові бокси з мерчем. Будемо дуже раді бачити ваші заявки! Разом ми зробимо магічний світ Moon Chai ще більш впізнаваним! 💖
Нагадуємо, що на каналі проводиться набір у адміністраціюНам необхідні люди на такі посади:✨Помічник власника✨У ваші обов'язки буде входити:1. Слідкування та викладання різних новин.2. Пошук взаємних піарів два рази на місяць. 3. Редагування довгих постівМи вам можемо запропонувати:1. Легкий графік роботи2. Допомогу у випадку виникнення проблем.✨Контентмейкер✨У ваші обов'язки буде входити:1. Створення обробок, статей, колажів та інших постівМи вам можемо запропонувати:1. Легкий графік роботи(1 пост на тиждень)2. Допомогу у випадку виникнення проблем.У випадку, якщо ви не вмієте робити обробки, колажі та ін. можете все одно нам писати. Наші обробники з радістю допоможуть вам у ваших починаннях👀✨Едітор✨У ваші обов'язки буде входити:1. Монтування відео на тік-ток акаунт каналу(програму монтування ви обираєте самі)Ми вам можемо запропонувати:1. Легкий графік роботи(1 відео на тиждень)2. Допомогу у випадку виникнення проблем.Однак нагадуємо, що ми проти поширення російської культури. На каналі забороняється все, що зв'язано з нею. Якщо ви слухаєте російську музику, граєте в російські ігри, то краще нам не писати.Якщо ми вас зацікавили, то пишіть на @panimara
🔍 Як перевірити поточний статус стосунків із фаворитами? 💖Для цього потрібно зайти в меню історії та натиснути на іконку у вигляді горнятка з сердечком.📊 У меню біля кожного фаворита ви знайдете шкалу стосунків із сердечками та підпис із позначенням.🚀 Стосунки розвиваються по мірі проходження сюжету! Ви можете обирати платні вибори за місячне каміння, щоб поліпшити стосунки з обраним фаворитом. Після такого вибору гра покаже позначку про покращення стосунків.💞 Розвивайте різні типи стосунків!Залежно від обраної статі вашого персонажа та сексуальної орієнтації фаворитів, можна розвивати різні типи стосунків. Під час знайомства з персонажем ви побачите плашку, яка підкаже, чи можливі романтичні стосунки.🌈 Колір сердець на шкалі стосунків змінюється залежно від почуттів фаворита:💙 — персонаж вважає вас другом;🧡 — персонаж вас ненавидить;💗 — персонаж відчуває до вас симпатію;❤️ — персонаж у вас закоханий;💜 — персонаж вважає вас своєю долею. Заповнити шкалу стосунків до кінця та отримати фіолетове серце можна буде після проходження спешлів, які виходитимуть окремо від історії та стосуватимуться конкретного фаворита та ваших стосунків.Насолоджуйтесь грою та відкривайте нові грані стосунків із вашими улюбленими персонажами! 💫