Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Єнотові теревені
Додано 06 гру 2025

Єнотові теревені

@necro_enot
Кількість підписників: 312
Фото: 5,460
Відео: 368
Посилання: 1,710

👥 Кількість підписників

312
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -2

📊 Кількість повідомлень на день

3.3
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 3.4
Середнє за день: 3.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 146 26-06-13 13:02
Олександр Усик під час виступу на саміті у США заявив, що роками жив у пропаганді "Какая разніца". Я людина, яка більшу частину свого життя спілкувалася російською мовою, школу закінчив українською, інтерв’ю після змагань давав виключно українською. Коли були питання, чому я розмовляю російською, а не українською, то думав: “Яка різниця, ми ж одне одного розуміємо?" — сказав боксер. Усик сказав, що лише згодом усвідомив, що українська мова є ідентичністю та зброєю, яку росія хоче знищити протягом багатьох років. За його слоавами, кожен, хто має мізки, розуміє, що ми боремося все життя за свою незалежність. Також Усик заявив, що "неможливо" буде просто віддати росії окуповані території, та порівняв це з тим, якби росія відібрала у США Аляску.Після цього він розповів американцям про свій будинок під Києвом, куди у 2022 році заселилися російські окупанти. Ці хлопці жили в моєму будинку кілька тижнів, робили все, що їм заманеться. Коли українська армія їх вибила звідти, група людей дивилася, чи не залишилося там вибухівки. Вони [окупанти] знали, чий це будинок, і залишили там дві розтяжки. Просто обстріляли дім, зруйнували все, що там було, вкрали особисті речі й поїхали собі. Коли ми зайшли, там було стільки бруду. Вони вкрали жіночу спідню білизну. На мою думку, у цих хлопцях живуть нелюдські інстинкти — вбивати, грабувати — сказав Усик
👁 151 26-05-19 14:53
⚔️🛡Шукаємо в майстерню LARP обладунків та косплею КРАФТЕРІВ🧑‍🎨👩‍🎨Основна інформація текстом 👉📍Локація: м. Київ, Солом'янський район Шукаємо в команду креативну людину, бажано з досвідом роботи руками в художніх сферах. Хочемо, щоб в команді з'явилась нова людина, котра не боїться роботи, готова і хоче навчатися, ділитись власними ідеями і досвідом.🥹📌 Основні задачі: - Відливка деталей з поліуретану і постобробка- Робота з 3D друком, обробка, шліфовка - Робота з EVA foam (створення викрійок, збірка, обробка)- Цикл пофарбовки виробів (традиційно пензлями та за допомогою аерографу? фарбопульта)📝Також можливі додаткові задачі:- Допомога по майстерні та замовленням (упаковка замовленнь, дрібні доручення)✍️Умови роботи:- Стабільна З/П (від 25 000 грн з можливістю зростання і переглядом) - Робочий графік 5/2, 8 годинний робочий день - Гнучкий початок робочого дня та робочі дні- Оплачувані понаднормові, відпустки та лікарняні⚜️Що додатково ми пропонуємо:- Оплачувані виїзди на закордонні LARP події- Доступ до найновіших FDM та MSLA принтерів- Допомога з реалізацією власних проєктів- Оплачуване навчання для підвищення кваліфікаціїКанали зв'язку щодо вакансії:Tg: @TristVInst: https://www.instagram.com/larpshopkeeper
👁 165 26-05-07 09:05
Ви бачили, що коїться на вторинному ринку Києва? Схоже, деякі власники нерухомості сприйняли державну допомогу для ветеранів як свій особистий джекпот.Схема проста і цинічна: держава запускає ваучери на 2 млн грн для ВПО, які є УБД і втратили дім на окупованих територіях. Це люди, які пройшли пекло. Що роблять власники «вбитих» квартир на околицях? Квартира на Лісовому, яка об’єктивно коштує $30к, за ніч виростає до $43-45к. Чому? Бо вони знають: у ветерана є ваучер на 2 мільйони, і йому треба його «отоварити» протягом 60 днів, інакше бронь злетить. Рієлтори штучно створюють ажіотаж («у мене черга», «завтра буде дорожче»), змушуючи людей віддавати державні кошти за житло, яке того не варте.Це не ринок, це — мародерство на компенсаціях.Замість того, щоб воїн отримав нормальну квартиру за адекватні гроші, він змушений переплачувати 30-50% зверху просто тому, що продавець вирішив: «у держави грошей багато, нехай платить».Впевнений, що рієлтори часто виступають співучасниками накрутки ціни, бо їхня комісія залежить від суми угоди.P.S : йобані хіхли 🤦
👁 189 26-04-11 11:28
Відбувся реліз української тактики Fight Life: Vanguard🇺🇦Вчора в Steam вийшла українська покрокова тактика у фентезійному сетингу - Fight Life: Vanguard від Two Cakes Studio і StartImpulse. Її автор Євген Бєлік завершував розробку перебуваючи вже у лавах Збройних Сил України.Візьміть участь у тактичних покрокових боях, керуйте та покращуйте персонажів та прагніть відновити гармонію в світі, що перебуває на межі забуття. Візьміть на себе мантію лідера, cкеровуючи загін найманців через небезпечні території, вибираючи своїх товаришів із різноманітного пула рекрутів.Вирушайте у подорож разом із колись могутнім і великодушним, а нині забутим богом, чия енергія повільно розсіюється зі світу. Зраджений своїм учнем-людиною, який вирішив стати новим божеством, принісши в жертву свого вчителя, Божественний Дух спочатку не довіряє людству, поки не стане свідком їхньої хоробрості у захисті від темряви. Перед тим як відійти в порожнечу, Бог готовий зробити свій останній заклик для порятунку людства. Базова мова гри українська 🇺🇦, з унікальними репліками та стилем, який найкраще відчувається саме в оригіналі.Проєкт зараз можна придбати в Steam зі знижкою за 268 гривень.OLDboi - Про Ігри Українською
👁 141 26-03-16 15:40
Короче хуйня пісочниця "розваж себе сам"😅На днях злили перші рев'ю до майбутньої гри Crimson Desert, деякі з них вже й видалили. Знаю, що багато хто на хайпі чекає гру (не я) і вирішив виписати тут СУБ'ЄКТИВНІ речі, які мене насторожили і я б сказав, що це редфлег для мене, щоб скіпати гру:🚩 Гра не зосереджена на сюжеті, він тут звісно кращий за їхню ж MMO Black Desert, але все ще чисто для галочки (найголовніший мінус для мене як фаната сюжеток)🚩 Гравець творить власну історію через дослідження та відкриття світу, а не через лінійне оповідання🚩 ️Основний акцент зроблений на масштабних битвах та епічних моментах (як в Dragon's Dogma)🚩 Гра дуже велика - після 50 годин оглядачі усе ще були у першому регіоні🚩 Потрібно приблизно 8-10 годин, щоб звикнути до ритму бою. Це не Soulslike, але гра вимагає терпіння та вивчення складних механік.🚩 Описували ще якісь проблеми з лутом (типу мертві вороги зникають ще до завершення бою лол) і незручним інвентаремЩо більш менш може зацікавити: Хвалять дуже цікаву бойову систему, типу Devil May Cry або Ninja Gaiden у великому відкритому світі Кажуть саундтрек на рівні Відьмака 3 Можна використовувати оточення у бою У грі присутня неймовірна вертикальність, багато підземель з унікальним лутом та величезна різноманітність ворогів типу як в нових Zelda (BotW/TotK) Гра дуже красива і гарно оптимізована Ну і те що ви вже бачили в інтернеті - можна брати котиків і козочок на руки (м'ех)Словом, якщо любите величезні безкінечні відкриті світи де можна себе самого розважати епічними мокрухами і вам чхати на сюжет - вам може сподобатись. Для мене це поки виглядає як "м'ех року")Але треба глянути самому і скласти свою власну думку, гра виходить 19 березня
👁 114 26-03-14 08:01
Доброволець – це людина, здатна взяти на себе відповідальність за державу, за близьких і за майбутнє.14 березня ми відзначаємо День українського добровольця. День вільних і сильних духом людей, які в критичний момент побачили щось більше за свій власний добробут і безпеку.З початку березня 2014 року тисячі українців стали на захист Батьківщини, формуючи добровольчі батальйони, серед яких був і «Азов». Чимало з нас були учасниками Революції Гідності. Більшість прийшла з цивільного життя й не мала бойового досвіду. Ми не знали, що буде попереду і яку ціну доведеться сплатити за волю України. Але були готові зробити все, аби не дати ворогу досягти мети й підкорити нас.«Азов» створений добровольцями, і більшість бійців, які долучалися до нього впродовж цих років, були та є добровольцями. Маючи непохитну мотивацію, ми здобували досвід та зростали на війні, ставали рушійною силою змін та прикладом для інших. Щодня ми обираємо продовжувати боротьбу. Якби треба було повернутися в той момент, коли кожен з нас прийняв рішення стати в стрій, ми без вагань повернулися б знову.1-й корпус НГУ «Азов» вітає всіх, хто прийняв це важке, але правильне рішення.Слава Україні!🦅Приєднуйся до лав 1 корпусу НГУ «АЗОВ»| Офіційний сайт корпусу | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
👁 198 26-02-24 07:27
Здавна українська земля була місцем, де могли панувати лише найсильніші, готові до викликів і стійкі в випробуваннях.Відстоюючи свій дім перед ворожими навалами, постав український народ — вільний, загартований, завжди готовий об'єднатися та прийняти бій.24.02.2022 росіяни вчергове здійснили спробу підкорити Україну, але фатально помилилися. Звикнувши до населення, що покірно дозволяє тиранові керувати своїм життям, тут вони зустріли націю, готову боротися за свої права у жорстокому двобої. Обманюючи вільний світ пропагандою, агресор натомість побачив глобальну підтримку України — підтримку, що не згасає.Противник мав переважаючі сили, не очікував спротиву і готувався святкувати перемогу. Але «три дні» перетворилися на чотири роки пекла для окупантів, зруйноване сьогодення та втрачене майбутнє. На фронті і в тилу, тримаючи стрій у найтяжчі часи, ми щодня доводимо противнику: Україна існуватиме без ворожих «прапорів», «порядків» і «правди». А наша мета залишатиметься непохитною — Свобода України, захист живих і помста за усіх загиблих.Слава Україні!Героям Слава!Офіційний сайт корпусу | Фінансова підтримка | Telegram | Instagram | YouTube | Twitter | Facebook | TikTok | WhatsApp
👁 135 25-12-24 15:42
Святкова зірка сходить над усіма нами. Над тими, хто захищає – і тими, хто чекає. Цього року багато хто з нас знову зустрічає Різдво на відстані від близьких, але ми залишаємося разом. У кожному дзвінку з дому, в кожному повідомленні «Як ти?», щоразу дивлячись на зоряне небо й знаючи, що твої близькі дивляться на нього з тією ж надією. Ми залишаємося сьогодні на війні, щоб завтра мати змогу святкувати з тими, кого любимо й кого захищаємо, зі своїми сім'ями, з тими, хто чекає на нас і на диво.Різдвяна зірка – це знак нашого повернення до тих, хто чекає на нас, аби почати святкувати. Ми зробимо все, аби повернутися до близьких, і повернути додому всіх, хто сьогодні змушений святкувати Різдво на відстані від своїх родин. Це наша найпотаємніша мрія, і всі ми працюємо, щоб вона здійснилася.У відео лунає колядка, в записі якої взяли участь бійці «Азову». Почути її можна буде вже завтра — слідкуйте за оновленнями.Вітаємо зі святом!Офіційний сайт | Соціальні мережі | Актуальні збори | Струм підписка
👁 317 25-12-06 20:35
Подобається як тіп пише що ТЦКшнік заслужив, потім вітає воїнів і дякує )) Потім пише що вони ваще все роблять незаконно і не мають право))) Потім вже доходить до того що Ламед уже і у тцкшніків питає чому не на нулю ? Мотивуючи це тим, ну вони ж в мене всяке питають )) Хуйня яка сидить вдома, яка дуже захотіла вчитись і пішла на аспірантуру) і який писав що якщо не буде аспірантури буде тікати закордон )) Там ще була якась тупа пизда яка була взагалі проти мобілізації і казала що ви шлете всіх на смерть !!! І не складала 1+1 що якщо не хлопці на нулі, то її б давно пустили по колу якісь тіпочкі з росії )Взагалі смішно що максимум на що зміг зробити Ламед це захищати українську мову в тг)) а на щось більше то одразу "немаєте права, я грамадянін міра " )) ну і так звісно і в тцк є хуйові люди, так як і усюди) Но я думаю не таким як Ламед судити чому це якийсь тіп після поранення пішов в тцк і чого це він ще й виконує свої обов'язки ))Чисто вам почитати, поки світла немає )) (Хоча по логиці Ламеда то напевно закордон продають, а не обстріли)