Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Артем Панченко 🇺🇦
Додано 06 січ 2025

Артем Панченко 🇺🇦

@nbaua
Кількість підписників: 791
Фото: 61
Відео: 13
Посилання: 45
Опис:
Одного разу, невідомо коли на світі з'явився цей малий

👥 Кількість підписників

791
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: +11
Середній/Місяць:: +7

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 498
Середній/День:: 1,700
Середній/Тиждень:: 1,809
ERR: 315.8%

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-08

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 14,800 26-06-16 11:24
Моя позиція завжди проста: я ніколи не намагаюсь виносити будь-які формати «переговорів» назовні, але якщо блогер-правдоруб так хоче – без проблем.Ексклюзив: як відбувались «перемовини» з Віктором Вацком:З ним зустрівся наш екс-працівник, випив з ним пива і запитав, чи хоче він працювати у MEGOGO, оскільки він до цього заявляв, що збирається повернутись до коментаторської діяльності, чи зацікавлений він потенційно у роботі. Вацко тоді був обличчям Favbet, який на той час був нашим партнером трансляцій, і вони зокрема пропонували цю співпрацю нам. Про це знають всі, хто тоді співпрацював з Favbet, вони цього ніколи не приховували. Мова йшла або щодо ретрансляцій Вацко Live, чи як воно там називалось, або коментування однієї-двох подій на тиждень. Бо вони платили по факту зокрема коментатору, який не коментує. Розмова мала місце без конкретики, сум, умов, термінів. Вацко відповів нашому працівнику, що попередньо зацікавлений. У мене особисто тоді був COVID, який піймало одночасно приблизно десять людей на трансляції боксу (співробітники MEGOGO та Maincast), тому я не був на ній присутній.Після цієї розмови я повідомив Вацка, що можна зустрітись і проговорити детально, але повідомив його, що у мене скоріш за все COVID і тому, якщо він має перестороги – краще це перенести на якийсь термін. Вацко вказав, що дійсно мала дитина, і краще перенести.За кілька днів епідемія COVID не заважала йому бігати в футбол на турнірі журналістів, організованим УАФ (є фото), в тому числі з нашим працівником.Паралельно Вацко за цей період - з загальнодоступної інформації - отримав особисту пропозицію від Ріната Ахметова повернутись на канали «Футбол», яку він прийнявМоє оціночне судження: Вацко намагався використати «інтерес» MEGOGO для того, щоб набити собі ціну перед поверненням на канали «Футбол» задля отримання покращених умов.Це його право.Жодна зі сторін нікому нічого не пропонувала і не відмовляла, але після цього мова про те, що Вацко співпрацюватиме з MEGOGO більше не йшла і не йтиме зі зрозумілих причин. Якщо Віктор Вацко коли-небудь мав від мене пропозицію, ціну і тд – я дозволяю йому поширити цю інформацію в публічний простір у вигляді скріншотів повідомлень, імейлів і тд
👁 2,500 26-04-22 07:44
Останні декілька місяців я повністю ігнорую виступи Рокетс тут, оскільки в них немає жодного сенсу, коли фактично керівництво клубу після вильоту Адамса публічно повідомило, що цей сезон – все, команда ні на що не претендує і не робитиме жодних різких рухів, продовжуючи минулорічну стратегію: виліт в плей-оф підсвітить, де нам треба додати. І це ок, коли це виліт від Лейкерс в повному складі 4-1. Це зовсім не ок, коли це ось так.Сракопалання довкола двох останніх матчів вражає, оскільки вже треба гнати всіх: Іме, Шенгюна, Ісона і тд, але реальність насправді вкрай прозаїчна. Ігровий час отримають Холідей, Окогі та Тейт – три гравці на мінімальних контрактах, які не могли найти собі інше місце в лізі. Шлях, коли у тебе був Харден, який як плеймейкер давав змогу вкрай обмеженим гравцям бути продуктивними на ранніх стадіях дозволяв такій стратегії працювати, а коли у тебе немає жодного гарда або вінга в якості плеймейкера – цим людям дрова. Все інше - вже похідні. Дюрент, який робить дев’ять втрат, бо його даблтімять наче він грає з партнерами з ліги сміху, Шенгюн, який не має жодного кидка без супротиву – це все звідси. Я вже трохи раніше казав: те, що Рокетс відмовились від Хардена на цьому етапі за смішну ціну їх дожене. Те, як виглядає Клівленд після його трейду (при тому, що Харден ще мав тріщину у кидковій руці) демонструє в якому напрямку міг піти цей сезон, але якщо вони самостійно зробили ставку на наступний рік, чому треба за це сильно переживати, і чому слід очікувати іншого відношення до гри і іншої самовіддачі, в якій резервісти Лейкерс їх просто єбуть під хвіст?
👁 2,530 26-02-12 12:43
Важко мені інколи нас зрозуміти.Коли ми показуємо картинки з нашими жертвами convicted felonу Трампу, або ставленику пейпал-мафії Венсу, або коли очікуємо чогось іншого від МОК, де нагадаю є наш представник – пан Бубка, той самий, чию відставку пушив Гераскевич, в тому числі через те, що родина Бубки заробляє на окупованій Росією території за даними журналістських розслідувань.Ми вийшли з комунікацією, що Бубка не представляє інтереси України?Чому ми хочемо іншого ставлення до себе, коли МОК керує міністерка з семирічним стажем в Зімбабве (країни-союзниці рашки) при владі тіпа, що був наступником Мугабе і його максимально наближеною особою? Працювала на режим країни, що визнавала в ООН Крим російським і голосувала проти того, щоб росія несла відповідальність за те, що вона тут наробила за ці роки. Тобто це не просто факт по паспорту, це співучасть, і багаторічна.Чому ми не комунікуємо про те, що це відвертий конфлікт інтересів, адже людина, що сім років представляла режим, що є лояльним до хуйла і зараз робить все, щоб повернути їх на ОІ-2028 (і поверне!) не може бути об’єктивною до Влада і нас через те, що вона пов’язана з публічною антиукраїнською позицією, яка підтверджена на рівні ООН?Тому що ми в це не можемо, і не вміємо. Попри те, що я майже не знаю людей, які або не ховали б когось, або не були присутні на похованнях внаслідок російського вторгнення.Тому я вважаю, що не треба щось писати про Ковентрі, бо проросійська особа просуває проросійські інтереси. Вода волога. Але чому ми досі не можемо в комунікацію, і чому не всі спортсмени досі підтримують Гераскевича, зокрема в простій позиції – напиши маркером на формі ті ж прізвища, і хай всіх знімають, бо це стосується всіх – це мене дивує насправді?Якщо ж у нас всередині себе немає такого єднання і готовності, чому ми очікуємо антиросійського єднання у інших, зокрема у відверто проросійської керівниці МОК?
👁 1,390 26-02-08 14:02
Оскільки світла все ще немає, але є тепло, можна дописати по темі.Клівленд не мав жодних шансів на підписання ЛеБрона ще два тижні тому, однак трейд Хантера і трейд Гарланда на Хардена знизили їх рівень платіжки до 219 мільйонів на сезон 26/27.Орієнтовна величина для другого апрону – 223 на наступний сезон. При другому апроні ти не можеш приймати гравців по сайн-н-трейд і дуже обмежений в усьому, і не можеш додавати кілька гравців в один обмін, не можеш придбати гравця з зарплатнею більше, ніж у твого, тобто умовно зібрати великий контракт, як був у Біла плюнути його в Лейкерс з піками вони не могли.Після трейду Хардена вони не просто стали нижче цієї планки, ця планка з урахуванням капхіту Хардена на 42 мільйони, максимального для його сьогоднішнього контракту. Якщо Харден підписується хоча б на 30-32, Клівленд взагалі падає до 209 + трупиТакож, що вкрай важливо, контракти Шредера, Струса і Мерріла, чия цінність для Кавс не сильно висока – 40 мільйонів, при цьому контракт Струса – однорічний. На ринку будуть однорічні контракти непотребу для їх нинішніх команд, на кшталт Джордана Пула або КСР. Також Клівленд в день драфту отримає змогу обміняти або розміняти свій пік першого раунду для майбутніх транзакцій Відповідно, зібрати комбінацію за якою Клівленд зможе зберегти Мітчелла, Моблі, Хардена, Аллена, Тайсона придбати ЛеБрона по S&T з Лейкерс більш ніж просто можливо. Важливо, що Лейкерс – єдина команда з суттєвим місцем під стелею зарплат влітку, відповідно, їм не так критично опинитись під Hard Cap, бо до нього також треба ще дістатись. Лейкерс зараз ставлять собі в пріоритет придбання Янніса. Для цього їм в будь-якому разі потрібен великий однорічний контракт, або для трейду, або для його списання і відкриття місця в платіжці на літо-27, коли Янніс стає вільним агентом.Тобто Лейкерс не просто зацікавлені в отриманні великого однорічного контракту, для них це пріоритет після ЛеБронаЗ наведеного вище випливає вкрай важливий фактор: Лейкерс – єдина команда з місцем під стелею зарплат, це означає що весь ринок для рольових гравців – це повні або часткові MLE. В такому випадку велика кількість рольових гравців буде змушена підписуватись на ветеранські мінімуми, бо інших варіантів у них не буде. Це створює ідеальний шторм для Клівленда, який може добрати склад з доволі непоганих гравців, а не скаму, тому що люди будуть обирати одні і ті самі гроші в Клівленді або в Міннесоті, або в Сакраменто, або в Шарлотт.Це, звичайно, активує обмеження, накшталт тих, що були зараз у Рокетс, але загалом з цим точно можна жити, і далі в Кавз по ходу сезону вже будуть приймати рішення, чи вартує Аллен в цій команді 28 мільйонів, чи краще його розміняти на більш дешевого центра з рольовим гравцем або активами надодачуГоловне в цьому всьому – це реалізм, що потребує кількох танців, але вже точно прорахований менеджментом Кавз, і я навіть не говорю про те, як ЛеБрон може спокійно підписатись за 20 мільйонів з Клівлендом, оголосити про Farewell Tour, продати права на цей останній танок Амазону за 50-70 лямів, і взагалі ще прикурити від цієї угоди.Тому повернення ЛеБрона виглядяє куди більш реалістичним ніж коли-небудь, і ці два обміни мене в цьому переконують. Це все було майже неможливим саме до трейду Гарланда
Питають на холєру це Клівленду?Є кілька причин.Перша: Гарланд - хронВін ніякий в захисті, на фоні нього можливо Харден в 36 навіть апгрейд, і у нього регулярні проблеми зі здоровʼямЙого травма повпливала на минулорічний виліт в плей-оф та на вкрай важкий старт цього сезону. Він на занадто дорогому контракті як для гравця, що не прогресує, і при цьому дуже обмежений в розіграші і захисній роботі. Вони дочекалися поки він хоч якось відновиться і почне влучати, щоб скинути його зараз, поки він ще схожий на актив. Ситуація з Морентом, який за оцінками частини менеджерів має бути приправлений піками від Мемфіса, щоб його забрали, багатьох лякає Друге: обмежений розіграшУ Кавс дуже специфічні високі, вони дуже сильно залежать від якості передач, і враховуючи що і він, і Мітчелл не є елітними пасуючими, Моблі і Аллен, які нездатні створити собі можливості для кидків на належному рівні, недоотримують можливостей і належним чином не імпактять в нападі. Всім відомо, що високі гравці опиняються в раю з Харденом, єдиний хто був проти - Двайт, бо у нього не вистачало мізків і він хотів грати в пості, як центрові старої школи, коли цього не вмів, і йому не подобались пік-н-ролиКапела, Ембіід, Зубац всім все довелиТретє: бажання самого МітчеллаМітчелл тримає їх за яйця, не підписуючи продовження контракту Мітчеллу потрібен Харден не тільки для того, щоб мати більше шансів цього і наступного сезону, а й для того, щоб красивіше старітиМітчеллу 30 років в вересні, він не буде швидше і атлетичніше, і йому потрібно додавати в правильному розумінні траекторій, мувах, контмувах, гри проти подвоєння, коли він вже не може їх просто пробігти, проскочити або перестрибнути, і Харден має один з найбільших арсеналів в історії, і зможе навчитиВсі побачили що сталось з Тайрізом Максі, який при низькому ігровому інтелекті і шаленій швидкості приклеївся до Хардена і роботи з ним в Сіксерс.Максі зараз найкращий на своїй позиції на Сході. В порівнянні з ним, Мітчелл - професор астрофізикиТому Клівленд, маючи першу платіжку в Лізі, не міг залишатись з Гарландом. Альтернатива у вигляді Трея Янга всім зрозуміло яка, Морент, який окрім голови ще й втратив кидок - також, тому Харден на короткому контракті став їх вибором.Якщо не вийде і Мітчелл звалить - відразу ребілдінг, і найважливіше - з Харденом можна передомовитись, якщо дійсно на останній рік в Клівленд приїде ЛеБрон, що виглядає як майже доконаний факт. Гарланда довелось би міняти, і міняти за очко русака наступного літа, а тут є варіант де можуть бути, і Харден, і ЛеБрон на пейкатах та неймовірні витрати на останній похід
👁 1,450 26-01-28 08:34
Для того, щоб було зрозуміло контекст:У НБА дуже сувора політика стосовно американських санкцій, накладених на компанії, власників і кінцевих бенефіціарів. На відміну від інших Ліг, вони зациклені на цьому, тому що для їх бізнесу і репутації вкрай важливо, щоб вони не були ніяким чином пов’язані з партнерами, що порушують в будь-якому вигляді закони США. Зараз ВЛАСНИК КЛУБУ займається поставкою обладнання, що використовується для сафарі на людей, яке використовували в тому числі виродки, що підтверджено були у Бучі. Обладнання, на дистрибуцію якого накладені санкції США. Їх офіційні представники продовжують працювати в рашці, їх просто прибрали з офіційного сайту компанії, але вони як працюавали так і працюють.80% радіомостів рашки від його компанії. Журналіст просто бере слухавку, дзвонить їх дистрибьютору в США, каже що він з рашки, і вони видають йому інвойс на 450 приладів з відправкою через Туреччину тупо по телефонному дзвінку. Не дивно, що продажі в рашку зросли на 66% з початку вторгнення, а офіційні неймовірно росли безпосередньо перед ним.… в коментарях люди всикаються, що цей той самий клуб і та сама ліга, що штрафувала Моранта за уявні пістолети, і змусила його змінити святкування з кидком гранати.Команда мрії. Ліга мрії.
👁 1,600 25-12-24 13:42
Я кілька днів тому особисто пояснював, чому ОКС не слід сприймати як команду, яку неможливо обіграти, і акцентував увагу зокрема на матчі проти Сперс ще в Кубку НБА. Сьогодні Сперс їх винесли вдруге за тижденьНайбільша сила ОКС є одночасно і їх найбільшою слабкістю.ОКС має 24-25 очок в середньому після втрат суперника. Це фактично + 1 олл-стар по продуктивності на полі кожен матч, але ці показники досягнуті завдяки величезному акцентові на пресинг на м’ячі та лініях передач. Тобто, умовно таку команду, як Рокетс Хардена вони з’їдають до кісток, бо є одна людина, ця людина або обігрує, або роздає. Тобто пресинг на нього і на отримуючих гравців буде працювати.Однак, ця тактика не працює, коли команда має трьох-чотирьох гравців, що працюють на м’ячі, і їх ролі розподілені. У Сперс це Фокс, Касл, Харпер, Вембаньяма. Барнс традиційно грає без втрат. Відповідно, це дуже сильно зрізає оцю надбудову, і після цього ОКС залишаються грати як елітна захисна команда і добротна, але не топова команда в плані позиційного нападу.А там вже є Шай і той самий великий розрив. Холмгрем не є фокальним гравцем в атаці, Вільямс дуже обмежений і півроку прокакав фактично через важку травму, він не стане грати краще цього року, він хоч би до рівня минулого року дістався, а всі інші – це про точкові задачі.Відповідно, це beatable команда.Я нагадаю, що це команда яка виграла ще позаминулу регулярку, і всралась Далласу, бо окрім Шая там ніхто не зіграв. В чотирьох матчах, що ОКС тоді програли, ніхто крім нього не набрав навіть 25, найкращий показник був 22 і 21 очко у його партнерів. В двох поразках другий скорер в команді набрав взагалі 16 та 13. Через рік вони залізли в сім матчів проти Денвера, який закінчував серію в три людини, що просто могли ходити, і мали всі шанси всратись Індіані, просто через те, що Індіана грала з великою кількістю руху і дотиків між гравцями. Пейсерз тоді виграли два матчі з 11 та 14 втратами, а матч який мали програти з 25 втратами склався тоді по класиці: Шай – 38, Вільямс – 17, Холмгрем – 6.Тренерські штаби команд це в принципі бачать, і намагаються щось по мінімуму проти них робити в регулярці, щоб увімкнути вже все що є в плей-оф, коли у ОКС не буде часу на адаптацію.І оце як раз виклик: ОКС мали стати краще за рахунок віку, більшої впевненості в собі, бо вони вже змогли і вже виграли, але статус Холмгрема не зміниться, а Вільямса не може змінитись в цьому році, бо він витратить ще кілька місяців щоб просто набрати форму.Тому ви бачите, що роблять інші клуби: Денвер набрав максимальну кількість тіл, розуміючи, щоб якби у них було хоча б 5 минулої весни – вони б пройшли далі. Міннесота збільшує роль ДДВ і хоче Хардена, щоб мати декілька опцій в атаці, які можуть вести гру. Лейкерс пісяються від прогресу Рівза, бо у них є три людини, яким можна довірити гру на м’ячі під тиском. Сан-Антоніо вже все розуміє. Х’юстон хоче їх обіграти по-своєму, поки що у них нічого не вийде, але вони все ще не зіграли жодного матчу основною ротацією.Тобто всі бачать, що це beatable команда. І це вкрай важливо, тому що коли востаннє відчули, що команда з таким рекордом – beatable, Клівленд виліз з 3-1.
👁 2,250 25-11-29 09:03
Якими ви б не були спеціалістами, ви все одно нічого не поробите з людською психологієюБеремо приклад ОКС: в позаминулому циклі вони зекономили на Хардені і проєбали династію. В нинішньому циклі, маючи трьох молодих зірок, вони відразу вʼєбали їм максималку, щоб не було як минулого разуОбидва ці рішення помилковіВ сучасній лізі ти маєш платити максималку дійсно тому, хто приносить тобі max valueВони дали максималку Вільямсу і ЧетуЯкби Вільямс приносив max value - без нього ніхто б зараз не йшов 18-1. Наприклад, між Каррі і Клеєм був схожий розрив в рівні як між Шаєм та Вільямсом, але без Клея не було ні Каррі, ні результату. І це max value, бо без тебе нічого не працює.Якби Чет мав max value, без нього вони б не домінували як рік тому, коли він пропускав кілька місяців.На жаль, в сучасній НБА life comes at you very fastНагадую, що рівно рік тому Бостон також був чемпіоном і мав найглибшу команду в Лізі, яка була б кілька років безумовним фаворитом на потрапляння в фінал. Одна травма на рік - і вони громлять ядро, щоб не платити сотні мільйонів за плей-ін на Сході, розписуючись в тому, що у них не буде шансів зібрати щось подібнеТому я влітку писав за Янніса: незалежно від того, що буде - це не дасть тобі змогу розвалити команду під фінансовим тиском, бо навіть якщо хтось вилітає - ти маєш достатньо ресурсів для боротьби за фінал.В цій же команді немає ситуації Расс - Харден - Дюрент, є Шай та всі інші. Команди з Четом або Вільямсом в якості найкращого гравця - це 12 і нижче місце на Заході і не факт, що плей-ін на Сході.Символічно, що саме френчайз-гравця з драфту Тандер віддали за право вибрати Усмана Дʼєнга.Цей френчайз зараз на контракт 185 на 5. Якби на таких контрактах були і Чет, і Вільямс, Тандер майже напевно без ризиків пройшли б дистанцію у 5-8 років до кінця прайму Шая, але тіпи коштуватимуть вдвох на 20 лямів на рік більше за цю суму.І це не просто Дорт, або Карузо, або Хартенштайн. Це більше ніж дистанція від першого апрону до другого, і що головніше це вже просто потребує зайвої сотки лямів, якщо ти стабільно входиш в такс, і очевидно, що навіть для ОКС, не те що для інших команд, вони стільки не коштують, і вже наступного сезону вони будуть дорожчі за Шая в річній зарплатніТому коли ви думаєте, що в НБА все вирішено на роки, у мене є для вас новини.І доволі символічно, що єдиний френчайз, якого ОКС задрафтувала після тріо тих часів і віддала за мішок з пташиним послідом - це Шенгюн🤌
👁 1,510 25-11-22 09:53
Для маленького гарда, що має слабку фізичну базу, ключовим компонентом у грі є впевненість і вміння тренерського штабу її розвивати.Згадайте Трея Янга: він йде рівно по тій траекторіі, яку йому прописували - другий Кемба. Статистика є, результату не було і не буде ніколи, навіть на жахливому СходіОднак, коли він зловив хвилю в серії з Нью-Йорком, то ледь не вийшов в фінал НБА, а далі просто знову повернувся на той рівень, коли Атланта зараз не знає, чи хоче взагалі йому хоч щось платитиРід Шепард зловив таку хвилю. Він вкрай впевнено влучає з дистанції з будь-яким спротивом, і гра з такими Адамсом, Дюрентом і Шенгюном створює йому багато можливостей. Саме він витягнув мертвий старт проти Денвера вночі, однак як тільки його по перерві перевели в старт - Рокетс отримали 9/9 у власний кошик, і знову мали витягати себе за комір.Кидок Шепарда відкриє йому можливості для передач, десіжн-мейкінг дійсно росте від тижня до тижня, але те, що він є безумовним таргетом в захисті - це очевидно для всіхІ отут ми насправді побачимо, чого він вартує: Каррі багато працював, щоб з таргету стати захисником середнього рівня, що вміє активно встромляти руки. Рід показав інстинкти до цього, два перехоплення за матч в його хвилинах стають для нього нормою, а от все інше - це ще один великий знак питанняНасправді, Шепард вже продемонстрував головне - характер: він відповів на запит, що треба додавати тут і зараз, і питань по тому, что баст він чи нє не залишилосьЄ тільки питання де його верхня планка. Я завжди дивився на нього як на більш швидкого і атлетичного Джиммера, але він вже краще ніж Джиммер коли небудь був, однак в сучасній лізі загальний рівень лід гардів такий, що обмежений плеймейкінг та фізика для нього можуть стати нездоланним барʼєром. Зустрінемось з Рідом за місяць
👁 1,990 25-09-14 06:39
А тепер до Кліпперс. Там все дуже погано для ЛігиВсі вже зрозуміли, що справа нечиста, однак для фанбази стало великою сенсацією, що всі Шамси і всякі інші інсайдери насправді є працівниками медійної машини Ліги, якщо Ліга сказала мовчати - вони будуть мовчати. Ліга, що будувала імідж прозорості така ж прозора як трусіки хронометристаПроблема навіть не стільки в тому, що це клуб з ЛА. Проблема в тому, що сам Сільвер 10 років тому пропушив продаж Кліпперс Баллмеру, Ліга після цього завʼязалась з Майкрософт по частині технічних інновацій, трекінгу і тд. Згодом навіть рушій НБА та Ліг Пасс переїхали туди, і тут такеБаллмер, окрім того, що є найбагатшим і найвпливовішим власником клубу в Лізі, є ще й ключовим партнером в питанні її розвитку. Якби це був якийсь там Фертітта - вже форсився б або продаж, або дисквал і передача клубу Лізі під контроль на відповідний період, але тут не можна. На Кавая всім в принципі все одно, йому 35 років, те що він взагалі ще ходить - це диво, і довгострокового ефекту його тривала дискваліфікація або взагалі бан не відіграють (бо банити його треба більше ніж на рік, оскільки пропуск року і вихід на ринок вільних агентів наступного року може порушити баланс в лізі, який так прагне зберігати Сільвер, і ця вся штука мала місце не сезон, і не два), а ось банити Баллмера - це нанести велику шкоду Лізі, і навіть самі власники цього на вряд хочуть.Але карати потрібно, бо кредібіліті ліги порушене, адже це все як з хуйлом і Польщєю: якщо висловити занепокоєння - це узаконити те, що відбулося, і дати цьому додатковий поштовх.Нагадаю, що ситуація з Донагʼю, де «це все був тільки він, а три мільйони дзвінків Скотту Фостеру в день його матчів - це бесіди двох давніх друзів» - досі є ледь не головною плямою на репутації Ліги у цьому сторіччі, а кожне спірне рішення Фостера завжди асоціюється з його «дружбою» з Донагʼю в соцмережахОтака балалайка