Статистика telegram каналу - @nerukhomiua

NERUKHOMI.UA

Subscribers: 2128
Photos: 817  Videos: 11  Links: 1130 
🟣Необхідна інформація для зваженого і безпечного вибору житла 🟣Тільки перевірені новини та факти. 🟣Експертні огляди документів новобудов. 📬Зв'язок з нами: welcome@nerukhomi.ua
2022-02-04

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

2024-07-03
2023-01-04
2022-08-16

Історія змін назви

NERUKHOMI.UA
2024-07-03
Telegram: Contact @nerukhomiua
2024-07-02
NERUKHOMI.UA
2024-06-29

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
🏘Ринок нерухомості у березні: головні події

⚡️Крок до подолання корупції у будівництві
У ВР зареєстрували законопроєкт, що зобов’язує оприлюднювати вартість будівельних матеріалів у всіх держзакупівлях.
Лавочка закрилась?🙆‍♂️

⚡️"єВідновлення" та "єОселю" об'єднали
Згідно з новим законом, суму якої не вистачає на купівлю житла за сертифікатом “єВідновлення” можна отримати з коштів держпрограми "єОселя".
Сюди б ще “єРемонт” та “єДизайн” 😏

⚡️Пожежа на Осокорках
5 березня, на території екопарку Осокорки, поряд зі скандальною забудовою Stolitsa Group вигоріло понад 10 га. Активісти стверджують, що це підпал.
Та воно, певно, само🤡

⚡️Будівництво біля Солом'янського парку
ДІАМ подала позов до суду щодо об'єкта будівництва біля Солом’янського парку, оскільки інспектори виявили низку порушень.
Робимо ставки?⚖️

⚡️Продаж недобудови
В Ірпені, що під Києвом виставили на аукціон недобудований ЖК Еталон. Покупцям пропонують готовий бізнес із документами та ділянкою в оренді.
Дуже вигідно, нада брать🏚

⚡️Цифри та статистика
Собівартість будівельних робіт зросла в середньому на 30-40%. А середня ціна за м2 у столичному бізнес-сегменті стартує від $1600. При цьому держпрограмою “єОселя” скористалося вже понад 8 тисяч сімей.
Життя не стоїть на місці🌪

🔎Детальний огляд ТОП подій березня від НЕРУХОМІ тут
Моніторинг від Нерухомі
і знову добрий вечір 🤓

⛔️ Київ, Новосілки. Забудовник Атлант, за яким стоїть група «Олімп» екс-нардепа 5-6 скликань Павла Климця, не зміг здати в експлуатацію житловий будинок 5 секції ЖК Одеський бульвар
Підстави: тут

⛔️ Київ. З 2020 року Київміськбуд намагається отримати дозвіл на будівництво багатофункціонального офісно-ділового комплексу з паркінгом по вул. Митрополита Липківського, 14-А, який насправді є 25-ти поверховою будівлею з підземним паркінгом на 32 місця, та апартаментами на 3-25 поверхах.
Цього разу десята спроба і знову відмова: будівля не узгоджується з цільовим призначенням земельної ділянки, відсутні споруди цивільного захисту.

⛔️ Київ, Софіївська Борщагівка. Забудовники ЖК Софіївські Липки не змогли розширити забудову кварталу. ТОВ «Софіївські липки-плюс» отримало відмову в дозволі на будівництво першої черги (10-поверхового житлового будинку з паркінгом). Подана на розгляд проектна документація на об’єкт будівництва не скоригована щодо норм цивільного захисту.

⛔️ Львів, Городок. Девелоперу Новий Львів (концерн Мальви: Наталя та Ярослав Олійники) не вдалось почати третю чергу будівництва ЖК Art29. Відсутні технічні умови щодо теплопостачання. Проектована кількість паркомісць та прибудинкових майданчиків не відповідає нормативним вимогам

і про гарне:

📋 Львів. Тарас Дідик власник бренду Нова Оселя в партнерстві з родиною Доскіч та депутатом міської ради від ЕС Назарієм Бербекою здали в експлуатацію будинок в ЖК Safe Town
Вартість проекту: 106 782 000 грн.
Загальна площа: 8275.5 кв.м. (12 903,4 грн/м.кв.) Площа квартир: 5853.3 кв.м. (18 243 грн/м.кв.)


📋 Львів LEV Development власниками якого є львів’янин Василь Левицький та івано-франківець Олександр Островський успішно здали в експлуатацію ЖК ARTHOUSE park
Вартість проекту: 144 945 000 грн
Загальна площа: 11468 кв.м. (12 639 грн/м.кв.). Площа квартир: 8003.42 кв.м. (18 110 грн/м.кв.)


Ваш адмін всезнаючого каналу🕵️‍♂️
Ми робимо будівництво прозорішим
🤓
Моніторинг від Нерухомі
краще пізніше ніж ніколи 😅

⛔️ Київ, Пуща Водиця. Власникам компанії Будпромальянс та Бестінвест-буд вчергове не вдалось отримати дозвіл на будівництво КМ Пуща Residence. Тим часом прокуратура через суд вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку разом з недобудованими котеджами. Спроби визнати право власності на котеджи поки теж невдалі
Підстави відмови:
відсутня інформація щодо дотримання вимог законодавства у сфері охорони культурної спадщини; відсутня інформація щодо знесення зелених насаджень; не узгоджуються техніко-економічні показники та дані ПКД; відсутні відповідні погодження, а також відсутня інформація про внесення проектної документації в містобудівний кадастр
Такі інвестиції нам не треба 🙈

⛔️ Київ, Вишневе. Інвестиційна група "Молодість" та компанія "ІНТЕП" екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка, не змогли отримати дозвіл на пяту чергу будівництва ЖК Атмосфера.
Було виявлено невідповідність відомостей щодо висотності об`єкта будівництва в паперових (49,55 м.) та електронних (44,9 м.) містобудівних умовах та обмеженнях
Розбіжність десь в півтора поверхи 🤷‍♂️

⛔️ Київська область, Бровари. У групи будівельних компаній Аlliance Novobud Віктора Поліщука («Gulliver» «Ельдорадо») Не змогли отримати дозвіл на сьому чергу будівництва ЖК Krona Park II.
Підстава: подана на розгляд проектна документація на об’єкт будівництва не скоригована відповідно до чинних державних будівельних норм щодо цивільного захисту.
Не встигли за новими вимогами сьогодення

📋 Харків. Досвідчений місцевий забудовник Юрій Животченко та Сергій Кадацький під новим брендом Marshal Development здали в експлуатацію ЖК Спортивний по вул. Оренбурзькій, 9.
Те що важко починалось, успішно здалось 😎

🏗Львів. Місцевий забудовник Орест Андрусяк та будівельник-футболіст Мар’ян Стрипа
отримали дозвіл на будівництво 10 поверхового житлового будинку з приміщеннями громадського призначення, підземним паркінгом та центром дитячого дозвілля на вул. Зеленій, 115-Б
Громадська зона ніколи не була перешкодою для гарного проекту 🧙

⛔️ Одеса. Почесна будівельниця Альбіна Шварцман, Володимир Малий та Володимир Єждін не зважаючи на видатну назву не змогли здати 3-й пусковий комплекс першої черги ЖК Перемога
Перелік недоробок:
Не завершено влаштування насосної та системи протипожежного водопроводу; системи димовидалення; системи протипожежної сигналізації; опоряджувальні роботи; влаштування електрощитової; роботи з влаштування підземного паркінгу. Відсутня система контролю концентрацій газу, поквартирні двоконтурні газові котли (частково); прилади обліку водопостачання (частково) засклення приміщень (частково); електричні конвектори опалення нежитлових приміщень; прилади освітлення місць загального користування; системи та прилади протипожежного захисту в паркінгу, газоаналізатори та прилади контролю СО в паркінгу; заходи щодо доступності для мало мобільних груп населення. Не підключено обладнання в венткамерах. Не влаштовано протипожежні тамбур шлюзи перед евакуаційними виходами з поверхів; протипожежний тамбур шлюз на виході з паркінгу; проїзд зі східної та північної сторін будинку; гостьові стоянки автомобілів. Не завершено влаштування в’їзду та виїзду з паркінгу.
А здавалось би, порядні люди на перший погляд. 🙈

⛔️ Ужгород Мар’яна Степанівна Немеш три місяці тому створивши компанію НМС-Уж-Буд та старший викладач кафедри міського будівництва і господарства Ужгородського національного університету Михайло Несух, не змогли отримати дозвіл на 4-поверховий житловий комплекс.
Підстави: відсутній висновок щодо зони приаеродромної території; проектом не забезпечено належну кількість площ дитячих майданчиків, зон відпочинку у відповідності до розрахунків на кількість квартир згідно ДБН.
Але абревіатура в назві гарна 😉

Ваш адмін всезнаючого каналу🕵️‍♂️
Ми робимо будівництво прозорішим
🤓
Моніторинг від Нерухомі
із запізненням але розібрав той будреєстр, ось що відкрилось

⛔️ Київ. Виробник будматеріалів та девелопер промислово-будівельна група Ковальська Сергія Пилипенко не змогли здати в експлуатацію ЖК 31 на вул. Драгоманова, 31-з
Проект раніше брендований як 31Z, викликав обурення місцевих мешканців щодо ущільнення забудови кварталу.
Підстави відмови: Проектом передбачено приготування гарячої води в ІТП. Фактично мають бути встановленні електричні бойлери в квартирах за рахунок інвесторів. Не встановлені датчики загазованості повітря та небезпечних концентрацій повітря у місцях вводу інженерних мереж у приміщеннях електрощитових у секції № 101 та № 102. Не дотримано вимог ДБН В.2.2-40:2018 « Інклюзивність будівель та споруд. Основні положення».

📋 Київ. Stolitsa Group Влади Молчанової та литовського інвестора BT INVEST (Novus) ввели в експлуатацію другу чергу ЖК Варшавський Плюс. Два 25-поверхових житлових будинки, 16-поверховий житловий будинок та трансформаторна підстанція 10/0,4 кВ

⛔️ Київська обл. м. Бровари. Не змогли здати першу чергу ЖК на Петлюри 28 під брендом БК Атлант в групі «Олімп», до якої входить ТОВ «Каган і Ко», горілчаного короля екс-нардепа 5-6 скликань Павла Климця.
Підстави: Виявлено невідповідність техніко-економічних показників. Відсутність газової системи пожежогасіння в машинних відділеннях ліфтів. Відсутні двосторонні поручні на зовнішніх сходах вхідних груп та підвальних приміщень. Відсутній підтверджуючий документ від оператора послуг про виконання замовником будівництва технічних умов підключення до електричних мереж.

⛔️ Львів. Сокільники. Не зміг отримати дозвіл на будівництво на ЖК Falcon City в Сокільниках Тарас Саламаха, брат народного депутата України 9 скликання від СН Ореста Саламахи, власник ТОВ «Еквіполіс» Не зважаючи на це, девелопером БудІнвестКом вже відкрити продажи.
Відмова пов’язана з тим, що проектна документація на будівництво об’єктів розроблена без урахуванням вимог вихідних даних на проектування, а саме технічних умови щодо підключення до електричних мереж №150-5920/ВС від 06.04.2023 (відсутня передбачена технічними умовами на електропостачання ТП 10/0.4 кв.)

⛔️ Миколаїв. Не змогли здати в експлуатацію ЖК «Прем'єр Хаус» по вул. 1 Слобідська, 30/1, 32 Юрій Борщик та родина будівельників власників компанії «Будком інвест» Володимир, Ніна та Євген Ткаченки, які виступають під колективним брендом групи будівельних компаній «Парадиз»
Підстава: Не встановлені електричні котли для опалення квартир.

Ваш всезнаючий канал🕵️‍♂️
та CEO Nerukhomi.ua Денис Петров: ми робимо будівництво прозорішим 🤓
Моніторинг від Нерухомі
плавно входимо в новий будівельний тиждень

🏗 Одеса. Група компаній «Гефест» Пантейлемона Бумбараса отримала дозволи на першу та другу чергу ЖК Кімолос (що не завадило активним продажам ще з серпня цього року 🤓): два 16-поверхових будинки по вул. Посмітного, 20А.
Цікаво, що в 2020 році, під час відведення земельної ділянки на сесії міськради презентували візуалізацію десятиповерхового будинку. Ну тож «Гефест – Будівельні сили України» 💪

🏗 Тернопіль. Байківці. Власники компанії Благоустрій Олександр Вишньовський, Катерина Романець, та Оксана Яструбчак отримали дозвіл на будівництво 9-10-ти поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та гаражами по вул. Корольова, 7-В в с. Байківці. Генпідряд: ТОВ БК «Укрмодернбуд» Миколи Киби

🏗 Рівненська область. м. Вараш. Власники ТОВ Алкан та ПП «Алкан+» - неоднозначні місцеві забудовники Віталій Доскач та Віктор Сургент отримали дозвіл на будівництво восьмиповерхового житлового будинку по вул. Паркова поруч з міським кладовищем

📋 Івано-Франківськ. Тарас Бондарчук директор ОК «ЖБК Галицька Академія» та майже всіх компаній виступаючих під брендом VAMBUD, власник ТОВ «Квартал Краківський» та торгівельної марки VAMBUD депутат міської ради від ЕС Микола Ковальчук після невдалої спроби змогли здати в експлуатацію 1 чергу будівництва ЖК Галицька академія.

Ваш всезнаючий канал https://t.me/nerukhomiua. 🕵️‍♂️
та CEO Nerukhomi.ua Денис Петров: ми робимо будівництво прозорішим 🤓
Моніторинг від Нерухомі
продовжуємо розбирати минулий тиждень

🏗 Київ. Ірпінь. Інвестиційна група Молодість та компанія ІНТЕП екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка додають до п’ятиповерхових будинків ЖК Молодість висотну забудову. Застосовуючи схеми заниження класу наслідків шляхом оформлення документів на кожний окремий будинок ЖК по повідомленням СС1, в цьому випадку оформили дозвіл на будівництво 11 поверховий будинок на 289 квартир по вул. Соборна, 2к/42

📋 Новояворівськ. Львівська область. Колаборація місцевих підприємців Степана Шавало та Валентина Козака власників компаній Житлобудкомфорт та Житлобудсервіс успішно здали третій будинок в ЖК Родинний по вул. Приозерній, 5.

🏗 Хмельницький. Укрстандарт Олега Янкового розпочне забудову нового комплексу житлових будинків по вул. Трудова 6-Д. Отримано дозвіл на четверту чергу: 10-повреховий житловий будинок на 90 квартир.

🏗 м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька обл. Зять екс-нардепа Володимира Мельниченка Сергій Шевченко та Сергій Шеврін - власники ТОВ «Слон 17» фігуранта кримінального провадження за 4ст.191,ч.5ст.191КК України, разом із директором кооператива Райдужний Віктором Лісовським, нарешті отримали дозвіл на другу секцію ЖК Райдужний по. вул. Веліканова, 2"б", .
3.11.2023 їм було відмолено з підстав відсутності погодження будівництва в історичному ареалі, технічних умов на електропостачання розрахунку наслідків та затвердження ПКД.

⛔️ Житомир. Група Сергія Заставнюка з оточення нардепа Роберта Горвата від БПП - власники ТОВ «ЗНУ» та адвокат Олег Дудчик - новий власник колишнього фігуранта податкових скруток ТОВ «Маркет трейд» не змогли здати в експлуатацію тринадцяту чергу ЖК Grand City Dombrovskyi по вул. Домбровського, 3.
Все це не зважаючи на допомогу досвідченого підрядника ТОВ «БТР 24» власники якого: фігурант корупційних схем ДАБІ Віталій Вітвіцький та лідер партії регіонів м. Старокостянтинів Микола Рябчук
На заваді встало: не завершені роботи в частині пожежної безпеки, електропостачання, цивільного захисту, газопостачання, інклюзивності, благоустрою, організації водовідведення, опалення, вентиляції, захисту від шуму. Окремі роботи не відповідають прийнятим проектним рішенням.

⛔️ Вінниця, Стрижавка. Власники ТОВ «Гролбуд» та ТОВ «БМУ-33» Олександр Гребенюк та Віталій Павленко не змогли здати в експлуатацію 6-7 черги ЖК КЕМПІНГ СІТІ по вул. Київська
На заваді повстало кілька недоробок: Частково відсутні шрифти брайля на поручнях внутрішніх сходових маршів. Частково відсутні поквартирні газосигналізатори (датчики загазованості).

🏗 Суми. місцевий забудовник Сергій Романченко власник девелоперської компанії НОТЕХС отримав дозвіл на будівництво другої черги ЖК ILLINSKY по вул. Героїв Чорнобиля, 2а

Ваш всезнаючий канал https://t.me/nerukhomiua. 🕵️‍♂️
ми робимо будівництво прозорішим 🤓
#архітектура

🛖Концепція пустельних будинків Earth BnB

Архітектор: Studio 7.83
Локація: Саудівська Аравія
Площа забудови: 700 м²
Рік дизайну: 2023


Будиночки Earth BnB відображають форми піщаних і глиняних скель, що прикрашають пустельний ландшафт. Вони ніби виростають із самої землі та стають своєрідним продовженням пустелі. Гармонійно поєднуючись з рельєфом пустелі, кожна споруда дає гостям відчуття повного занурення, дозволяючи їм бути єдиним цілим з природою.

🟣Facebook 🟣Linkedin
Моніторинг від Нерухомі
як то кажуть шаббат шалом, трішки ще розібрав видачу з будреєстру цього тижня

⛔️ Київ, Гатне. (олди зрозуміють відразу) Аферисти клуба «тисячі міліонерів» та брокери «Посольства божего Сандея Аделаджи» (колишні та неосудні): ріелтор з Одеси Олександр Пожарицький, забудовник з Ірпеня Андрій Усок та Сергій Головченко, які виступають під брендом колективного "noname" забудовника Family, не змогли здати в експлуатацію будинок ЖК Family – 2.
Цьому завадило: Відсутність підключення будинку до ТП і забезпечення постійного електропостачання. Не завершено монтажу та встановлення опалювальних приладів в квартирах, дверей в коморах, електролічильників комор. Не в повному обсязі виконано роботи з забезпечення доступності для маломобільних груп. Відсутній акт прийняття внутрішньої електропроводки.

⛔️ Хмельницький. Місцевий забудовник Юрій Ребих власник ТОВ «Хмельницькжитлобуд-1» не зміг отримати дозвіл на будівництво б багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Трудова, 6/2
Підстави відмови: проектна документація на об’єкт будівництва не скоригована відповідно до чинних державних будівельних норм щодо споруд цивільного захисту

🏗 Хмельницький. За тендітними жіночими плечами: Оленою Торчинською власницею колишніх теплиць по вул. Курчатова, 8/2 та будівельним ФОПом Ольгою Шевчук приховались заслужений будівельник України Анатолій Корбут та його син Валерій Корбут ТДВ "ХмельницькЗалізоБетон", які отримали дозвіл на будівництво другої черги ЖК Дім 3

📋 Хмельницький. Співзасновник компанії ESKADA-M, президент Української асоціації меблевиків Володимир Патіс (ПП Агрофирма Дарина) та екс-депутат Хмельницької облради Володимир Поврозник (ТОВ «ЗВС») здали в експлуатацію 6 секцію ЖК Dream Park

Ваш всезнаючий канал https://t.me/nerukhomiua. 🕵️‍♂️
ми робимо будівництво прозорішим 🤓
Моніторинг від Нерухомі
частина друга:

⛔️ Ужгород. Группа під загальною назвою «Універсал-М» екс-нардепа та голови Мукачівської Михайла Ланьо через ТОВ «Закарпатська будівельна компанія» намагається розпочати будівництво першої черги комплексу 8-9 поверхових житлових будинків . по вулиці Загорська 127, 127а. Поки що заплутались з назвою та отримали відмову.

🏗 Львівська область. Трускавець. Кращій підприємець Львівської області (зразка 2010 року), Голова "Клубу ділових людей" екс-депутат міської ради та просто місцевий забудовник Володимир Наконечний власник ТОВ «Нові технології девелопмент», почне будівництво двох житлових будинків 9 та 4 поверхів. По вул. Степана Бандери 31. В цьому йому допоможуть нові резиденти Словенії Мирон та Віталій Кіндій в групу родини яких входить генпідрядник ТОВ «Т.В.Д.»

🏗 Вінниця. Відомий місцевий забудовник Володмир Хоменко власник будівельної компанії «БМР» продовжить забудову масиву ЖК Барський через ЖБК «Вершина». Після коригування передбачається збільшення поверховості будівлі з 4-ох на 9 поверхів Загальна кількість – 54 квартири.

⛔️ Хмельницька обл. м. Кам'янець-Подільський. Ніде не працюючий кандидат в депутати місцевої ради Роман Максимюк від «Української стратегії Гройсмана» після невдалої спроби виборів в 2020 створив кооператив «Ярд Сіті», будівельну компанію «Джем Сіті» та почав будувати ЖК Джем Сіті.
Спроба отримати документи на початок будівництва наступного будинку видалась невдалою: відсутній розрахунок класу наслідків (відповідальності) з будівництва житлового будинку з комерційними приміщеннями. Відсутні містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта. Згідно інформаційних довідок за кадастровими номерами замовник не є користувачем земельних ділянок.

Нарешті моя мала батьківщина,
⛔️ Одеса. тріо з Хмельницького, які підкорюють будівельний олімп Одеси: Олександр Злочевський (не той та не родич того), Дмитро Паращишен та Ігор Пахольчук виступають під брендом Акварель. Завели в родинне коло Шевчук Любов Геннадіївну начальницю відділу землеустрою Київського району Департаменту земельних ресурсів Одеської міської ради (та як кажуть, почали діалог з місцевим фахівцем з вирішення питань if you know what I mean 😎), однак здати в експлуатацію ЖК Акварель-8 не змогли.
Цьому завадило: відсутність дренажного насосу для відведення аварійних проливів води. Відсутність датчиків загазованості, пожежних щитів в комерційних приміщеннях, вогнегасників в пожежних щитах. Димові сповіщувачі встановлено не в повному обсязі. Відсутність пожежних сповіщувачів В квартирах відсутні розподільчі щитки із груповими автоматами. Частково відсутні заходи щодо доступності для маломобільних груп населення, Відсутні: акт прийняття мереж зовнішнього газопостачання; акт прийняття системи вентиляції; акт підключення будівлі до ТП.

Ваш всезнаючий канал https://t.me/nerukhomiua. 🕵️‍♂️
поширюйте друзям, тут цікаво 😉
#архітектура

Концептуальний готель Atlantis The Royal, Дубай, ОАЕ

Архітектори: КПФ
Площа: 193600 м²
Рік: 2023 рік


Вигнутий силует та “пориста” форма готелю дарує його гостям неповторний краєвид одночасно на Перську затоку та лагуну острова Пальма.

🏝Ступінчаті тераси спускаються одна до одної і з'єднуються між собою небесним мостом, що пронизаний басейнами, лаунж зонами, будиночками та іншими зручностями, що створюють розкішний оазис прямо в повітрі.

🟣Facebook 🟣Linkedin
#думка_експерта #житло_мрії

🏠Український ринок нерухомості продовжує розвиватися навіть попри складну ситуацію в країні. Проте, щоб досягти успіху у цій сфері та планувати на довгострокову перспективу необхідно завжди бути в курсі останніх тенденцій ринку та експертних прогнозів.

🎯Тому НЕРУХОМІ підготували для вас нове ексклюзивне інтерв’ю з Олександром Островським – провідним експертом у сфері інвестицій у нерухомість та розвитку девелопменту в Україні, співзасновником компанії LEV Development, автором концептів перших інвестиційних мережевих готелів в Україні та ідейним натхненником концептуальної нерухомості.

🎙Під час інтерв’ю Олександр розповів про перспективи розвитку ринку нерухомості в Україні, що таке інвестиційні готелі та як це працює, а також про інноваційні житлові комплекси і звичайно ж про своє “Житло мрії”.

Детальніше читайте на порталі НЕРУХОМІ👉 https://bit.ly/40qJEnU

🟣Facebook 🟣Linkedin
​​🔥Головні новини нерухомості за сьогодні

🟣Заступнику Кличка вручили підозру через забудову парку


Зазначається, що внаслідок дій чиновника було незаконно передано під забудову частинку парку “Нивки” площею 0,6 га.

Деталі👉https://bit.ly/47oOa8V

🟣Івано-франківських забудовників оголосили у розшук

Згідно з даними слідства, чоловіки організували шахрайську схему та ошукали інвесторів на суму як мінімум 50 млн гривень.

Деталі👉https://bit.ly/3MwWkUJ

🟣Будівельники різко погіршили результати оцінки своєї діяльності

Зазначається, що вперше з травня 2023 року респонденти очікували зменшення будівельної активності, нових замовлень, обсягу закупівлі матеріалів тощо. Як наслідок секторальний індекс впав нижче за нейтральний (50,0) – до 44,8.

Деталі👉https://bit.ly/3Mxd6mi

🟣Facebook 🟣Linkedin
Горизонтальний хмарочос, Чунцін, Китай

Унікальний комплекс складається з чотирьох вертикальних хмарочосів, які між собою поєднує один горизонтальний.

Саме у горизонтальному хмарочосі розташовано оглядовий майданчик зі скляною підлогою та 270-грудусним кутом огляду. Звідси можна побачити місце злиття рік Цзялінцзян та Янцзи.

🟣Facebook      🟣Linkedin
​​🔥Головні новини нерухомості за сьогодні

🟣Будівлі "Квіти України" повернули статус пам'ятки


Шостий апеляційний адмінсуд повернув статус пам’ятки модерністському павільйону “Квіти України, що розташований у Шевченківському районі Києва.

Деталі👉https://bit.ly/3SnJHPi

🟣Щодо ЖК 4U ведеться розслідування

Як зазначають правоохоронці, група осіб організувала злочинну схему, завдяки якій присвоювала майно НАН України під час реалізації інвестиційного договору щодо будівництва даного ЖК.

Деталі👉https://bit.ly/3ski0wi

🟣Компанія Андрія Шевченка намагається зруйнувати історичну будівлю у Києві – Перов

На місці історичної будівлі – садиби Грубера 1882 року, що розташована на вул. Прорізній, 25 у центрі Києва планують розпочати будівництво 4-поверхового офісного центру з підземним паркінгом.

Деталі👉https://bit.ly/3skq00d

🟣Програма "Енергодім" допоможе заощадити до 50% на опаленні

За словами директора Фонду енергоефективності, знайдено нові шляхи та створено максимально спрощені механізми, що допомогли поновити роботу Програми.

Деталі👉https://bit.ly/47bUvUM

🟣Facebook 🟣Linkedin
​​🎯Ринок нерухомості у жовтні: головні події

⚡️Дороге відновлення житла у Запоріжжі
У Запоріжжі відновлюють житлові будинки, які було пошкоджено внаслідок російської агресії. Проте вартість робіт завищена щонайменше вдвічі, а ціни на матеріали подекуди в три чотири рази!

⚡️Розпочав роботу Держреєстр речових прав
Відтепер реєстрація спеціальних речових прав у ДРРП є обов’язковою для забудовників, які планують продавати квартири, паркомісця та інші приміщення як житлові, так і не житлові.

⚡️Будівництво, що загрожує Солом'янському парку
КМДА планує створити робочу групу, яка перевірить документи на будівництво, наявність порушень, законність ведення будівельних робіт під високовольтними лініями та їх перенесення, а також як зелена зона стала територією для забудови.

⚡️Проблемний комплекс Інтергал-Буда
Зазначається, що забудовник почав будівництво ЖК на землях промисловості. Тому земельну ділянку площею 4 га, що у Святошинського р-н Києва, повернули місту.

⚡️Що з будівництвом ЖК Greenville на Печерську
Попри війну та ракетні обстріли компанія змогла закінчити будівництво та на при кінці вересни отримати відповідний сертифікат на 4 та 5 секції від ДІАМ.

⚡️Цифри та статистика
Українські банки знизили іпотечні ставки на 3% вперше з початку повномасштабного вторгнення. Очікується, що завдяки цьому відбудеться пожвавлення на ринку первинної нерухомості.

Детальний огляд ТОП подій вересня у дайджесті від НЕРУХОМІ👉 https://bit.ly/3tWdTHl

🟣Facebook 🟣Linkedin
⚡️Світ архітектури завжди перебуває на вершині людських інновацій, постійно розвиваючись і відображаючи найсучасніші технології. Видатним досягненням у цій сфері є поява та розвиток архітектури хай-тек – дивовижного поєднання естетики, функціональності та технологій.

Саме цьому унікальному стилю архітектури і присвячена наша нова стаття. Детальніше читайте на НЕРУХОМІ👉 https://bit.ly/3tUOFJp

🟣Facebook 🟣Linkedin
​​Вечірній дайджест від НЕРУХОМІ
⚡️Найголовніше за сьогодні⚡️

🟣У Запоріжжі почали "заробляти" на відновленні зруйнованого житла

У Запоріжжі відновлюють житлові будинки, які було пошкоджено внаслідок російської агресії. Проте вартість робіт завищена щонайменше вдвічі, а ціни на матеріали подекуди в три чотири рази!

Деталі👉https://bit.ly/3QaPoxr

🟣Студія BIG добудувала надвисокий хмарочос у Нью-Йорку

У Нью-Йорку завершили будівництво першого комерційного хмарочосу The Spiral. Будівля висотою 314 метрів має “силует зіккурата”, тобто ступінчаті тераси, що ніби спіраллю огортають вежу.

Деталі👉https://bit.ly/3rZUuER

🟣У Держреєстрі речових прав з'явилися перші записи про нерухомість

Відтепер реєстрація спеціальних речових прав у ДРРП є обов’язковою для забудовників, які планують продавати квартири, паркомісця та інші приміщення як житлові, так і не житлові.

Деталі👉https://bit.ly/3QCqZSO

🟣В Одесі вирішили збудувати паркінг на місці старого єврейського цвинтаря

Представник компанії “Екателавто”, яка володіє земельною ділянкою повідомив, що згідно з висновками Інституту археології НАН України на цій території поховань немає. Тому облаштування паркінгу тут не є порушенням.

Деталі👉https://bit.ly/3FB5ICz

🟣Facebook 🟣Linkedin
💸Український ринок нерухомості поволі стає перспективним напрямком для інвестицій. Багата культурна спадщина, різноманітні ландшафти та динамічна економічна ситуація відкривають нові можливості для інвесторів.

⚡️У новій статті від НЕРУХОМІ ми розповімо про поточний стан ринку, перспективи для потенційних інвесторів та надамо стратегічні рекомендації для досягнення успіху.

Детальніше про це читайте на порталі НЕРУХОМІ➡️ https://bit.ly/4982mVo

🟣Facebook 🟣Linkedin
​​⚡️Найголовніше за сьогодні⚡️

🟣Українські банки знизили іпотечну ставку на 3%

Зазначається, що зниження облікової ставки до 20% спонукає розвиток та покращення кредитних умов та іпотечних програм. Очікується, що завдяки цьому відбудеться пожвавлення на ринку первинної нерухомості.

Деталі👉https://bit.ly/473usPL

🟣Від забудовника "монстра на Шулявці" вимагають прибрати фундамент

Північний апеляційний господарський суд найближчим часом розгляне справу щодо розірвання договору суперфіції на ділянку на просп. Перемоги, 50а, де планували звести БФК 50Avenue.

Деталі👉https://bit.ly/3Sd6oWg

🟣Пивоварню Шольца знову оточили будівельним парканом

Навколо історичних будівель пивоварні Карла Шольца, що у Голосіївському районі Києва знову поставили будівельний паркан. Проте інформаційна табличка з паспортом об’єкта на огорожі відсутня.

Деталі👉https://bit.ly/475UAJE

🟣Facebook 🟣Linkedin
​​🌿EcoFlow – міжнародний бренд портативних зарядних станцій, представили свою сезонну новинку – трифазну систему енергонезалежності EcoFlow PowerOcean. Вона відкриває ширші можливості для користувачів та дає змогу мати надійний та безперебійний доступ до електроенергії у приватному будинку, ЖК та навіть на підприємстві.

💡Враховуючи досвід минулого року, блекаут є реальною загрозою для нашого комфорту та бізнесу. А така іноваційна система маючи підвищену потужність до 10 кВт зможе забезпечити живлення як енергомісткої побутової техніки, так і професійного промислового обладнання.

🔋EcoFlow PowerOcean оснащена 800 В високовольтною батареєю з можливістю швидкого перетворення енергії. Вона легка в експлуатації та має захист від впливу погодніх умов. А при зникненні електроенергії перемикання у системі відбувається всього за 20 мілісекунд.

⚡️На кінець сезону 2023 EcoFlow сформував повну екосистему стаціонарних рішень. Поряд з однофазним рішенням EcoFlow Power Kit, яку вже використовують такі компанії як Henkel Ukraine й ЕпіцентрК та трифазною новинкою PowerOcean, бренд пропонує балконне рішення для власників квартир – EcoFlow PowerStream.

Детальніше про це на порталі НЕРУХОМІ👉 https://bit.ly/45KA93O

🟣Facebook 🟣Linkedin