Джерело
ne_na_chasi | Доброго вечора, шановні!З приводу благодійного збору на грудень він об...
7 810 Охват/переглядів
2025-11-27 20:03
Повідомлення №22474
Доброго вечора, шановні!З приводу благодійного збору на грудень він обов'язково буде і на цей раз я його почну з 1 грудня і до кінця місяця, деталі наступного тижня.Але я не буду приймати участь у цему зборі тому що вже другий рік поспіль підтримую іншу благодійну програму, а саме купую подарунки для дітей з дитячого будинку.Чесно кажучи я хотів взяти більше листів, щоб ми з вами разом купили більше подарунків, але все обмежено в часі тому я фізично не встиг би все купити тому взяв тільки три конверта які точно знав, що закрию сам.Це я все до чого, вже другий рік коли читаю ці листи то розумію, що ці діти просто не знають іншого життя. Для них елементарний подарунок з цукерками це вже щастя.Для прикладу моя донька, якій всього 3,5 роки кілька днів тому після того як я їй зробив фруктову тарілку із бананів і мандаринів заявила мені "а що тільки два ?"Тобто вона настільки звикла, що асортимент фруктів завжди більший, що два це вже їй мало.Короче другий рік читаємо листи з дружиною і разом плачемо😭😭