Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - NERUKHOMI
Додано 04 лют 2022

NERUKHOMI

@nerukhomiua
Кількість підписників: 2 062
Фото: 830
Відео: 11
Посилання: 1,250
Опис:
📄 Документи, дозволи, відмови — без маркетингу 🕵️‍♂️ Хто стоїть за будівництвом: девелопери й чиновники — поіменно 🔎 Розбори новин, ЖК і кейсів Авторський формат. Пишу, коли є що зафіксувати. @nerukhomi_signal_bot Nerukhomi.ua | by DS
Джерело

NERUKHOMI | Доброго вечора, поки продовжуємо розбирати кінець серпня 📍 м. Львів📋 2...

Логотип телеграм спільноти - NERUKHOMI by DS NERUKHOMI @nerukhomiua
1 800 Охват/переглядів 2024-09-04 15:23 Повідомлення №1829
Доброго вечора, поки продовжуємо розбирати кінець серпня 📍 м. Львів📋 22, 27, 29 серпня введено в експлуатацію житлові будинки № 10, №8 та № 6 в ЖК Шенген по вул. Залізничній, 7 🕵️‍♂️ вже був раніше в полі зору. 🤓Епічна історія дозволів та введення в експлуатацію в розділах документи. 😅 Загалом, нічого критичного, звична схема, коли кожний будинок комплексу це окремий проект, ну трішки нижче так клас наслідків. 📍 м. Львів (Самбір)📋 27.08.24 Введено в експлуатацію житловий будинок №3 в кварталі по вул. Шухевича в м. Самборі Львівської області. 😅Знову магія: кадастрова зйомка 2024 року, земельна ділянка нова, але проектна документація завантажена 2009 роком, дозвіл ніхто не бачив. 🕵️‍♂️ Вже відомий нам місцевий ветеран будівельної індустрії, ТОВ «Самбірська ГРОД» Степана Мандюка та його магічні введення в експлуатацію 📍 м. Львів⛔️27.08.24 Чергова відмова в початку будівництва житлового комплексу по вул. Морозній 🕵️‍♂️ Група родини Продивус (Богдан та Степан Продивуси) з 2023 року ніяк не можуть отримати дозвіл на будівництво 10-ти поверхового, 95-квартирного житлового будинку з вбудованими в першому поверсі нежитловими приміщеннями (офіси) та паркінгом на 40 м/місць. Порушення вимог ДБН та МБУ, питання з паркомісцями, відсутність в проекті захисних споруд та інклюзіїпідпишіть друзів на канал🕵️‍♂️ Ми робимо будівництво прозорішим 🤓