Джерело
Артем Панченко 🇺🇦 | Однією з ключових переваг ОКС стало те, що всі їх гравці номінально ху...
1 800 Охват/переглядів
2025-06-24 14:11
Повідомлення №288
Однією з ключових переваг ОКС стало те, що всі їх гравці номінально хуйові перед стартом кар’єри в Лізі. Тільки Чет мав якусь серйозну пресу і хайп, пропустив сезон, а потім ще три місяці цього сезону і вони це навіть не відчули.Шай – кінець лотереїДжейлен Вільямс – кінець лотереї з університету блядь Санта-Клари (я на пам’ять звідти знаю тільки Неша)Хартенштайн – викинутий на вулицю секондраундер РокетсКукурузо – починав разом з тренером в фармі ТандерВіггінси, Воллеси, Джо – це взагалі ноунейми, Дорт – незадрафтованийТобто, їх простіше ростити і робити з них команду, оскільки ніхто з них не був окутаний хайпом, купою очікувань і тд. Їх ніхто зовні не підігрівав, для більшості з них вже сам факт бути тут на початку кар’єри можна було вважати успіхом на все життяУ Рокетс куди не плюнь – той MVP в Європі, високі піки, френчайз після пари вдалих місяців і тд.Сільвер визнає, що вони розробили новий СВА так, щоб більше не було команд-династій і всі команди мали короткі вікна, оскільки неможливо буде фінансово утримувати надзірковий склад кілька років (ви бачите, що зараз робить Бостон, який робив би це, навіть ставши чемпіоном зі здоровим Тейтумом), тому частина ротяк залишиться голодною, гравці форсуватимуть підвищення ролей, неадекватні до їх сучасних ролей кошти і тдВ лізі буде турбулентність. 9 чемпіонів за дуже короткий період - про цеІ Рокетс – це саме та команда, яка від цієї турбулентності може постраждати ледь не найбільше, навіть нічого не досягнувшиДюрент просто це прискорить, якщо команда не почне претендувати на 60 перемог