Джерело
Артем Панченко 🇺🇦 | Якими ви б не були спеціалістами, ви все одно нічого не поробите з люд...
2 250 Охват/переглядів
2025-11-29 09:03
Повідомлення №337
Якими ви б не були спеціалістами, ви все одно нічого не поробите з людською психологієюБеремо приклад ОКС: в позаминулому циклі вони зекономили на Хардені і проєбали династію. В нинішньому циклі, маючи трьох молодих зірок, вони відразу вʼєбали їм максималку, щоб не було як минулого разуОбидва ці рішення помилковіВ сучасній лізі ти маєш платити максималку дійсно тому, хто приносить тобі max valueВони дали максималку Вільямсу і ЧетуЯкби Вільямс приносив max value - без нього ніхто б зараз не йшов 18-1. Наприклад, між Каррі і Клеєм був схожий розрив в рівні як між Шаєм та Вільямсом, але без Клея не було ні Каррі, ні результату. І це max value, бо без тебе нічого не працює.Якби Чет мав max value, без нього вони б не домінували як рік тому, коли він пропускав кілька місяців.На жаль, в сучасній НБА life comes at you very fastНагадую, що рівно рік тому Бостон також був чемпіоном і мав найглибшу команду в Лізі, яка була б кілька років безумовним фаворитом на потрапляння в фінал. Одна травма на рік - і вони громлять ядро, щоб не платити сотні мільйонів за плей-ін на Сході, розписуючись в тому, що у них не буде шансів зібрати щось подібнеТому я влітку писав за Янніса: незалежно від того, що буде - це не дасть тобі змогу розвалити команду під фінансовим тиском, бо навіть якщо хтось вилітає - ти маєш достатньо ресурсів для боротьби за фінал.В цій же команді немає ситуації Расс - Харден - Дюрент, є Шай та всі інші. Команди з Четом або Вільямсом в якості найкращого гравця - це 12 і нижче місце на Заході і не факт, що плей-ін на Сході.Символічно, що саме френчайз-гравця з драфту Тандер віддали за право вибрати Усмана Дʼєнга.Цей френчайз зараз на контракт 185 на 5. Якби на таких контрактах були і Чет, і Вільямс, Тандер майже напевно без ризиків пройшли б дистанцію у 5-8 років до кінця прайму Шая, але тіпи коштуватимуть вдвох на 20 лямів на рік більше за цю суму.І це не просто Дорт, або Карузо, або Хартенштайн. Це більше ніж дистанція від першого апрону до другого, і що головніше це вже просто потребує зайвої сотки лямів, якщо ти стабільно входиш в такс, і очевидно, що навіть для ОКС, не те що для інших команд, вони стільки не коштують, і вже наступного сезону вони будуть дорожчі за Шая в річній зарплатніТому коли ви думаєте, що в НБА все вирішено на роки, у мене є для вас новини.І доволі символічно, що єдиний френчайз, якого ОКС задрафтувала після тріо тих часів і віддала за мішок з пташиним послідом - це Шенгюн🤌