Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Артем Панченко 🇺🇦
Додано 06 січ 2025

Артем Панченко 🇺🇦

@nbaua
Кількість підписників: 791
Фото: 61
Відео: 13
Посилання: 45
Опис:
Одного разу, невідомо коли на світі з'явився цей малий

👥 Кількість підписників

791
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +11
Середній/Місяць:: +7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 498
Середній/День:: 1,700
Середній/Тиждень:: 1,809
ERR: 315.8%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,630 25-08-31 17:47
Легендарний Савік Шустер якось не менш легендарно сказав про те, що «ето нє футбол – ето футбольная мастурбация», і це як найкраще оцінює Мікеля Артету і його гонитву за якимось титулами. Нагадаю, що Артета-футболіст - це чувак, якому не вистачило характеру пробитись в центр поля в один з найгірших періодів «Барселони» за останні 30 років. Хаві чомусь вистачило характеру, Іньєсті вистачило, а Артета поїхав по орендах, а в «Евертоні» опинився після того, як обісрався в «Сосьєдаді», що його потребував, через відхід Шабі Алонсо, гравця його ж стилю. Артета тоді зіграв за півроку чи 2, чи 3 матчі.Бернардо Сілва минулого року дуже влучно ілюстрував, що цей «Арсенал» ніколи не сприймався серйозним суперником з боку «Ман Сіті», бо ніколи не намагався грати на перемогу проти «Сіті», на відміну від того ж «Ліверпуля».Сьогодні ви вкотре це побачили. «Арсенал» за шість років з Артетою нічого не може в позиційних атаках. 14 нічиїх в минулому сезоні – про це, а скільки ще врятували стандарти? Якщо є мінімальні проблеми у Сака та/або Едегора – «Арсенала» як солідної команди не існує.Просто один банальний момент: якби Райс не забив дві дуринди першими ударами зі штрафних в кар’єрі – минулий сезон сприймався би тотальним і безумовним провалом. Цей самий «Арсенал» в це міжсезоння має трансферний баланс мінус 285 мільйонів євро ще без Інкап’є, «Ліверпуль», який скупив всіх, має трансферний баланс мінус 120 мільйонів євро.І слова Бернардо Сілви, і оцінку позиційної гри «Арсенала» ілюструє сьогоднішній план на гру Слота: беріть м’яч та ініціативу і спробуйте забити, вести гру і тд, а ми подивимось.Думаю, що всі подивились. 6 років тому Ліверпуль виграв Лігу чемпіонів, і програв титул АПЛ з 97 очками.В основі цьогорічного Ліверпуля з того складу грають Аліссон, Ван Дейк і Салах. Повна і тотальна перебудова.Ліверпуль – одна з двох-трьох найкращих команд світу. Виграв за цей період два титули АПЛ, був в фіналі ЛЧ, програв ще один титул з 92 очками.Артета продовжує вірити в процес. Дивно бачити хоч когось, хто підтримує його в цій вірі.
👁 1,250 25-08-27 09:16
Уявіть собі, що Вембаньяма потрапив в НБА 40 років тому?Це був Ральф Семпсон. При 224 см ніхто не знав, що з ним робити, в першу чергу – власні тренери, бо з цим зростом він бачив себе поінт-гардом, але його гнали під кошик, забороняли кидати, бо це одеробло має бути під кошиком і тд. Він приїхав в НБА. Чотири матчі всіх Зірок за 4 роки, найкращий молодий центровий Ліги, котирувався вище за Хакіма, поки не настав плей-оф-86. З 82 по 89 лише одного разу хтось обіграв Лейкерс на Заході – Семпсон тоді забив один з найвідоміших геймвіннерів в історії плей-оф, коли Хакіма вилучили за бійку і вибив їх. Вийшли в фінал проти найкращої команди в історії на той момент – Бостон 85/86. Поступились 2-4, четверту гру при 1-2 програли з різницею в 3 очки.Під час того плей-оф, Семпсон, наприклад, робив тріпл-дабл з асистами, ще раз дав 24 + 16 + 9 + 5 блоків проти Лейкерс, 9 асистів ще мав в одному з матчів фіналу з Бостоном, під час регулярного сезону йому не вистачило одного перехоплення до 5-бай-5. І це сприймалось як належне, адже до цього Семпсон тричі поспіль визнавався найкращим гравцем NCAA, і навіть через 40 років трійка найкращих баскетболістів в історії NCAA незмінна – Карім, Білл Волтон і Ральф.25 років. Поруч Хакім. Хакіму 23.В наступному сезоні в лютому Рокетс грають в Денвері. До матчу там було тренування місцевої дрілл тім перед показовим виступом. Щоб прибрати сліди від військових черевиків, майданчик прибирали з розчинником, який не встиг ні вивітритись, ні увібратися. На четвертій, якщо я правильно пам’ятаю, хвилині у Семпсона на залишках розчинника їде нога і він отримує повний розрив підколінного сухожилля. Три операції.Через кілька років грав в сраній Унікасі.Коли ви думаєте, що безхмарне майбутнє вашої команди забезпечене на роки, завжди згадуйте розчинник і дрілл тім.Вчора Ральф вийшов в медійне поле, і сказав, що сучасну лігу він би ганяв, як якесь там сучасне київське Динамо. Не можу з ним сперечатись.Через травму Ральфа Хакім втратив половину кар’єри, адже був занадто крутим гравцем, щоб команда з ним звалились в лотерею, але у нього просто не було складу, щоб на Заході хоча б за щось боротись. Щоб розуміти, хто такий Ральф і якого він був рівня: Портленд давав за нього другий пік на драфті-84 і Клайда Дрекслера, щоб Х’юстон під ним обрав Джордана. Рокетс мали можливість зібрати у 84 році команду Хакім – Дрекслер – Джордан. У Рокетс вважали, що це замало за Ральфа. З ними тоді також ніхто не сперечався.
👁 1,510 25-07-23 07:57
Це означає, що ми не матимемо головного: реального контролю за оборонкою і критичними для виживання країни галузями. Тому що зараз навіть вкравши в оборонці під час війни, корупціонер розуміє, що через процесуальне пекло він не нестиме жодної відповідальності, бо є мільйон сходинок, на яких можна спіткнутися і всі ці папери розваляться і полетять в різні боки, а потім це все ніхто ніколи не збере до купи. Єдиний орган з суспільним контролем не виправляє це повністю, але мінімізує значну частину цього простору для махінацій і маніпуляцій.Тому критично важливо хоча б мінімально розібратись в тому, наскільки мертвою насправді є існуюча «система» (хоча, скоріше, комплекс, налаштований на гальмування всього), і чому, поки є можливість, треба не просто критикувати, а й пропонувати і просувати варіанти рішення існуючої проблеми, щоб не завтра, а хоча б за якийсь період часу, стати сильніше.Наразі ж ситуація виглядає так, що люди хочуть знести те, що відбулось і піти далі по своїй справах. Це ті помилки, які ми робили раніше у власній історії. Тому ми маємо переходити хоча б у двокрокову логіку: робити спочатку А, а потім після цього Б, бо без Б – А повністю знеціниться, як і Б без АЯкщо ви думаєте, що вся ця бездіяльність про якість неймовірно-нереально недоказові процеси, у мене є для вас чудовий приклад: українські активісти віджали Межигір’я у Яника, він зваливЯ був там минулого чи позаминулого рокуВ Межігір’ї всі послуги окрім вхідного квитка були за кеш, або за перекидання на картку. Морозиво придбати, орендувати скутер і тд. Відвідувачів - тисячі. Мені за весь час не дали жодного фіскального чеку. Тобто все це – сіряк, де неймовірна кількість відвідувачів просто сплачує невідомо скільки невідомо кому величезну кількість бабла, і навіть срані 6% податків на ФОП не сплачується. В умовах війни, в місці, що мало би характеризувати зміни в країні в порівнянні з Яником. І це дуже символічно, що такі речі мали (чи все ще мають?) місце саме в Межигір’ї. Про це знають сотні тисяч людей, що відвідали це місце за умовний рік, і всім абсолютно на все по цимбалах. Як там наші антикорупційні органи? БЕБ? БЕБ в стінах Межигір’я у 2023 році викрило якийсь контрафактний цех, однак зовсім не помітило, як одночасно з цим відбувалось пряме ухилення від сплати податків на очах десятків тисяч людей. Їм просто завадила «незалежність», яку вони вчора «втратили»?Чи може вони її втратили не вчора, не рік, і не два тому?Може вони просто її ніколи не мали?Дякую за увагу
👁 2,220 25-07-01 06:44
Чутки про те, що Рокетс працюють під трейд Янніса, сьогодні отримали матеріальне підтвердження через роботу на ринку вільних агентівЗ Яннісом ситуація наразі як з Ліллардом в Портленді: я подивлюсь, чи підсилиться команда в міжсезоння (не підсилиться!), і як тільки там переконаються, що труба – відповідну кнопку натиснуть, як в міжсезоння так і під час чемпіонатуЦе означає кілька речей.Перше – будь-яка угода неможлива без Шенгюна / Амена. Я не думаю, що хтось ризикне віддати Амена саме перед цим сезоном, або під час нього, тому Шенгюн – точно на вихід.Логіка про те, що на таку складну позицію, як сучасний центр можна когось знайти на байаут маркеті дуже сумнівна, і як довели Лейкерс минулого літа – майже неможлива. Коли ти робиш обмін під гравця з зарплатнею 50+ у тебе на вряд залишаться вільні контракти до кінця сезону, щоб отримати належного гравця через обмін, тому треба мати цього гравця відразу.Капела, як номінально третій центровий – звідси. Навіть якщо трейд тристоронній і тд, Рокетс залишаться як мінімум з одним центровим, при тому, що саме в цій системі Янніс якщо і гратиме, то гратиме саме центра, бо ця модель серйозно нівелює його проблему з фолами.Друге – фактично стовідсотково на вихід Ісон або Джабарі. Враховуючи те, що Амен тепер гард і його розвиватимуть як гарда, Рокетс втратять другого з трьох ключових форвардів на периметрі, що дають йому перевагу в мобільності та світчах в захисті після обміну Брукса. Тому для Рокетс критичним став ДФСТретє – з Яннісом вікно може бути ще більш-менш, з Дюрентом воно апріорі коротке, через його вік, відповідно не можна жити в логіці того, що зараз придбаємо Янніса, а через рік чи два нарешті добудуємо щось навколо нього, як Лейкерс зараз роблять з Лукою. Ні, часу на це критично немає, потрібно створювати ці варіанти тут і зараз. Вони зробили великий крок в цьому напрямку.Далі залишається просто чекатиДюрент на вряд зіграє більше 70 матчів, навіть якщо у нього не буде якихось пошкоджень. Плей-оф і останній відрізок сезону показали, що Шенгюн, попри відсутність кидка, добре почувається у парі з іншим високим гравцем, більш того, комфортно грає і з роллером, і якщо роль Амена зміниться і він продовжить прогресувати з кидком так, як і протягом минулого сезону, Адамс або Капела часто гратимуть з ним в парі.Критично і те, що Адамс, Капела, Дюрент, Ісон – травматичні гравці, які будуть вибувати на солідні терміни під час сезону, тому навіть попри ймовірний логджем, ДФС буде грати потрібну роль. Свої 20-24 хвилини він отримає без особливих проблем. Тобто, не всі ці гравці будуть доступні одночасно, і Рокетс мають великий розрив між основною обоймою і Тейтами, Холідеями, Джоками і тд, і виліт будь-кого створював раніше великі проблеми.Зараз їх вплив суттєво скоротилиЧи буде Янніс в Рокетс? Це питання десь про те, коли здохне Путін-хуйло, але це не означає, що до цього розвитку подій не треба готуватись.Єдиний серйозний конкурент – Тандер, але чи ризикнуть вони? Всі інші або не мають гравців, або не мають активів у вигляді піків, або не мають можливості претендувати на чемпіонство тут і зараз і їм потрібен час.Рокетс мають 3 з 3 і прагнення, це робить їх гравцем в боротьбі за Янніса. Подивимось, коли впаде перша доміношка
👁 1,800 25-06-24 14:11
Однією з ключових переваг ОКС стало те, що всі їх гравці номінально хуйові перед стартом кар’єри в Лізі. Тільки Чет мав якусь серйозну пресу і хайп, пропустив сезон, а потім ще три місяці цього сезону і вони це навіть не відчули.Шай – кінець лотереїДжейлен Вільямс – кінець лотереї з університету блядь Санта-Клари (я на пам’ять звідти знаю тільки Неша)Хартенштайн – викинутий на вулицю секондраундер РокетсКукурузо – починав разом з тренером в фармі ТандерВіггінси, Воллеси, Джо – це взагалі ноунейми, Дорт – незадрафтованийТобто, їх простіше ростити і робити з них команду, оскільки ніхто з них не був окутаний хайпом, купою очікувань і тд. Їх ніхто зовні не підігрівав, для більшості з них вже сам факт бути тут на початку кар’єри можна було вважати успіхом на все життяУ Рокетс куди не плюнь – той MVP в Європі, високі піки, френчайз після пари вдалих місяців і тд.Сільвер визнає, що вони розробили новий СВА так, щоб більше не було команд-династій і всі команди мали короткі вікна, оскільки неможливо буде фінансово утримувати надзірковий склад кілька років (ви бачите, що зараз робить Бостон, який робив би це, навіть ставши чемпіоном зі здоровим Тейтумом), тому частина ротяк залишиться голодною, гравці форсуватимуть підвищення ролей, неадекватні до їх сучасних ролей кошти і тдВ лізі буде турбулентність. 9 чемпіонів за дуже короткий період - про цеІ Рокетс – це саме та команда, яка від цієї турбулентності може постраждати ледь не найбільше, навіть нічого не досягнувшиДюрент просто це прискорить, якщо команда не почне претендувати на 60 перемог
👁 1,700 25-04-20 18:59
Вкрай критичною для розвитку цього Мемфіса виявилась травма Адамса перед серією плей-оф з Лейкерс. Без нього Девіс їх переїхав, і з того часу керівництво команди так і не змогло знайти високого гравця належного функціоналу, навіть повернути сучасного ніякого Валанчунаса, замість цього взяли з його команди Беглі.Джексон виглядає прототипом сучасного високого гравця, але він хронічно не вміє підбирати, через що Мемфіс на серйозному рівні не може використовувати переваги легкої п’ятірки. Зараз вони потрапили під команду, де не просто підбирають всі, а в принципі три великих (за сучасними мірками) у складі і вінг на позиції першого номера.Це не дає їм можливість грати, програють ОКС вже десь 10 гру поспіль, не сильно поступаючись в класі гравців. Мемфіс поступається саме в скіллсеті: велика кількість нормальних рольових претендують на одні і ті самі місця, а доповнювати одне одного не можуть.Нагадаю, що нещодавно Рокетс, щоб виграти у ОКС, грали Адамс-Шенгюн зі старту, тупо щоб щось протиставити передній лінії Тандер.При -51 сьогодні мати 0 очок в транзішні на 34 хвилині матчу – це як раз про це.Мемфіс намагається грати з тарифним Яо Міном, але це не рішення, тому міжсезоння має початись саме з обмінів за кремезного гравця. Тому що наразі в момент, коли в плей-оф у тебе в першій чверті виходять Беглі і Кончар – трансляцію можна вимикати, питання там виключно в різниці в рахунку
👁 1,400 25-01-28 10:13
Наприкінці минулого тижня не вистачило часу зробити невеличкий пост про Амена, а зараз він як раз на хайпі, тож чому б ні. Я багато говорив про те, що навіть не звачаючи на те, що кидати в сучасному баскетболі мають всі, кидок потроху стає переоціненим і гравець без нього за наявності ігрового інтелекту може спокійно домінувати на майданчику. Тому мені завжди подобався Бен Сіммонс, але окрім питань щодо здоров’я і поганих тренерів, ми побачили згодом, що Бен був на звєздє і досі має багато ментальних блоків.Амен по логіці не може грати в старті Рокетс, що є однією з найгірших команд Ліги з дистанції, однак після сьогоднішнього матчу вони з ним в старті 12-3. І з цих 12 перемог 2 над Клівлендом, 2 над Мемфісом, 1 над Бостоном, Лейкерс, Міннесотою, Денвер без Йокіча за команду не вважаємо, тобто це не Вашингтони з Портлендами.Ключова логіка: він робить те, що Бен ніколи не хотів. Він грає з м’ячем в транзішні, а без м’яча постійно робить ті ролли, які Сіммонс ніколи не хотів робити, грає на підбираннях в нападі, відривається під максимально агресивні кати і не боїться кидати. Так, кидає він хуйово, 20 з чимось відсотків з периметра в старті, але для команди це не критично, враховуючи те, скільки вона підбирає в нападі. Саме через його дії і те, що він просто розумніше і швидше, ніж суперник про нього думає, у Рокетс грають ті п’ятірки, які просто не мають грати. Амен-Адамс-Тейт разом – це НБА 82 року, але вони виживають в ці хвилини, саме через його дії. Нагадаю, що в старті у Х’юстона грає передня лінія Шенгюн – гравець поста, що має 22 забиті кидки за сезон з дистанції далі, ніж 5 метрів і Амен – 20 таких кидків, і знову таки нічого кардинально поганого не відбувається.Про те, що абсолютно точним показником того, що людина не дивиться жодного матчу НБА є потенційне невключення Амена в першу захисну п’ятірку за підсумками сезону, думаю всі розуміють, бо Амен в захисті це феномен.І ось тут є два моменти: він вже імпактить гру на рівні Сіммонса (з урахуванням, що це Захід, а не Східні волоцюги), але за останній місяць Томпсон наніс себе на мапу, і вже найближчим часом проти нього почнуть захищатись і під нього почнуть готуватись. Ці 42 реалізовані кидки хоч з якоїсь дистанції від нього та Шенгюна змусять Рокетс або дико ризикувати в плей-оф, щоб грати двома зі старту, або все ж таки використовувати Амена як Ігудалу, бо регулярно камбечити з -15 в регулярці і з -15 в плей-оф проти команди, яка вчить тільки тебе протягом останніх двох тижнів – це різні штуки, і ті речі які зараз проходять з Бостонами і Клівлендами там не пройдуть навіть проти Міннесоти, однак загальна картина стає ще цікавішою в боротьбі за місце під сонцем.Грін довів, що може і його стретч після кубку НБА гарантував йому майбутнє в команді. Зараз Томпсон зайняв місце Джабарі, але без кидка Сміта команді буде дуже важко, тому за логікою близнюк має витискати Брукса або Ван Вліта, що є лідерами Рокетс. Діллон взагалі проводить найкращий сезон в кар’єрі з точки зору ефективності і точно знаходиться на своєму місці, а Ван Вліт важливий саме як снайпер в останні 5 хвилин, і він в цьому році це не вивозить абсолютно. Тому поки що боротьба за те, кого з’їсть Амен на дистанції між Фредом і Джабарі, і не на користь Ван Вліта, до слова, бо якості Сміта все ж абсолютно унікальні. Хрумкаємо поп-корном далі