Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ne_na_chasi
Додано 14 лип 2024

ne_na_chasi

@ne_na_chasi
Кількість підписників: 28
Фото: 10,600
Відео: 9,940
Посилання: 663
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

ne_na_chasi | Цікава ситуація відбувається у нас у сільськогосподарському секторі.Я ...

Логотип телеграм спільноти - Не На Часі !!! ne_na_chasi @ne_na_chasi
3 860 Охват/переглядів 2025-12-25 10:17 Повідомлення №22521
Цікава ситуація відбувається у нас у сільськогосподарському секторі.Я ніколи цим особливо не цікавився, але ось що там відбувається.Виявляється ще у 2010 році вступив в дію закон про реєстрацію сільськогосподарських тварин.Вказано, що це робиться для грошових компенсацій від держави, для дозволу на продаж м'яса і так далі.Але саме цікаво, що в останні роки цей закон почав активно діяти там де цього ніколи не було. Зокрема на півдні одеської області останні роки місцеві ОТГ закликають власників фермерських господарств реєструвати поголів'я овець та іншої утварі. Там навіть є якісь державні дотації, але я бачу цю ситуацію приблизно так, вони зараз дають копійки, а за це отримують точні дані про кількість тварин, щоб коли введуть податок на утримання сільгосп.тварин знати точно, скільки чого і у кого є.Про це вже давно говорили і я бачу, що все до цього іде. Навіть якщо ви будете тримати домашню худобу для себе, все одно треба буде платити податокХто в цій темі більше розбирається напишіть свою думку