Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ne_na_chasi
Додано 14 лип 2024

ne_na_chasi

@ne_na_chasi
Кількість підписників: 28
Фото: 10,600
Відео: 9,940
Посилання: 663
Опис:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Джерело

ne_na_chasi | Хто ж ще може так підісрати українцям як не самі собі.Ну сидите ви в Є...

Логотип телеграм спільноти - Не На Часі !!! ne_na_chasi @ne_na_chasi
3 790 Охват/переглядів 2025-12-26 19:23 Повідомлення №22527
Хто ж ще може так підісрати українцям як не самі собі.Ну сидите ви в Європі, маєте всі блага, виплати, курси, дозвіл на роботу, ну сидіть вже тут, так ні, треба шастати туди сюди.Ні, я розумію поїхати десь пройти лікування бо в Європі поки дочекаєшся терміну то можна і загнутись, але ж зараз всі європейці розуміють чому українці массово повертаються додому.І тут абсолютно логічне питання, якщо у вас війна, так небезпечно як ви про це розказуєте, ви приїхали до нас отримали купу бонусів то якого хера ви їздите в Україну на свята?Я особисто за те, щоб переглянули статуси біженців в залежності від областей. Не можна порівнювати ступінь небезпеки в Одеській чи Харківській області та у Львівській і Закарпатській.Бо одні втратили все і у них єдина надія це жити в Європі, а інші спокійно собі катаються на свята в Україну, хтось ще й здає свої будинки при цьому отримують таку саму допомогу ще й підставляють перших.От було б смішно, якби зараз всіх хто поїхав в Україну на свята не пустили назад в Європу)